Изпитани сайтове за парфюми - май 2021

  • 65 334
  • 642
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 318
Здравейте.
Парфимо имат ли актуален код?

# 256
  • Мнения: 642
Здравейте.
Парфимо имат ли актуален код?

Аз ползвах onlinepromo-7, намаля 8лв. за поръчки над 110лв. За друг не знам.

# 257
  • Мнения: 3 714
Здравейте.
Парфимо имат ли актуален код?
parfimo.bg - код ONLINEPROMO-7  - 7% отстъпка за суми над 100лв.

# 258
  • София
  • Мнения: 859
Супер е този код с процента. Ползвах го преди няколко дни за голяма поръчка и ми намали около 75 лв. от крайната цена.

# 259
  • Мнения: 2 318
Благодаря! С 10,20 лв. ми намали цената на цялата поръчка. Направо чуден код Simple Smile

# 260
  • Мнения: 642
Здравейте.
Парфимо имат ли актуален код?
parfimo.bg - код ONLINEPROMO-7  - 7% отстъпка за суми над 100лв.

А, значи процент било Grinning. На мен ми намали с 8лв. и реших, че е толкова Grinning.

# 261
  • Мнения: 363
Момичета може ли да ме ориентирате от кой чужд сайт поръчвате Louis vuitton.
Предполагам, че в никой български няма, както и във физическите магазини в София.

# 262
  • Мнения: 474
Здравейте, поръчвали ли сте парфюми Lattafa от Емаг? Мога ли да им се доверя?

Аз преди малко получих от Емаг за 20лв Lattafa Ana Abiyedh 60 мл.Е , направо съм в шок- за сляпа поръчка и за тази цена аромата е убиец.Страхотен.

Последна редакция: ср, 12 май 2021, 16:17 от KristinaZ

# 263
# 264
  • Бургас
  • Мнения: 5 937
Похвалвам нотино.
Скрит текст:
Пуснах поръчка за козметика /стойност 60 лв/, добави ми в кошницата
Lancôme Teint Idole Ultra Wear 02 Lys Rosé 5 мл. 1 бр   0,00 лв.
Lancôme Teint Idole Ultra Wear  03 Beige Diaphane 5 мл.   0,00 лв.
и ми даде да си избера още един подарък /между 5 продукта/. Избрах си палитра Мейбълин The 24K Nudes, която при финализиране на поръчката обаче не беше отразена. Помолих ги да ми я добавят и днес получих писмо
Здравейте, г-жо Д,

благодаря Ви за писмото!

Тъй като Вашата поръчка е вече обработена, изпращаме Ви подаръка в отделна поръчка № ******************.

При необходимост, оставам на Ваше разположение!

С пожелание за приятен ден,
Раиса Сохорова 
Поръчах в понеделник вечерта, получих поръчката в сряда. Сенките бяха в отделна пратка и за тяхна сметка. Много съм доволна.
Не мога да не ги похваля за бързата реакция и милото отношение.

# 265
  • Пловдив
  • Мнения: 4 535
Момичета може ли да ме ориентирате от кой чужд сайт поръчвате Louis vuitton.
Предполагам, че в никой български няма, както и във физическите магазини в София.

Марката се предлага изключително в собствените си бутици, в Германия може да се поръча от онлайн магазина към сайта им, но за Бг няма варианти за директна доставка. Най-близкият бутик е в Истанбул.

# 266
  • ново
  • Мнения: 6 040
https://makeup.bg/product/505589/#/option/1168381/. Цената ми се струва добра.

# 267
  • Мнения: 6 304
Похвала за мейкъп, след кратък спор относно достоверността на Алюра /тестер/ и опити да ме убедят, че има и така изглеждащи тестери, снощи имах известие, че ще ми възстановят сумата.

# 268
  • Мнения: 474
И аз мога да похваля Makeup,относно моя адекватна забележка по отношение на продукт, който не изглеждаше във вида,в който трябва да бъде , когато се продава за нов . Веднага се съгласиха, че не е уместно да получавам стока с външни забележки и ми подариха малка отстъпка за следваща поръчка.Също така бяха доста бързи в комуникацията с мен Simple Smile

Последна редакция: чт, 13 май 2021, 09:40 от KristinaZ

# 269
  • Мнения: 363
Горгона:hibiscus:
Много благодаря за отговора.
В момента Истанбул заради Локдауна там отпада.
Значи остава варианта с поръчка от сайта с превозвач. За неопитни с този вид поръчки като мен ще е трудно, но ще се опитам, пък дано стане.
Прекрасен и уханен ден на всички.

Общи условия

Активация на акаунт