Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през май

  • 67 897
  • 2 429
  •   1
Отговори
# 75
  • sf
  • Мнения: 10 264
Трябва така да го измисля, че да се стига пешеходно хем до морето, хем до скейтпарка. Че ще бъдем и с кучо, а не ми се виси в тоя парк, докато той кара.

# 76
  • Мнения: X
Прити, да знаеш, че има още билети за Ара Маликян за 19 май от 18 часа. Фенките на такива мероприятия, да знаете, че в бъдеще те могат да са чуден повод за срещи.

# 77
  • София
  • Мнения: 9 841
Напред пропуснах да похваля на Ени сладурчето (тъпият коректор не ми позволява да й напиша псевдонима, под който я знаем и преправя на Добричка, но пък съм сигурна, че и това е не по-малко верен псевдоним).

След като ви писах напред, точно докато довършвах поста Малката Пандичка изплака, че има нужда от ново спиране. Спряхме, постояхме  няколко минути и баща й натисна клаксона да се качваме. 😡😤  Не исках да се караме пред детето, затова само му припомних, че и на него му е прилошавало по време на път в детството, та да прояви повече разбиране към дъщеря си.
За щастие повече не се наложи да спираме. Но вкъщи детето изми ръце, лице, зъби и се трупяса в леглото, не вечеря, само вода поиска. Не я мъчих да се къпе. Оставих я да спи. Към 19.30 ч беше. Сега  я погледнах и косата й е потна. В летните жеги е така при нея, но още не е лятна жега. Не знам дали това трябва да е знак за повишено внимание. 🤔 Няма Т. Тялото не е потно. Подсуших й малко косата с кърпа, не се събуди. Ще наблюдавам.

# 78
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 382
и на мен когато ми е лошо се изпотявам. и от болка също.

остави детето да се наспи, утре като се изкъпе ще е като краставичка.

какво има в с. Чавдар?
от сума време се каня да заведа горинич до Босняк, и до змейския извор, и до рицарското гробище...

# 79
  • sf
  • Мнения: 10 264
Аз съм хвърлила око на една екопътека до Луковит, Искър-Панега. Ама хлапето все не ще с мен, пък сама не ми се ходи.

# 80
  • София
  • Мнения: 9 841
Добри, ето малко инфо за с. Чавдар. https://www.edenbulgaria.eu/bg/node/48

През телефона не мога да  пусна линк като хората, затова трябва да копираш.

# 81
  • Sofia
  • Мнения: 1 729
Геопаркът Искър-Панега е чудесно място за разходка, близо е и пещерата "Проходна" и скалният манастир "Св. Марина".
В с. Чавдар съм обещала да се върнем. Панде, работи ли горе въженият атракцион до неолитните жилища и имаше ли много народ?
Не се тревожи за детето, вероятно е изморена от дневната разходка.
О, Боснек, Чуйпетлово и околностите са чудно място за разходи. И не е пренаселено от тази страна на планината.

Последна редакция: сб, 01 май 2021, 22:30 от Child of June

# 82
  • София
  • Мнения: 9 841
Работи атракционът. Докато бяхме в него почти нямаше хора, но точно излизахме и се увеличи броят им (около 17 ч ).  Все пак ми се струва, че не бяха твърде много.

# 83
  • Мнения: 1 500
Уиш, изложих сЪ! 😀Прости мен, грешната 😀, требе да увелича гинкото 😀!

# 84
  • Мнения: 14 851
На Златния парк в Луковит и на мен ми се ходи. Скоро мисля да се разходим до там. Много готини снимки гледах,а и ни е близичко.
Много благодаря за Дребосъчката. 🤗🥰
Панде,и тя беше вир вода снощи. Рязко се затопли,а си й обличам пижама с дълъг ръкав,че е все отвита и снощи даже се размрънка от жега. Дано няма нищо друго и при Пандичката. 🤗
13,успех и от мен на симпатягата! ☺

Аз не издържах до утре и дадох на Синеочка и баща й да се чукнат с яйца. 😆 Голямо питане беше,може ли вече,стана ли Великден,та викам айдее..
Ся поемам към банята и кревата. Пих 20 грама ракия и направо ми омекнаха капачките. 🤣 Такава съм пиячка и аз,та думи немам. 🙈

# 85
  • Мнения: X
Так сте се разговорили за разходки, има ли подходящи места за бебота в колички? Около моя край ги знам всичките, но от години живеех(сега и аз не знам къде живея) в София ама БНД не беше хич по природата и не знам нищо. Младежа ми е казал аз да избирам Grinning
Панде, и аз съм вир вода докато спя (орахаля пише водка) като се уморя и е топло. Дано да е малкото зло и утре да е добре детето.
Така съм се наяла че не мога да мръдна... И утре пак трапези. Чакам Лейла да гръмне темата та аз да я довърша после Joy

# 86
  • Мнения: 18 414
Снощи майка ми стояла будна до три часа да завива детето. Flushed То обаче по принцип е много студенолюбиво и все изритва завивката в момента, в който я усети. Та тя се отвива, баба й пак завива. Излишна борба. Казах й, че това е бяло полярно мече просто, то изхвърля завивките и зиме и НЕ настива. Joy
Мид, из Родопите.

# 87
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 924
Светли празници! Христос Воскресе!

# 88
  • Мнения: X
Уиш, изложих сЪ! 😀Прости мен, грешната 😀, требе да увелича гинкото 😀!
Ш'ти простя, чадо, ако се явиш с бутилка бяло вино насреща ми.

Панди, вчера беше такава жега и задух, че не вярвам някой да не е бил вир вода.

# 89

Общи условия

Активация на акаунт