Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (110) - май 2021

  • 135 396
  • 2 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 248
Толкова ли е трудно да натиснете този бутон? Баси! Всеки път гледате да измъдрите някаква глупост, за да се "запишете" за темата вместо да натиснете на бутона за тази цел.

# 31
  • София
  • Мнения: 12 392
Благодаря за новата тема!
Коста кафе за пореден път я пускат тази игра и аз все не успявам нещо да спечеля. Пак ще пробвам.

# 32
  • Сф
  • Мнения: 10 658
И аз моля за код за емаг на лично. Нестле Лайън с 5 часовника ли, 4 ли, не мерси, няма да се включа.

# 33
  • София
  • Мнения: 5 118


Извинявам се за качеството на снимката, сайтът не ме допуска да кача над 5мб

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 2 391
Здравейте и в новата тема. Снощи ми се падна чаша от Каменица, за първи път от към 150 кода сигурно Joy ще питам дали случайно е останала някоя в магазините покрай нас.

# 35
  • Русе
  • Мнения: 2 605
Стигам до извода,  че Бургаско лесно дава малките награди- чадър и кърпа,  но другите явно ще е борба, тая нощ даже ставах да регистрирам, на безуспешно.

# 36
  • Мнения: 1 449
Благодаря за новата тема!
Нищо не чакам, от никъде нищо не печеля.
Ще се надявам само на преса от томболата на Анна, но там си има още доста време до края на играта.

# 37
  • Мнения: 1 200
Да ни е късметлийска новата тема!
Благодаря на Захарчето и Станимир за труда!
Във winbet  има бонуси, за който е депозирал април

# 38
  • София
  • Мнения: 1 234
Благодаря и аз за темата на Захарчето и Станимир. Извъртях бонуса в winbet ( 10 игри) и получих кръгла нула 😁утре очаквам пак бонус.

# 39
# 40
# 41
  • Сливен
  • Мнения: 4 224
Здравейте и честита нова тема. В момента има ли някоя игра, за печелене на инструменти или водоструйка?

# 42
  • Мнения: 517
Ако някой няма да си ползва ваучера в емаг и аз бих го използвала. Може да ми пратите на лично съобщение. Благодаря Simple Smile

# 43
# 44
  • Мнения: 1 012
В моите пакети брашно няма печалба ,но пък Бургаско ме зарадва с кърпа Blush
Весели празници на всички

Общи условия

Активация на акаунт