Лидл 151 - Майска разцъфтяваща

  • 118 203
  • 2 480
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 7 708
Колко време е активен купонът, след като е бил активиран?

# 586
  • Русе
  • Мнения: 5 347
До изтичането му или до ползването му.

# 587
  • Мнения: 2 147
Колко време е активен купонът, след като е бил активиран?
Ако е от скреч карта – 7 дни. Ако е от седмичните – всички важат до неделя включително, без значение кога са активирани.

# 588
  • Мнения: 12 726
При нас никога не съм виждала кориандър. Преди съм мяркала розмарин, но скоро не.
Взех лук, вкусен е, но не знам как се гледа и какво да очаквам
Моя го пресадих в по-големичка саксия, той ако оцелее за догодина ще си я превземе по някое време, става по-голяма туфата. В саксийката от магазина почва може да се каже че нямаше останала, буквално шепа камъчета само. Иначе само поливане, не е претенциозен. Бързо расте, аз се замислях за втора саксия от него, но пък го ям само аз и като че ли и една ще ми стига.

# 589
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Днес минах набързо за обикновенните неща и видях коктейлните домати на 0.79лв. и взех 3. Бързо ще свършат, дано поне са хубави Grinning
Скрит текст:

# 590
  • Мнения: 47 981
И аз взех домати, дано са хубави

# 591
  • Sofia
  • Мнения: 21 625
Взех лук, вкусен е, но не знам как се гледа и какво да очаквам
Иначе само поливане, не е претенциозен. Бързо расте,.
Точно така и е многогодишен.

# 592
  • Мнения: 35 110
Тотално да съсипали универсалните кърпички!!
Излизат на снопчета по 5-6 не чистят добре. Стои ужасно сплескана самата кърпичка.
Любимият ми продукт от Лидл са го съсипали !!!

# 593
  • Мнения: 2 147
Има ли Лидл-ски вариант на бисквитките тип Petit-Beurre? Излагам се нещо, уж сладките работи ги знаех, пък си намирам пробойни в познанията. Joy

# 594
  • Бургас
  • Мнения: 748
Тотално да съсипали универсалните кърпички!!

И оставят власинки!
А дали са развалили и другите  - за баня, кухня и мебели? След горчивият опит с три пакета от универсалните, които ползвах само да бърша нааканото от гълъбите на климатика не смея да купя от другите видове. Някой вземал ли е скоро?

# 595
  • София
  • Мнения: 2 854
Минах за лек пазар на Раковска, спокойно беше, имаше доволно от всичко, италиански и испански продукти. Взех португалски зехтин, пъпеш, ягоди (гръцки са), син ролон Cien, хлебчета с маслини и още няколко дреболии.

# 596
  • София
  • Мнения: 6 010
Аз наскоро се оплаках от бебешките мокри кърпички - същата работа, излизат по няколко и не са никак удобни така. Мисля, че четох оплакване и за руги видове, че са ги променили.

# 597
  • София
  • Мнения: 11 704
Има ли Лидл-ски вариант на бисквитките тип Petit-Beurre? Излагам се нещо, уж сладките работи ги знаех, пък си намирам пробойни в познанията. Joy
Да има и само от тях купувам, те са с масло и са много подходящи точно за сладкарски нещица.  ще се опитам да ги пусна да ги видиш.
http://promocii.bg/masleni-biskviti-382742

# 598
  • София
  • Мнения: 3 167
Кърпичките за баня също пускат власинки. Не стават! Тези за кухня и мебели са добри.

# 599
  • Мнения: 1 023
Кърпичките за баня също пускат власинки. Не стават! Тези за кухня и мебели са добри.
Развалиха ги всичките. Аз съм много разочарована, бяха ми любими.

Общи условия

Активация на акаунт