💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 7 /02.05. - 16.05.2021/

  • 44 448
  • 928
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
По принцип бих гласувала Зори и Вальо да си тръгнат, тъй като така е справедливо, но Яница вече толкова ми омръзна, че това взима превес над чувството ми за справедливост Grinning и гласувах за нея и Момчил.

# 16
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 090
Светли празници на всички!
Все ми е тая кой ще си ходи. Този сезон е толкова опорочен, особено последният епизод, вкараха три напълно неравностойни двойки и оставиха онези кухи лейки в къщата да гласуват. И за капак никаква информация какво ще става нататък.
Прави ми впечатление най-оплютата участничка от миналата година, Божидара, е на почти всички сбирки на участници от миналата и тази година. А и тя, Калина, Елена се появяват все някъде, докато другите от миналата година никакви ги няма, аз даже не си ги спомням кои бяха.

# 17
  • Мнения: 3 495
Ако имаше класация за най-неприятен участник в "Един за друг", Яница щеше да ми е категоричен фаворит. След нея с малка разлика нареждам Д2. Миналата година не харесвах Божидара, но тя, колкото и да беше дразнеща, беше умна жена.
Не харесвам Поли и Мохамед, но гледайки обективно, се представят най-добре в игрите и няма да е честно да отпаднат преди финала.

# 18
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ако имаше класация за най-неприятен участник в "Един за друг", Яница щеше да ми е категоричен фаворит.
Скрит текст:
След нея с малка разлика нареждам Д2. Миналата година не харесвах Божидара, но тя, колкото и да беше дразнеща, беше умна жена.
Не харесвам Поли и Мохамед, но гледайки обективно, се представят най-добре в игрите и няма да е честно да отпаднат преди финала.

Имаше. И най-нехаресвана не се оказа Яница.



Графиката е в първия пост.

# 19
  • Мнения: 3 845
Божидара според мен изобщо не бива да бъде сравнявана с Яница. Божидара дразнеше с това, че все беше като последна инстанция, но тя има акъл и е интелигентна. Беше супер усмихната и не е била агресивна.
Докато това същество Яница няма 2 гр мозък в главата, агресивно е, говори само глупости, непрекъснато излага себе си и човека до нея и е злобна!

# 20
  • Мнения: 9 436
Гласувах за Полина и Мохамед. Много ме дразнят. Рядко някой може да ми е толкова досаден като тях.

# 21
  • София
  • Мнения: 27 175
Христос Воскресе!
Светли празници и бъдете здрави. Simple Smile

Смайли, благодарности за отлично оформената тема.

В анкетата глаусвах за двойките с по два минуса при мен: Яни/Момчи и Д2. Не знам какво правят все още в предаването...

# 22
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 081
Гласувах с Дени и Дани, Тяна и Иво. Яница и Момчил също не ги ща, ама няма друга опция. 👌🏻

# 23
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Благословени да сме, здрави да сме, да обичаме и прощаваме, да се радваме дълги години на хората, които обичаме и които ни обичат! Воистина воскресе 🐣

Смайли, ти си знаеш-в моята красация си най-добрият автор на теми в този форум 🌹

Гласувах за Де2 и силистренците. И други исках, ама тези са ми най-неприятни, а и не знам статута на шумните

# 24
  • До морето
  • Мнения: 7 061
Въобще няма място за сравнение между Яница и Божидара. Божидара е като Поли - отличничката на випуска!
Яница дори не ми се коментира каква е!

# 25
  • SF
  • Мнения: 21 167
Аз сравнявам тази Божидара с Зори от Шумен. Чудех се на кого ми приличат семейството от Шумен и сега ме подсетихте. Бях ги забравила тези герои. Трябваше да ги потърся в Гугъл.

# 26
  • Мнения: 2 545
Божидара беше като Поли единствено с дресировката на Мецан.
Иначе е на по - високо интелектуално ниво от всички, спрягани тук.

# 27
  • Мнения: 8 802
Христос Воскресе!
Божидара манипулираше и останалите двойки, с това беше интересна. докато Поли  има власт само над любимия и трябва винаги да е права. Бижидара имаше и по-голяма обща култура от Полина, спомням си играта с въпроси за филми и знаменитости...
Със Зорница има само някаква външна прилика в пухкавината. И чувството за хумор им е различно. Мецан пък е много над Вальо в интелектуално отношение. Не знам защо ги върнаха, сигурно да има повече двойки.

# 28
  • UK
  • Мнения: 957
Светъл празник и благодаря за новата тема!

Гласувах за Я/М и Д2. Обяснение няма смисъл да давам. Grin Grin Grin

# 29
  • Мнения: 3 025
Гласувах за Яница и Момчил /заради Яница/ или Дени и Даниел/не харесвам Даниел/.

Общи условия

Активация на акаунт