Петък-13-ти...Имате ли...

  • 3 210
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 897
.... почти през целия си ученически живот съм била номер 13- ти........

Хе-хе и аз бях 13-ти номер,само един единствен път ми е донесъл лош късмет в училище Wink

Веднъж(петък 13-ти) станах от леглото с нагласата,че ще ми е кофти деня и наистина се оказа така.Това обаче го отдавам на негативната настройка,можеше да е всеки друг ден...
За мен петък 13-ти е като всеки друг ден,било той ползотворен или не Simple Smile

# 16
# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
На мен ми е любимият ден.Винаги ми се случват хубави неща, че по някой път и на куп Laughing.Петък 13-моят щастлив ден.
Спомням си, че в един такъв ден ме изпитаха 4 пъти в училище ( при положение, че имах 7 часа Laughing) и изкарах четири 6 bowuu.

# 18
  • Мнения: 97
Ден като ден. Но на 26ти (2х13) е някакъв ужас , случват се всякакви неприятни случки. Даже ако сме на море не влизам във водата.

# 19
  • Мнения: 455
Не, всичко е суеверие! Синът ни е роден на 13 в Петък на всичкото отгоре! Вдруги ден прави две години и осем месеца! Надявам се да не повлиява от негативизма.
От друго страна датата носи нещастие - по-скоро е донесла нещастие на рицарите тамплиери в миналото - и от тогава е нарицателно за лош късмет. Не се поддавайте!

# 20
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Иначе суеверието е свързано с тайната вечеря.......събрали се 12 апостоли и техния учител и един от тях бил разпнат .....Исус...

# 21
  • Мнения: 1 517
Да не дърпак дявола за опашката, но за мен петък 13-ти не само, че не е фатален, ами напротив - много положителен ден.

# 22
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Не .Специално за 13 не.Примен лошите дни идват на периоди.Единият е около март другият септември.Тогава незнам защо но много не ми върви. Twisted Evil

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
13-тото число в месеца за нашето семейство е повод да празнуваме - тогава се е родил нашият син (не беше петък, а вторник, но това няма значение).

# 24
  • Мнения: 2 254
и аз като Делта не искам да предизвиквам съдбата и за това тихичко  ви казвам,че аз това число многоси го обичкам и в комбинация с петъка ми идва още по-добре

# 25
  • Мнения: 1 040
Ние ще кръщаваме детето в петък - интересното е, че когато уговаряхме кръщенето изобщо не бяхме погледнали датата - интересуваше ни само да е в петък, защото кръстникът живее в чужбина и си заминава в неделя. И когато все пак реших да погледна календара и какво да видя...петък 13, но реших, че е за хубаво (и дано Wink)

# 26
  • Мнения: 198
Обичам петък 13  Twisted Evil изобщо 13 си е готино число Peace
Черна котка да ми мине път - е  на късмет, бяла на щастие, шарена на любов !!! Grinning

# 27
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Аз също не обръщам внимание на датите. Просто не съм обръщала внимание дали на тази дата ми се случва нещо хубаво или лошо.  Wink

 Hug  bouquet

# 28
  • Мнения: 221
Като почнем че 13 ми е любимото число  Mr. Green
Аз пък съм с нагласата, че ще ми се случи нещо хубаво и ще имам късмет  Joy

# 29
  • Мнения: 157
Ееееееееей, не бях забелязала даже. Като бях малк асе впечатлявах от тези неща...нали четях Стивън Кинг. Но майче имам по-скоро слабост към "страхотиите" newsm78

Общи условия

Активация на акаунт