Удовлетворени ли сте от живота, който водите?

  • 21 483
  • 965
  •   1
Отговори
# 960
  • София
  • Мнения: 62 595
Тая работа с необходимото и достатъчно условие за щастие не важи изобщо в живота. Боравим с абстрактни категории, които съществуват само в умовете ни.  За мен важи принципът "така го разбирам живота - така го живея".

# 961
  • Мнения: 6 581
Тоя принцип много рестриктивен ще се окаже за такива, дето не го разбираме (живота) Wink

# 962
  • Мнения: 10 993
И аз като Анди, така го разбирам,така го живея..с годините осъзнах, че моето усещане за удовлетворение, не е тяхното...тоест помъдрях.

# 963
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291

Така е! Тази нощ публикуваха оценките на голямата, реших да не си развалям съня и оставих да ги видя сега. Не съм удовлетворена от живота в момента... Надявам се само детето да е доволно от постигнатото. Поне изводи да си направи.
Ще кандидатства ли с оценките?

Не, слава богу. Минава в друга степен на обучение, сменя института, но оценките не са й важни. Яд ме е, че направи бойкот на учителката по испански и третия срок буквално спеше в час. Нито домашни, нито работа в клас, нито пък на изпитите се справяше. Тази сутрин й се плачеше, но получи удостоверението с много добър среден успех от курса на обучение и пак е удовлетворена от живота. Просто е понякога, да.

# 964
  • Мнения: 24 467
Просто явно не е имала мотивация, щом като не са й нужни.

# 965
  • Мнения: 15 356
Оставете снощното заяждане снощи, моля.
Аз да се похваля. Нали се бях сдухала покрай Ковида, това че съм сама през повечето време и т.н. Сега вече почти всяка събота имам някакви срещи с групи от нета и се получава много готино!
Скоро ще се съберем и от университета...
Ако дойдеш в наше село,и с мен да се срещнеш 😘
Така, като чета темата и си правя извода, че е достатъчно добре да възпиташ детето си, с любов, за да има добър и щастлив живот.
Където има любов,живота е щастлив винаги.

Общи условия

Активация на акаунт