Удовлетворени ли сте от живота, който водите?

  • 21 491
  • 965
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 6 601
По-добре недей. Нали знаеш, че не съм любимец на мениджмънта тук Wink
И без това ще ни заметат като се събудят утре.

# 946
  • Мнения: 19 976
Не че не си любимец на мениджмънта, не се надценявай. Просто ръсиш неадекватни тъпотии.

# 947
  • Мнения: 6 601
Важното е да има кой да ме приземи когато трябва. Тоест винаги. В темата за удовлетворение от живота най-вече.
Неведоми са пътищата, по които една жена може да получи удовлетворение. Истина, истина ви казвам.

# 948
  • Мнения: X
Уиш, един въпрос - защо се изразяваш с толкова груби изрази като този с бастуна? Какво печелиш?
Защо използвам фигуративни изрази ли? Защото ми харесва как синтезирано и точно предават нюансите на посланието. А ти защо обобщаваш на едро и се отъждествяваш с обективната истина?

Междувпрочем, Анди, защо взе така присърце бастуна в задника? Доколкото помня, не го бях отнесла към теб, а го използвах в коментра за разведените, за да изразя надеждата си, че те нямат такъв инструмент в това деликатно място.

Черна Станция, кое е любимото ти питие? След като ме изпрати при младото поколение, се чувствам длъжна да ти изпратя поне един стек. Не за друго, но имам по-малко от месец, в който първата цифра на годините ми е все още 4.

Последна редакция: ср, 23 юни 2021, 05:34 от Анонимен

# 949
  • София
  • Мнения: 62 595
Разбрах. Ми, хубаво, продължавай в същия дух! Какво да ти кажа. Жалко е.
Тези с мезетата сами се излагат, защо да им преча? А мен нека ме вземат за мезе, щом толкова държат да си изразяват удовлетвореността от живота по такъв деструктивен за тях начин. То се вижда кой кой е. Такава удовлетвореност струи, че нямам думи! Последните постове правят темата с доста гаден привкус.

Последна редакция: ср, 23 юни 2021, 06:53 от Andariel

# 950
  • Мнения: 24 467
Имам ужасна мигрена. Събуди ме тази сутрин адско главоболие. Отивам да пия един аналгин. Ако ми мине до час, ще съм един от най-щастливите хора на света.
Някой път е много просто.

# 951
  • Мнения: 10 993
И аз след като съм здрава, както и децата ми съм супер удовлетворена. Нямам никакви други изисквания към битието, освен живот пълен с хъс и енергия, без болка

# 952
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390

Някой път е много просто.

Така е! Тази нощ публикуваха оценките на голямата, реших да не си развалям съня и оставих да ги видя сега. Не съм удовлетворена от живота в момента... Надявам се само детето да е доволно от постигнатото. Поне изводи да си направи.

# 953
  • София
  • Мнения: 35 151
Андариел, да се държиш като ощипана госпожица и вербално да агресираш върху всички, но да сочиш същото като ноу сенс в отсрещната страна, какво е?
Не ми отговаряй, виждаме Wink

# 954
  • София
  • Мнения: 38 589
Оставете снощното заяждане снощи, моля.
Аз да се похваля. Нали се бях сдухала покрай Ковида, това че съм сама през повечето време и т.н. Сега вече почти всяка събота имам някакви срещи с групи от нета и се получава много готино!
Скоро ще се съберем и от университета...

# 955
  • Мнения: 24 467
Еми, дами и господа, това е положението - един аналгин може да обърне живота на човека. Ей-на, вече се почувствах удовлетворена.
Като казвам, че най-често си е просто - ми така е.
Сега, докато вървях за работа, ми излязоха пришки от сандалите /моята кожа е като вестник и винаги излизат, когато ходя боса/. Едва се добрах до офиса. Седнах и се събух - божествено!

И аз така, като Кристина - ако сме живи и здрави аз и близките - нещата са си О.К.

Някой път е много просто.
Така е! Тази нощ публикуваха оценките на голямата, реших да не си развалям съня и оставих да ги видя сега. Не съм удовлетворена от живота в момента... Надявам се само детето да е доволно от постигнатото. Поне изводи да си направи.

Ще кандидатства ли с оценките?

Оставете снощното заяждане снощи, моля.
Аз да се похваля. Нали се бях сдухала покрай Ковида, това че съм сама през повечето време и т.н. Сега вече почти всяка събота имам някакви срещи с групи от нета и се получава много готино!
Скоро ще се съберем и от университета...
Нас, с мъжа ми, винаги ни е зареждало най-много щъкането насам-натам. Когато нещо на някой от нас му е докривяло, като се прибере съобщава на другия и веднаха изхвърчаме. Говоренето и споделянето си го правим навън. Много помага и това нещо. Движение, чист въздух, слънце и споделяне на студена бира.
/Ние и ковида миналата година го карахме по горите и по поляните съвместно. И брат ми и снаха ми го караха така. Това си споделяхме тогава и с брат ми - като идеш на една поляна, да легнеш на есенната трева, да те напече едно слънце.... забравяш. Е, ако си с мигрена по женски причини си трябва понякога един аналгин.../
Снощи бяхме на чудно заведение до гората и привечер от там излезе сърна - пАсе наблизо половин час. Сигурно и повече е пасла, но се стъмни и спряхме да я виждаме.
Айде, приятно изкарване.

Последна редакция: ср, 23 юни 2021, 10:18 от Judy

# 956
  • София
  • Мнения: 38 589
И ние сме така! Вкъщи мм мълчи, обаче като излезем на разходка и бира, е друго. Ох, как ми липсват тези моменти.
Аз съм се залепила вече по краката...😁

# 957
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Така, като чета темата и си правя извода, че е достатъчно добре да възпиташ детето си, с любов, за да има добър и щастлив живот.

# 958
  • Мнения: 24 467
Абе то и вкъщи си приказваме, ама навън си е съвсем другичко. Ние не излизаме само когато навън вали или е много студено. Обаче ако нещо някой се е чалнал и има нужда - ходим на заведение и в такива случаи. Малко да освободим...
Даже и в дъжд сме излизали - с дъждобраните. Миналата пролет един дъжд като ни хвана по едни села - колата беше на километри от нас. Кални, мокри - по късна доба се прибрахме, ама си навихме на ината да се разхождаме.
Аз сега ще се лепя, че имам излизане и без помощни средства няма да мога да си обуя сандалите.

# 959
  • Мнения: 6 601
Може така да излиза от темата, но е достатъчно само за успокояване на съвестта.

Общи условия

Активация на акаунт