Изневяра

  • 3 684
  • 68
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Извинявам се за темата но много хора коментират и пишат глупости

Последна редакция: вт, 15 юни 2021, 15:53 от Daniela Vasileva

# 1
  • Мнения: 121
Съчувствам ти, мила, но едвам го прочетох...
По темата. Я бъди по-твърда с твоя хубостник. Или приключва или се изнася. Имаш си работа, прочетох.
Ще се оправиш.

# 2
  • Мнения: 18
Извинявам се ако не съм могла да обясня ситуацията просто съм много объркана постоянно мисля За това ако го видеш от страни ще кажеш че него е направил толкова е спокоен просто искам да науча истината знам че ще ме боли много но тогава мога да разбера дали си заслужава нашите отношения

# 3
  • Варна
  • Мнения: 361
Не че не е обяснено, ами липсват препинателни знаци.
По темата  - беж да бягаш, ако е така.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 986
Спокойно, момиче. Случват се такива работи и в най-добрите семейства. Опитай се да го накараш, со кротце, со благо, да седнете и да си поприказвате. Не е нужно да "искаш да разбереш цялата истина". Ти ще разбереш това, което той реши да ти каже. Ще трябва да го приемеш спокойно, независимо дали му вярваш. Но нека си каже какво мисли да прави занапред. Може би за него това е една авантюра. Но ако поискаш от него да направи избор, вероятно ще се замисли. Кажи му, че ще приемеш неговото решение и ако избере другата жена, просто ще се разделите по най-добрия начин, в името на общото ви дете. Тогава той , вероятно, ще     се замисли, че твоето щастие не свършва с него. Мисля,че е много важно да се опиташ да бъдеш максимално спокойна- без викове, без сълзи, без закани. Нека да усети, че не ти пука, независимо какво става в душата ти. Остави го да направи изборът той. Това не винаги е лесно. Нека се погърчи .  Успех, каквото и да решиш и както и да го направиш!

# 5
  • Мнения: 18
Аз съм му казала

Последна редакция: вт, 15 юни 2021, 15:58 от Daniela Vasileva

# 6
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 061
Много кофти е такава изненада, обаче в такива случаи насила хубост не става. Вие си знаете защо ви се е разсъхнал брака, насочи се натам и опитай да запълниш дупката. Може би му е омръзнало да е спокоен и е намерил някой, който да му вдига адреналина. И при спокойните се случва криза на средната възраст, огледал се е и си е задал въпроса какво всъщност иска от живота. Голяма част от "истината" си е видна след като вече си се запознала с конкуренцията, сравняваш какво има тая жена дето липсва при теб и се замисляш, можеш ли да го доставиш, искаш ли въобще да променяш нещата или си готова да отгопчаеш мъжа и да го пуснеш да пасе на по-зеленото.

# 7
  • Мнения: 18
В всяко семейство си има търкания няма как да всичко зелено но просто немога мисля трезво затова се престраших да постна пост и да видя такива жени който са преживели същото как са го преживели и какво трябва да направя зада забравя

# 8
  • Мнения: 14 843
Аз съм му казала че ако иска може да отиде при нея не съм го спирала но той повтаря щом е с мен с мен иска да остане но аз ми е много трудно и незнам как да разбера дали е приключил връзката защото той си е същия няма промяна
Аз така да си задам въпросите.
Има ли нещо, освен домакинските дреболии, което той губи или ще му усложни живота при развода с теб? Например - общо имущество за делене или гонене на хорското одобрение.
Същият въпрос към теб - какво ще загубиш при развод?

3 години любовница при 17 години брак не е случайна авантюра, а добре поддържана паралелна връзка.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 36 601
И има наглостта да й обяснява как искал да е с нея. Обаче три години е чукал любовницата. Защо ли нещо не му вярвам как изведнъж е преоткрил любовта към жена си...

# 10
  • СИ
  • Мнения: 4 406
Ала бала и дрън-дрън...! Тел.-ът звъннал и мъжът се Оплашил. Брех, страшна работа. Започнали караници и лъжи. Веднага започнало ровене, но къде? В телефона който се зарежда? После и свекърът се иСпусТнал точно на време, за да потвърди съмненията. Последвал разговор с жената, обаче и тя се опъва да признае. Ха сега де...!

Чудя се, кое е по-зле? Правописът или измишльотината...?      Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 11
  • Мнения: 1 439
Е, то и моя бившия ми разви теория как иска да си останем семейство, обаче искал и с други жени да се вижда....ами не става.
Много е грозно, но пък може да не е нещо сериозно при вас. Винаги има шанс за запазване на семейството, НО абсолютното условие е провинилият се да го иска наистина и да не повтаря изпълненията. Ако той ти твърди,че е спрял комуникацията с тази жена, а ти разбереш че не е така, няма да я бъде.Резултатът ще е ти да се тормозиш, а той ще си живее живота.

# 12
  • Мнения: 430
Много странно ми прозвуча това, че свекърът е на ясно с изневярата.
И на чия страна е? Смята ли, че е нормал от страна на сина му?
След като се е "изпуснал", че знае, да се "изпусне" и на какво мнение е по въпроса.
А за другото - няма какво да направиш, за да забравиш. Само времето лекува.

# 13
  • Мнения: 1 992
За съжаление и аз станах свидетел на подобна ситуация, мъжът се вижда от време на  време с негова стара съученичка. Жена му го хваща и му казва да отива при нея и той по същия начин отказва. Познавам двойката от години, мога да кажа, че от това, което виждам и двамата имат вина, за да се стигне до този момент. Споделих с тях поотделно какво виждам и е добре ако толкова не могат да видят проблема да посетят психолог.
Може би и вие двамата трябва да се задълбочите да потърсите какво точно е довело до това.

# 14
  • Мнения: 430
Винаги и двете страни имат принос в една изневяра.

Общи условия

Активация на акаунт