Изневяра

  • 3 686
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 913
Направи изследвания за полово предавани болести, когато се успокоиш.

# 61
  • Мнения: 18
Направи изследвания за полово предавани болести, когато се успокоиш.
напавих си нямам нищо

# 62
  • Мнения: 14 843
Товае проблемът че незнам разумът ми казва остави го а сърцето ми го обича не искам пак да му се доверя защото се срахувам
Това не е сърце, а шубе да го оставиш. Ако го обичаше, щеше да си затвориш очите и въобще да не повдигаш въпроса.

# 63
  • Мнения: 11 337
Ами не е разумът ти, това което казва "остави го". Разумът все още не го използваш, защото си подвластна на емоциите и обидата.

Разумът казва:
Ако ми е изневерил - какво следва - какво искам? Мога/не мога/ще опитам да простя? Искам/не искам/ мога/ не мога да остана с този човек?
Ако не ми е изневерил - до кога ще продължа да намилам и ровя? Какво ще постигна и получа като реакция от това?
Ей това прави мозъка - обмисля следващи ходове.

И моля, използвай препинателни знаци. Неуважително е към всички участващи в темата ти да се налага да четем по няколко пъти написаното, за да се схване какво имаш предвид.

# 64
  • Мнения: 18
Товае проблемът че незнам разумът ми казва остави го а сърцето ми го обича не искам пак да му се доверя защото се срахувам
Това не е сърце, а шубе да го оставиш. Ако го обичаше, щеше да си затвориш очите и въобще да не повдигаш въпроса.
аз не я повдигам темата в вкъщи това че съм качила пост не означава че в вкъщи се говори само за това с грешка си но все пак ти благодаря за коментара

# 65
  • Мнения: 14 843
Повдигаш я въобще, това имам предвид. Иначе щеше да преглътнеш и да си го таиш, без да кажеш никому нищо.

# 66
  • Мнения: 1 439

 Това е проблемът че незнам разумът ми казва остави го а сърцето ми го обича не искам пак да му се доверя защото се срахувам

И с право се страхуваш, защото не можеш вече да му вярваш, в неведение си какво крои зад гърба ти с другата, не се знае колко може да си потърпевша в даден момент.
В твоята ситуация аз бях подлудяла да търся варианти с адвокат, за да не бъдат ощетени материално децата ми след евентуален развод. Любовницата беше младо момиче, но много хитро и алчно за пари.Кошмар огромен.

# 67
  • Мнения: 1 993
Да, жените някак по-приемаме ако е било просто за секса, а след като е с години то явно има и чувства.         
Няма да разбереш истината и няма да получиш и признание. Всъщност ти почти го имаш, но не искаш да го приемеш. Искаш доказателства и самопризнания.
Там е работата момиче, че ако щеше да си тръгваш - вече щеше да си го направила. Сега търсиш повод да останеш. Остани! Има грешка - има и прошка. Ако не е държал на теб повече, отколкото на другата е имал иделания момент да се разделите.

.      Мисля че търся истината да излезе на яве защото , той ме кара да се чудтвам виновна и че аз искам да рабия бракът ни  просто искам да разбере че не съм толкова глупава и не са мой измислици това е

Колко нагло от негова страна. Разкри го вече, трябва да говориш с него какво ще правите оттук нататък и какво точно искаш да стане.
.   Товае проблемът че незнам разумът ми казва остави го а сърцето ми го обича не искам пак да му се доверя защото се срахувам
Дай му още един шанс тогава, разбира се като му дадеш условие да прекрати всичко. На твое място през това време бих се осигурила, в случай ако той повтори - говоря за материалната част.

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 3 028
Заключвам по молба на автора.

Общи условия

Активация на акаунт