Модни консултации (май 2021 г.) - 55

  • 45 051
  • 685
  •   1
Отговори
# 30
  • Бостън
  • Мнения: 13 576
Благодаря за темата!
Подарих почти всичките си слънчеви очила, защото искам нови. Проблемът е че не знам какво ми се носи. Какъв е тренда сега, и има ли тренд изобщо?

Моля!
Ще си позволя да се самоцитирам от вчера Simple Smile

Предполагам, че никой не гледа първия пост и ще си взема бележка да не инвестирам време и усилия всеки път да слагам актуална информация и илюстративен материал в него, че и свързани тематично с въпроса на темата Simple Smile

Последна редакция: сб, 08 май 2021, 16:43 от Agent Provocateur

# 31
  • София
  • Мнения: 1 788
Еххх Агент, обожавам да разглеждам всичко в първия пост, особено цветови комбинации, инвестирай, много си полезна 💓. Признавам, че сега прочетох само въпроса на темата, но се връщам да разгледам всичко.

# 32
  • Мнения: 2 509
Да съчетая ли точки с точки?
Уточнявам, че роклята е точкова / бели огромни точки на черна основа /.
Да сложа ли точкови обувки или сандали и чанта цвят дюс?
Или обратното - обувките дюс, а чантето точково?
Забравих да допълня, че в последно време съм се вманиачила на тема часовници, преди носех един с години. Май този сезон ще ми е любим аксесоар часовника.

# 33
  • Бостън
  • Мнения: 13 576
Май пак съм недоразбрала, но къде изчезна темата с модните консултации? Беше много приятна и разтоварваща.
Темата не е изчезнала, просто направих поредната под това име, защото предишната достигна 50 страници и по правилата на форума сме задължени да отворим нова, Daylily. Т.е. в този подфорум това са правилата - 50 стр. дължина, не се разпространява върху целия форум!

Еххх Агент, обожавам да разглеждам всичко в първия пост, особено цветови комбинации, инвестирай, много си полезна 💓. Признавам, че сега прочетох само въпроса на темата, но се връщам да разгледам всичко.
Grinning Дано наистина е да полезно и за вас - за себе си знам, че ми е полезно, защото докато подготвя една тема (средно 40-50 мин) аз самата научавам и виждам много от новите и актуалните тенденции/цветове/форми.

Последна редакция: сб, 08 май 2021, 17:14 от Agent Provocateur

# 34
  • Мнения: 22 464
Белият гащеризон е ок за парти извън църквата после.
Може да се съчетае с всякакъв цвят обувки точно защото е бял. Просто избери това което ти е удобно.
За църква, твърдо не.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Да съчетая ли точки с точки?
Уточнявам, че роклята е точкова / бели огромни точки на черна основа /.
Да сложа ли точкови обувки или сандали и чанта цвят дюс?
Или обратното - обувките дюс, а чантето точково?
Забравих да допълня, че в последно време съм се вманиачила на тема часовници, преди носех един с години. Май този сезон ще ми е любим аксесоар часовника.
Въпреки,че съм изцяло за смелите комбинации и обичам да експерементирам ще дойде too much рокля на точки+обувки на точки,ако искаш нещо смело пробвай с райе,ако ли не нещо изчистено,като цвят.

П.П Или поне трябва да има разлика в размера на точките.

Последна редакция: сб, 08 май 2021, 17:06 от desuri

# 36
  • Бостън
  • Мнения: 13 576
      

Mardjii, честно да си призная аз не бих посмяла да комбинирам точки с точки, но аз си знам че съм много консервативна. Има жени, на които смели комбинации им стоят много органично - до личен стил и излъчване е! Докато не го съчетаеш и не се видиш и одобриш сама няма как да си сигурна. При всички положение мисля че различни по размер и/или цвят точки е добра идея, както каза Desuri.
Още визуален мат'рял!
       

Хахахах, преди 10 год пак са били актуални. Макар, че те са си такава класика, че са винаги актуални!
   

         
 

Последна редакция: сб, 08 май 2021, 18:33 от Agent Provocateur

# 37
  • Мнения: 2 509
Агент, след такива снимки и консерва да бях, пак щях да ги съчетая.
Благодаря!

# 38
  • София
  • Мнения: 17 830
С черни обувки белият гащеризон. Аз искам да питам от къде е?

Вчера си взех леопардова риза. (Имам само още един фин потник в животински мотив и шал в целия си гардероб). Е да, не е гадно жълто с различни черни петна, има леко пепеляв оттенък, но не изглежда пошло, защото имам строго излъчване. Просто споделям по повод на белия гащеризон, както и други дрехи- че най- важно е човекът, който ги носи. И ако на един човек с определено излъчване и маниери нещо му евтинее, то на друг може да не се случи това.

# 39
  • Бостън
  • Мнения: 13 576
Агент, след такива снимки и консерва да бях, пак щях да ги съчетая.
Благодаря!
Няма за какво Simple Smile
НАМЕРИХ обаче и това, което търсиш!


A това е най-смелото "улично" съчетание, което намерих (макар, че някъде горе имаше и съчетания с овърсайз маратонки). Дали ще се обърна на улицата, ако я видя - абсолютно! Дори ще и подсвирна възхитено за смелоста, но себе си не виждам да сложа такова съчетание. Но категорично ми изглежда модерно и смело!

Последна редакция: сб, 08 май 2021, 18:03 от Agent Provocateur

# 40
  • Мнения: 3 616
Agent Provocateur,
Аз сега не разбрах... ти избра ли си още една нова чанта или дружно да се оглеждаме? Чувала съм, че при гладиаторите без 5 нови чанти не пускали!

# 41
  • Бостън
  • Мнения: 13 576
Grinning Grinning Grinning Избирам, Аня, избирам! При мен това е дълъг и мъчителен процес, който включва както обикаляне по магазини, така и онлайн поръчки; гледане на картинки и четене на блогове по нощите.... пък като насъбера "мат'ряла" заставам пред огледалото и се почва едно мерене, пък налагане върху любимите ми шалове и връхни дрехи, пък сравняване на шевове и пълнене с неща, че да установя колко държат и дали се деформират, пък сравняване на цени и едно голямо чудене и чесане на части от тялото, които не ме сърбят Grinning

А след това почва голямото връщане Grinning Grinning Не давай зор на Телето!

Така и така мисля къде и с какви дрехи ще съм това лято, че едно е да си по американските села и паланки, друго е да дойдеш до Европата, а най-голям стрес ми образува(ше) родната София Grinning Grinning Grinning

A при гладиаторите има такова изобилие от чанти, та снощи се чудех за чий си давам толкова зор, като най-добре ще е да си купя чанта за спомен оттам! Grinning Grinning Grinning

За аксесоари ли ще си говорим. Винаги, винаги са мен тъмните очила са №1, колкото по-големи, толкова по-добре! Шалове - голяма моя страст и "загуби време" и най-любимият ми "сувенир" - където и да пътувам гледам да си купя шал... шапки ненавиждах 33+ год, после ми стана нещо, a за капак направих и пигментни петна по лицето, та сега чат пат слагам дори извън плажове и дори когато не позирам за снимка Grinning
Скрит текст:
Това е по-по-най забележимата ми шапка, другото са козирки и бейзболни шапки. Възхищавам се на жени, които могат да носят с комфорт и кеф шапки, аз не съм от тях, за мое огромно съжаление!

Последна редакция: сб, 08 май 2021, 18:25 от Agent Provocateur

# 42
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 441
Благодаря за темата!

Летни аксесоари- слънчеви очила. Нося ги целогодишно, не само лятото, без очила не излизам; имам едни в колата, едни в мотора, едни в чантата и едни на шкафа в антрето, заредена съм отвсякъде. Нищо друго не понасям на себе си лятото. За съжаление, от миналата година нося маска Simple Smile
Спрях да съчетавам обувки и чанта, превъзмогнах себе си и вече нося 2 чанти зимата и 2 лятото, обувките каквито дойде.

# 43
  • Мнения: 826
The Catcher in the Rye от магазин Lilia. В последствие видях, че го има на други места, та предполагам е турска стока.

# 44
  • София
  • Мнения: 17 830
Мерси Simple Smile
Според мен ти стои много добре и нечалгарски. Бих го сложила и с нюд обувка, краката ще са ехееее. Но разбирам, че ти искаш малко да убиеш предизвикателния ефект и затова може с леко остра, тип бадемова форма, обувка.

Toва са моите предложения.





Общи условия

Активация на акаунт