Модни консултации (май 2021 г.) - 55

  • 46 405
  • 685
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 14 329
Здравейте, моля за съвет с какви обувки мога да съчетая тази рокля
Скрит текст:


Ниска съм, но токчетата не са вариант. Виждате ли я с бели сникърси?
Роклята е супер. Аз със токчета я виждам, но като не са вариант пробвай с балеринки. Ако искаш по-различна визия, с кубинки.

Последна редакция: нд, 09 май 2021, 15:31 от bubanka

# 61
  • Мнения: 1 550
Момичета, аз съм на тема чанти още.
Та, да питам - за ежедневна чанта да бягам след количката и детето, т.е. непретенциозно, как ви се еиждат някоя от тези, ест кожа са и двете:

Скрит текст:

Скрит текст:

# 62
  • Мнения: 2 447
HappyRSmile, първата ми се струва по-практична, а и качеството на марката е безупречно.
Втората също ми харесва, дори повече, но не и за целта, която ще ѝ определиш или поне от снимките така ми изглежда.

# 63
  • София
  • Мнения: 14 329
Първата.

# 64
  • Мнения: 2 515
Гласувам твърдо за втората, все тая дали ще бягам след количка, такси или каквото и да било друго. Smiley

# 65
  • Мнения: 1 055
И аз така. По-хубава е.
Бих поискала и линк, но ми е една идея малка.

# 66
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 573
И на мен втората ми харесва много повече - изглежда мека и уютна някак, нежна и интересна. Почти универсална за лятото.

Харесвам тези прозрачни поли с гащета отдолу като първата, показана от Годес. Носят ли се? Не са ли неприлични?

# 67
  • Мнения: 2 794
За първата чанта съм, много по- удачна за комбинация с всякакъв тип обувки и особено за целта, за която трябва, втората ми е ретро.
Въпросната леопардова рокля я имам в по- тъмен вариант, добавям кецове и чанта в цвят пудра или пантофки и чанта в цвят горчица.

# 68
  • Мнения: 2 515
И на мен втората ми харесва много повече - изглежда мека и уютна някак, нежна и интересна. Почти универсална за лятото.

Харесвам тези прозрачни поли с гащета отдолу като първата, показана от Годес. Носят ли се? Не са ли неприлични?

А, ти пък, неприлични. Хич даже не са. Още повече ако крайниците са тип "чорапогащникът свършва, кракът не".Smiley

# 69
  • София
  • Мнения: 17 946
Роклята... не я виждам с нищо. Съжалявам за директността.
И все пак може би с балеринки ще е най- добре.

# 70
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 573
И на мен втората ми харесва много повече - изглежда мека и уютна някак, нежна и интересна. Почти универсална за лятото.

Харесвам тези прозрачни поли с гащета отдолу като първата, показана от Годес. Носят ли се? Не са ли неприлични?

А, ти пък, неприлични. Хич даже не са. Още повече ако крайниците са тип "чорапогащникът свършва, кракът не".Smiley

Забелязала съм, че поне про мен този тип гащички оптически издължават бедрата.

Може би за плаж с такъв бански ще е удачно.

Качвам за момент бялата рокля, че Туали искаше да я види.

Последна редакция: нд, 09 май 2021, 17:57 от OnDiNe_

# 71
  • Мнения: 8 937
За първата чанта съм и аз.

# 72
  • Бургас/София
  • Мнения: 411
Роклята ми харесва и изобщо не бих се колебала за кецовете, според мен ще са по-добре от балеринки.

# 73
  • Мнения: 1 132
Изкушавам се да поръчам една от тези чанти, естествена кожа са и двете. Клоня повече към първата. Смятам я за по съчетаема "торба" Simple Smile. Как мислите? Blush

# 74
  • Мнения: X
И по двата въпроса за чантите - първите.

Общи условия

Активация на акаунт