" Снимай нередностите на Държавата "

  • 1 895
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 781
Не е негласно паркинг, улицата е дълга, тротоарите са си за пешеходци. В бизнес парка има 12 бизнес сгради и всяка си има паркинг, или поне всяка, но понеже се плащат...по-лесно е на тротоара....

# 16
  • София
  • Мнения: 2 623
Не е негласно паркинг, улицата е дълга, тротоарите са си за пешеходци. В бизнес парка има 12 бизнес сгради и всяка си има паркинг, или поне всяка, но понеже се плащат...по-лесно е на тротоара....

Охххххх кика явно говорим на различни езици с теб. Ами след като по продължение на цялата улица са паркирани коли по тротоара какво е според теб ? Не се ли е превърнал тротоара на паркинг ? Образно, негласно както щеш го разбирай.

# 17
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ами след като по продължение на цялата улица са паркирани коли по тротоара какво е според теб ?

Според мен е несвършена работа на някой.
Там паркирането е забранено!
Защо не ги санкционират?

И не е като да не минават полицаи от там.

# 18
  • Мнения: 1 004
Цитат
Там паркирането е забранено!
Защо не ги санкционират?

И аз това питам
И знам кога ще ги санкционират - когато премажат някое дете заедно с количката и майка му. Е, тогава става всичко много бързо в шибаната държава. Така, както беше в Пловдив.
И питам: Какво като показаха снимките? Днес ако мина оттам, пак ще е същата баница...

# 19
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
И знам кога ще ги санкционират - когато премажат някое дете заедно с количката и майка му. Е, тогава става всичко много бързо в шибаната държава.

..едвам се удържах да го напиша това.
За жалост е така.

# 20
  • Мнения: 781
jullianna аз те разбрах....
но пак поясних...

Има и знак, че неправилно паркираните коли се вдигат с паяк.......един не видях! Минавам от там всеки ден. Със страх......
безобразие....

толкова ли  е трудно да минат само  2 дни?! Да съберат малко коли и всичко ще си дойде на място..... без жертви поне веднъж. Утре отивам в общината......

# 21
  • Мнения: 1 004
Ако трябва сами ще подкараме паяците  newsm66 newsm35

# 22
  • Мнения: 3 777
Ако трябва сами ще подкараме паяците  newsm66 newsm35

Това искам да го видя.... newsm78

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Ако трябва сами ще подкараме паяците  newsm66 newsm35

Това искам да го видя.... newsm78

"С голи гърди на барикадите!" (можем да викнем от Кърмаческия по-сериозни подкрепления) Laughing

# 24
  • Мнения: 3 777
Ако трябва сами ще подкараме паяците  newsm66 newsm35

Това искам да го видя.... newsm78

"С голи гърди на барикадите!" (можем да викнем от Кърмаческия по-сериозни подкрепления) Laughing

Шофьорите на паяците ли ще кърмите Laughing Laughing Laughing

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Шофьорите на паяците ли ще кърмите Laughing Laughing Laughing

Ти пък... сигур' си имат жени да ги кърмят.
Просто давам идеи за лозунги, аз само по предназначение кърмя Laughing

# 26
  • Мнения: 3 777
С тез голи гръд,  Shocked няма да успяват да паркират. Laughing
Ще ви излезе име и ще ви викат и на кандидат президентските митинги.

Общи условия

Активация на акаунт