👗Нови придобивки в гардероба - 62

  • 116 009
  • 712
  •   1
Отговори
# 285
# 286
  • Sofia
  • Мнения: 9 724
От намалението в обувки.бг

# 287
  • Мнения: 3 640
Dika.
Пак ми е леко голям 34 размер, но ще се поправи.
Ако тук чете някой от Дика - Хорааа, направете 32 размер, моля! 😄😄😄

# 288
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 396
Едни сандали от обувки.бг:

# 289
  • Мнения: 660
Вече като вляза в магазин първо ще питам Каква Ви е политиката за връщане и замяна а после ще гледам

Закупих си тези сладури спонтанно, без много да му мисля от Gianni Велико Търново

Скрит текст:




Часта която показвам на втората снимка просто се впива в крака ми 😭 не знам дали ще се отпусне понеже са кожени. Обаче гаранционента карта ме избива на нервно напрежение 😬 имам право в 20 дневен срок само ако има фабричен дефект да се върне на производител за поправка, но не и замяна с нов продукт или връщане на парите

Къде е клаузата краката ме убиват? 😃 друг път ще си имам едно на ум (защо не си пазарувах онлайн както винаги, само ядове)

# 290
  • Sofia
  • Мнения: 9 724
Принципно имат право по закон, само онлайн може да се връща без причина, защото се предполага, че не си ги пробвал.

# 291
  • Мнения: 660
Принципно имат право по закон, само онлайн може да се връща без причина, защото се предполага, че не си ги пробвал.
Не че в магазина можеш да прецениш по добре

# 292
  • Мнения: 7 710
И аз се бях сдобила с тази пижама, но забравих да покажа

# 293
  • Мнения: 1 137
Можеш да говориш с тях като хора, да им кажеш, че те убиват и да помолиш за замяна за някакви други.
Друг е въпроса ако си ги носила вече, тогава не вярвам да ти ги приемат обратно.

# 294
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Много е трудна замяната и връщането по нашите физически магазини. Та дори и при късане с рани по краката съм имала проблем. За 35 лв сандали, ще ми ги лепят и шият, два пъти и то, не искаха да връщат пари, а да съм си избирала други. Накрая отказах и си пожелах обратно сумата. Драма имах и с оксфордки, които за 20 мин буквално ми перфорираха краката и бяха в кръв... Нямали практика да се връщат носени обувки. Но след едно писъмце до КЗП, бързо си ги взеха обратно и върнаха парите. Български уж, естествена кожа..

Точно по тази причина предпочитам и пазарувам обувки почти само онлайн. Основно от obuvki.bg, fashiondays или емаг. Връщам без проблем, меря си вкъщи на спокойствие и дори при дефект след месеци, съм връщала. Обувки особено имат 2 год гаранция. ХМ също са коректни. Изпратиха ми ваучер за отстъпка, защото едни сникърси леко се разлепиха за 2 носения, а нямаше номера ми и бяха много търсени.

От вчера от емаг тези сандали на Pikolinos Moraira. Още имат екстра 10 % намаление. И в черно се предлагат. С проблемни крака съм, широк свод и все имам пришки, рани, убиват ми, а и рядко се намират качествени вече. Тези мисля че са добра изработка, кожата не мирише на гадно и подметката е еластична, гумена. Повечето са все твърди и се сцепват, дано тук няма бързо износване.



От ХМ този бански, но горницата върнах. Сплескваше и стягаше много. Ще му търся друга. Колана е чуден, роклята върнах. Взех си втора от тази за 25 лв, след като първата ми видях има леко износване и купих на редовната цена от 65 лв. Та си я поднових. 😂



Скрит текст:





https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0942850004.html

Последна редакция: сб, 05 юни 2021, 15:27 от iv4enceto_91

# 295
  • Някъде там
  • Мнения: 4 821
Очаквам  с голямо нетърпение и се надявам да ми станат Simple Smile

# 296
  • Мнения: 1 137
На мен пък обратното, колана не ми харесва, а роклята ми харесва.
Сандалките са страхотни

# 297
  • Мнения: 660
😃 не се отмята от думата си, нямах представа, че закона се отнася до онлайн пазаруване докато не го погледнах вчера. Поради липса на магазини в моя град все си пазарувам онлайн та не съм и обръщала внимание на тези детайли 🙄
Моите сандали се отпуснаха и сега са добре (и са супер сладки) много се радвам, че не съм дала едни 100лв на вятъра

# 298
  • Мнения: 2 026
teda mars,
получихте ли си поръчката? Отдавна съм загледала раничката, но никъде не открих размери. Виждам само, че не побира А4, но това изобщо не конкретизира. Grinning Ще се радвам да споделите и дали номерът на кецовете си отговаря. Flowers Bouquet
Скрит текст:

# 299
  • Мнения: 906
teda mars,
получихте ли си поръчката? Отдавна съм загледала раничката, но никъде не открих размери. Виждам само, че не побира А4, но това изобщо не конкретизира. Grinning Ще се радвам да споделите и дали номерът на кецовете си отговаря. Flowers Bouquet
Скрит текст:
Мен това описание, че не побира формат А4 винаги ме отказва,но с тази раница рискувах, защото и аз и бях хвърлила око отдавна. Размерите са 36/24/10см.На мен точно такава ми трябваше, среден размер. Ето снимана за сравнение до една по-малка раница, която имам, и ми събира по-малко неща

Кецовете си отговарят точно,аз грабнах последният чифт номер 40.Само вкъщи ги разносих засега, удобни са.

Общи условия

Активация на акаунт