👗Нови придобивки в гардероба - 62

  • 115 802
  • 712
  •   1
Отговори
# 300
  • София-Младост
  • Мнения: 23 271
HM

# 301
  • Мнения: 7 356

 
Но в червено❤

# 302
  • София
  • Мнения: 6 726
Много секси. От къде е?

Последна редакция: вт, 08 юни 2021, 14:41 от bubanka

# 303
  • Мнения: 7 356
Elisabetta Franchi.

# 304
  • Мнения: 1 847
Здравейте,като фен на сникърсите ето и едни нови поръчани чакам ги дано ми харесат 😁

# 305
# 306
  • Мнения: 753
Малко лятно зареждане

Сет от БСБ

Гащеризон Дизи

Тениска

И чакам тези от ФД

# 307
# 308
  • Мнения: 29
Здравейте Simple Smile
Поръчах си сникърси от FashionDays и днес пристигнаха. Бързах да ги пробвам и не ги огледах предварително, а докато бях с тях без да исках настъпвах етикетите и кордата, която ги държи се скъса.
Сега виждам, че има следи от химикал по кожата точно над подметката... Кожата е естествена, не съм наясно как стои въпроса с чистенето, но мисля повече за връщане.


За първи път поръчвам от сайта и като цяло нямам много опит с онлайн пазаруването и исках да попитам как се процедира при такива случаи?
1. Проблем ли е, че кордата се скъса и етикетите не са върху обувките (иначе съм ги запазила, цели са)
2. Единствено формуляра за връщане ли трябва да попълня (това, че имат забележки има ли някакво отношение)?

# 309
  • Варна
  • Мнения: 1 578
Здравей не мисля,че кордата би била проблем,получавала съм обувки без вързани етикети.Просто бъди по-внимателна и зорка за напред.Според мен е най-добре да си опишеш,че имат дефект(падащо меню е с причините за връщане)инъче току виж ги получили и решили,че ти си ги драскала.Не е сложно следваш стъпките в профила ти.

Последна редакция: чт, 10 юни 2021, 11:42 от bubanka

# 310
  • Мнения: 7 696

Скрит текст:

# 311
  • Мнения: X
Ами не знам дали ще ги приемат без етикет, още повече ако са били два и и двата липсват. Знам, че случаят не е такъв, но по принцип всеки може да махне етикетите, да поноси обувките и да ги върне. Ако искаш свържи се с тях и попитай.
Аз съм махала мастило от естествена кожа с клечка за уши, напоена с лакочистител. Не остават следи и не съсипва кожата.

# 312
  • Мнения: 5 832
Ако причината е само в химикала, премахва се бързо точно както е обяснила Fearnot.

# 313
  • Мнения: 29
Благодаря ви за отговорите! Flowers Hibiscus Ще се опитам да го премахна и може би ще ги оставя. Обмислях връщане, освен заради химикала,  понеже ми се сториха тежички и сякаш ми издължават крака още повече, но като цяло ми харесват. Sweat Smile

# 314
  • Варна
  • Мнения: 1 578
Благодаря ви за отговорите! Flowers Hibiscus Ще се опитам да го премахна и може би ще ги оставя. Обмислях връщане, освен заради химикала,  понеже ми се сториха тежички и сякаш ми издължават крака още повече, но като цяло ми харесват. Sweat Smile

Защо не опиташ първо със най- обикновена ученическа гума?Може пък да стане.

Общи условия

Активация на акаунт