Къпете ли всеки ден?

  • 3 690
  • 138
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 510
Да, всеки ден го къпем, с малки изключения. На малкия му харесва и не виждам защо да го лишаваме от това удоволствие. А за целта все пак се употребява бебешки сапун и след баня го мажем със зехтин, не виждам какво толкова вредно може да има.

# 16
  • Мнения: 3 323
Всеки ден! Peace

# 17
  • Мнения: 409
Да всеки ден се къпем и не мисля да я лишавам от това удоволствие. Peace

# 18
  • Мнения: 3 089
да. но не ползвам сапун всеки ден. и косата не мокря всяка вечер.

# 19
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Къпете ли си бебчетата всеки ден?
Ние почти всяка вечер го къпем юнака.Това ни е част от ритуала преди сън.Разбира се има и изключения някой път като замръкнем някъде и закъснеем,или като му е бита ваксина или поради други причини.
Но четох някъде как отричат това къпане всеки ден.Било прекалено и можело да доведе в бъдеще до разни кожни проблеми,защото се "измивал" защитен слой на кожата.
Но пък тогава къде отива ритуала дето бебо си знае че след него следва спане цяла нощ?
Ние също се къпем всяка вечер.Това и на нас ни е ритуал.По същите причини,които си изтъкнала и ние пропускаме къпането.Не мога да си представя да не го къпя,като той вече си знае,че след баня следва сън.За мен е удоволствие да го къпя.

# 20
  • Мнения: 1 427
И аз не я къпя всеки ден. Всяка вечер и измивам д-то, ръцете, лицето и зъбките. Косата я мием 1 път в седмицата, че е много дълга и трудно се суши.
И аз правя така.Лятото е всеки ден, но напоследък плаче като я къпем, особено като мием главата.

# 21
  • Мнения: 8 917
От годинка и 2-3 месеца като стана започнахме през ден - само лятото беше редовно, но няма как Peace

# 22
  • Мнения: 702
Лятото я къпех всеки ден, а сега през ден, два. Дупето го мием всяка вечер и сменяме бодито.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 271
До преди 1 месец се къпехме всеки ден, сега през вечер  Hug

# 24
  • Мнения: 742
в нашето семейство всички се къпем всеки ден. не ни е навредило.
smile3501
и ние така smile3521

# 25
  • Мнения: 1 117
Всички се къпем всеки ден PeaceНе ни се е схумнала кожата от това Wink

# 26
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
да. но не ползвам сапун всеки ден. и косата не мокря всяка вечер.
Peace

# 27
  • Мнения: 1 294
в нашето семейство всички се къпем всеки ден. не ни е навредило.
И ние така.Само една вечер лятото пропуснахме, поради късно прибиране и после като се намъкнах аз  в банята ми стана едно гузнооо ooooh! че тя си е легнала неизкъпана.
А за защитния слой на кожата, който и отстранявам всяка вечер, никак не ми е жал Crossing ArmsПричината...защото по него са полепнали всички прахоляци и изгорели газове на автомобилите по улиците които сме пресичали през деня

# 28
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Всяка вечер, това е закон, а до 40 дена е къпана и сутрин и вечер.

# 29
  • Мнения: 1 146
Баща й я къпе всяка вечер. Мисля и за напред да е така Peace

Общи условия

Активация на акаунт