Гримиране - идеи и техники. Тема № 83

  • 50 476
  • 759
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Аз на съвсем негримирано лице не мога да преценя. Сам по себе си цветът не е особено интересен, но може и на някого да му отива.

# 706
  • Мнения: 15 356
Според мен на дневна светлина ще е по-добре.Но не мисля,че е твоето въпреки това.
Но и самият цвят не ми харесва.Калинче,не знам защо първо ми дойде в ума нещо оранжевеещо като по-подходящ цвят

# 707
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 783
За мен червилото седи много добре. Изобщо го няма излъчването тип "лека жена" , а жена загатваща за сексапила си. Също така показва и малко по-разчупено мислене, понеже масово се ползва червено червило.

# 708
  • Мнения: 202
Стрина Калина,за мен това червило има потенциал в комбинация с грим.Така като съм пред телефона и ми се пада дясната страна на лицето Ви,а в действителност е Ваше ляво може ли да споделите кой е Фон дьо тена…впечатлена съм колко естествено стои на лицето Ви.

# 709
  • Мнения: 215
Калина, на мен ми харесвате, така. Намирам го за свеж дневен грим ( например за разходки по плажа, в парка или до магазина). Дори и аз започнах да ползвам такива светли и свежи цветове, а до миналата година не се харесвах с такива. Какво нещо са женските хормони! Smile
Аз също се вълнувам за фон дьо тена от дясно (на снимката).Ribbon

Последна редакция: пт, 30 юли 2021, 23:53 от Miss_Vi

# 710
  • Мнения: 5 832
Това червило го пробвах на ръката в магазина и изглеждаше съвсем различен цвят. Но кой да се сети, че вътре осветлението е луминисцентно. Като го сложих вкъщи вече нямаше нищо общо. Мислех да си го нося през деня, обаче ми е някак странно и реших да ви питам.

Стрина Калина,за мен това червило има потенциал в комбинация с грим.Така като съм пред телефона и ми се пада дясната страна на лицето Ви,а в действителност е Ваше ляво може ли да споделите кой е Фон дьо тена…впечатлена съм колко естествено стои на лицето Ви.
Това е Healthy skin harmony на Max Factor. Само съм го пробвала, но определено ми харесва и сякаш се напасна с цвета на кожата ми. В началото ми оранжевееше доста.
Реално този от ляво на телефона е много по-близо до цвета на кожата ми, но го усещам брашнян, придава ми вид на пергамент и определено не ми допада.

# 711
  • Бостън
  • Мнения: 13 568
Макс Фактора и аз го харесах, но червилото го гледах поне 3 пъти на различни монитори и не е зле, но ако беше по-прасковено според мен може би щеше да е много по-добре. Абе в крайна сметка най-важно е ти да се харесаш - независимо ние как го виждаме.

# 712
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
На мен не ми харесва как ти стои, Стрина Калина. Съжалявам, че съм толкова директна и не увъртам, но съм откровена. Нещо цветово не ми се връзва с цветотипа ти. Ти си много хубава, то е хубаво, но комбинацията не ми допада.

Може би с лек грим и подходящи дрехи ще се впише по-добре.

# 713
  • Мнения: 5 832
На мен не ми харесва как ти стои, Стрина Калина. Съжалявам, че съм толкова директна и не увъртам, но съм откровена. Нещо цветово не ми се връзва с цветотипа ти. Ти си много хубава, то е хубаво, но комбинацията не ми допада.

Може би с лек грим и подходящи дрехи ще се впише по-добре.
Затова сме тук, да си казваме мнението искрено, а не да се ласкаем лицемерно. Никога не се харесах с розови и цикламени червила, това също ми е странно върху мен. Сякаш лицето ми е към топлите тонове, а това червило стои като една кръпка върху него. Но понякога не виждаме нещата реално и е хубаво да се чуят странични мнения. Имам една палитра с червила и май ще го миксирам с нещо от нея, за да се харесам.

# 714
  • Мнения: X
Червилото просто не е хубаво и не защото е розово или заради подтона. Забрави го и толкоз. 😄

# 715
  • Мнения: 7 578
И според мен червилото не е твоето, Стрина. Вземи нещо с по-топъл подтон, ще ти отива.

# 716
  • Мнения: X
Не мисля, че не става и не е хубаво червилото. Прекрасна си, малко ми приличаш на Андреа Али на тази снимка и определено има потенциал въпросното червило. По-розовеещ бронзър или бронзър + по-студен руж, само червилото, ФДТ и без нищо на очите според мен ще е много свежо.

# 717
  • Някъде там
  • Мнения: 4 839
Здравейте, избирам подарък за една тийнка, поръчала си е палитра сенки.
Въпроса ми е тази палитра подходяща ли е?
Ще си поръчвам за себе си такава и реших, че може да е подходяща и за подарък.

# 718
  • Мнения: 7 578
Точно тази палитра наTheBalm не е особено  пигментирана. Препоръчвам ти, ако взимаш палитра на марката, да вземеш Meet MattSchmaker.

# 719
  • Мнения: X
Дами, търся си червило в такъв цвят и удрям на камък. Сещате ли се за нещо? Благодаря
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт