Темата на ИБО🦅 ***Doğduğun Ev Kaderindir с Демет Йоздемир***Птичи полет/Кuş Uçuşu # 73

  • 46 619
  • 761
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 336
Добро утро! 🙂

Kmaroo, благодаря ти за хубавите думи ❤
Разликата в мненията според мен, до голяма степен се дължи на начина на гледане на сериала. Когато се гледа по един епизод на седмица, виждаш повече грешки в сценария, четеш отзиви в пресата, следиш рейтинг и т.н, което те натоварва допълнително. А ние, които гледаме по 1-2 серии на 24 часа, виждаме само историята. За това и мнението ни е малко по-различно 🙂

Дали ще има възможност някой да пусне следваща тема, че тази се изписа 🙂❤

# 751
  • Мнения: 3 244
мерси Juls1, а бе не беше долюбван мехди както  и аслан - /често по рано /
 
 изгарящ поглед

# 752
  • Мнения: 336
Честно казано, на мен визията на Мехди не ми е по вкуса 🙂 Перчемът на Ферхат също. Но актьорът ми е много симпатичен като цяло. От чувствителните мъже е. И от чувствените 😉Изключително работоспособен и трудолюбив - всяка година участва в нов филм или сериал. При него няма дълги паузи, като при някои други актьори, дето ги чакаш с години да се появят на екран. Прочетохте ли какво пише за него в уикипедия?

https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%85%D … D0%BA%D0%BE%D0%BB

Последна редакция: сб, 12 фев 2022, 12:49 от Juls1

# 753
  • Мнения: 1 144
Привет на всички в групата! Heart
Cheeky 89 , Аniksi , Juls1, Kmaroo  Flowers Bouquet и аз ви благодаря за коментарите в подкрепа на Мехди. Не целя да правя кампания в негова защита. Изказвам принципно позицията си, защото не е важно само какво гледаш, а как го гледаш. Всичко, което гледаме и слушаме  попада в съзнанието  ни  и накрая така ни формира, че  възприемаме и околния свят по същия начин. Лека- полека започваме да възприемаме като норма, като нещо съвсем естествено  да преценяваме по външност и лустро и изобщо да не си даваме сметка, че малките детайли могат да ни отворят широко  очите, както стана с ДЕК. Освен това, най-опасното в цялата ситуация се крие във внушението на филма, и как то формира модела на подражание, особено сред подрастващите, защото четох не малко коментари на зрители от тази възраст. Ето само част от изводите на базата на сериала, а те са валидни и за други филмови продукции. Къде остана работещият човек? Излезнаха от махалата, продадоха си имотите, профукаха парите, без да направят нищо с тях. Наемаха скъпи жилища, без да могат да си го позволят.  Никой от тях не се замисли, какво ще прави в утрешния ден. Видяхме  хора с професии от махалата, които премествайки се на друго място лежаха като търтеи 24/7. Уж нашата главна героиня беше станала адвокат.  Кажете ми едно дело, извън смешното за авторските права на клиент от България, за което така и не разбрахме  развоя. Излиза, че нашата главна героиня Зейнеп е завършила право, за да има за клиент единствено бившия си мъж. А какво да кажем за правната кантора, от която нищо не видяхме, освен как приема на работа хора без ценз, на шуробаджаншки принцип, което е валидно изобщо и лицата, които наеха на работа и в къщата. Тук визирам Емине, Султан и Нух. Кажете ми, попитаха ли го има ли опит като шофьор? Работна дисциплина-нула. Излиза, че е най-важното  да забиеш шефа на офиса, за да си ходиш на работа когато си пожелаеш, за разнообразие и за социални контакти. Да не говорим за безбройните тоалети на героинята, на които даже и рускините се възмущавали, че на  епизод Зейнеп сменя по 5-6 палта. Затова им беше удобно във 2-ри сезон да сменят локацията - заради продуктовото позициониране. Мехди с коженото си яке не можеше да им бъде рекламно лице. Joy  А какво ще кажете за образа на силната жена, постигнала всичко с парите на Нермин и после вероятно и благодарение на мъжа си Баръш. Хайде сега ми кажете, че не е така. Накрая излиза, че зрителя е баламурник и ще гледа каквото и да му предложат, стига то да е поднесено по естетически издържан начин. JoyJoyJoy
И накрая спирам да досаждам, защото наистина яхнах моторетката от няколко дена, но какво да правя като се сетя как окепазиха сериала.
Благодаря ви за търпението, момичета! Sparkling Heart
Ето такива исках да ги видя Мехди и Зейнеп, но за съжаление не се случи.



П.п. Ддани беше готова с новата тема, но не ни е навестявала наскоро. Purple Heart

Последна редакция: сб, 12 фев 2022, 11:50 от yakut

# 754
  • Мнения: 471

Не разбрах какво по-различно има в wikipedia, от това, което той сам е споделял и всеки знае.
В едно интервю беше казал, че са го открили като фотомодел, докато се е разхождал в МОЛ, но може и да се лъжа.

# 755
  • Мнения: 336
Yakut ❤ много точно!

Titka2 ❤ миналия месец, като проверявах, не пишеше нищо за Ибрахим в уикипедия на български език,  както все още няма нищо и за Демет.
За това го сложих, скоро са го написали.
Но пък аз не знаех, че майка му е била шефка в морската администрация, към която баща му е бил зачислен като морски офицер.
Явно майката е строявала всички в къщи 😀

Последна редакция: сб, 12 фев 2022, 12:51 от Juls1

# 756
  • Мнения: 473
yakut, както винаги точна и изчерпателна.Адмирации! Ти си по-добър адвокат на Мехди от Зейнеб. Личи си, че и ти като мен още не можеш да приемеш осакатяването на образа му и завоя в сценария.  Като се замисля, че едва не умря, защитавайки баща и, изскочи срещу куршумите, изпратени от Екрем и пак не успя да промени мнението и отношението на Зейнеб. Снощи изгледах филма на Демет по Netfliks - ,,Любовни тактики“. Лек, забавен  и разтоварващ. Имах по-големи очаквания, но...Тя е много по-слаба от Зейнеб и изглежда вече по-зряла. Не намирам ,, Птичи полет“ , явно още не е качен. Интересно ще ми е да го видя и него. Хубав уикенд!

# 757
  • Мнения: 471
Не намирам ,, Птичи полет“ , явно още не е качен. Интересно ще ми е да го видя и него. Хубав уикенд!

Все още не е обявена дата на качване в Netflix, не присъства все още и в списъка на предстоящите заглавия.
Предвид, че и Instagram страницата не е много активна, започвам да си мисля, че крайния продукт нещо не им е харесал и няма да го публикуват. В Imdb също още няма обявена дата на премиерата. Доколкото си спомням в интервюто, което Бирдже и Ибо дадоха миналата година, се очаквало да излезе през месец май.

# 758
  • Мнения: 336


Понеже малко по-нагоре писах, че не ми допада много визията на Мехди, ето на тази снимка за мен е трепач 🙂❤

# 759
  • Мнения: 3 244

 джулс,надявам се и тази да ти хареса , сигурно е от моделския му период за първи път я виждам
и ще замоля якут да продължи да "'досажда""Smile

# 760
  • Мнения: 9 388
Мили момичета, заповядайте в новата тема - https://www.bg-mamma.com/?topic=1411083.new#new

# 761
  • Мнения: 1 144
Cheeky 89, виж какъв екип от адвокати сме на Мехди? Щяхме да го спасим от затвора преди да е влезнал. Stuck Out Tongue Winking Eye Може би заобичахме  героя повече от Зейнеп. Тя се беше отказала от него много преди да го напусне. Спомняш ли си сцената на още първото й оставане до късно в офиса, когато Баръш й каза, че е получил видеото от дипломирането й, какви  усмивки раздаваше "32 карата" и как го изпиваше с поглед. А за езика на тялото да не говорим... Той се премести от стола на канапето и тя след него. Още тогава разбрах, онова което  призна доста по-късно на Баръш, че още щом го е видяла се влюбила в неговия мозък. И това ми се стори странно що за обяснение, но това е Зейнеп!  Grinning Та защитата й беше рехава, защото нито имаше опит, нито мотивация - ако въображаемата  й вина може да се посочи като мотив.

Juls1, имаше една фотография на Ибо с куче -  порода кангал. Отглеждат се в района на Сивас и се смята за местна турска порада кучета. На външен вид приличат на кавказките овчарки. Първата и втората са една съща, само  е от времето когато е бил заедно със Синем .







И аз попаднах статия,  в която пише всеизвестни факти за актьора- майката - Айпер е  солунска преселничка, а  бащата - Сюхейл е с  арабски произход. Бил държавен служител във военоморската флотска администрация в Гьолджук (мемур). А майка е била  шеф (мюдюр) на същото място (т.е. жената е била шеф на мъжа си Stuck Out Tongue Winking Eye). След пенсиониранието си майка му си остава вкъщи домакиня, а баща му след пенсия открива собствен бизнес. Това са новите факти за мен също. Иначе знаех, че има по- голяма сестра - Аслъ, но не знаех, че е университетски преподавател, както пише в статията.
Статията е от времето на ДЕК. Със сигурност съм попадала на нея, но не съм обърнала на тези факти.

https://televizyongazetesi.com/ibrahim-celikkol-kimdir-nereli-bo … ri-ailesi/1242560

  

Kmaroo, много хубав Ибо си споделила. Heart Eyes Аз го харесвам и с визията която е споделила и Juls1 Heart, макар че всяко екранно превъплъщение на Ибо, включително и това на Мехди, както и с нетърпение очаквам да го видя като Кенан в "Птичи полет" и като Искендер в "Опиянен от любов". Слава Богу, че  негово лице позволява да се правят успешни промени.

Общи условия

Активация на акаунт