ОСМИ клас 2020/2021 - обратно в клас се осмокласникът завръща, не иска да кибичи вече вкъщи

  • 24 796
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 3 573
Много нежна беше песента на Неда и много смело от нейна страна да се яви с авторска песен!

# 691
  • София
  • Мнения: 5 794
Браво на Неда! Поздравления и за песента, много нежна наистина! Стискаме палци!

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
И аз стискам палци на Неда! Браво на детето!

# 693
  • гр.София
  • Мнения: 4 169
Ех,язък.

# 694
  • Мнения: 452
Sssani, честита да си! Здрава и щастлива!

Прекрасна Неда! Прекрасна песен!

# 695
  • Мнения: 7 452
Благодаря ви,момичета,за подкрепата! Тя е щастлива и за моя изненада не беше разочарована.Много се притеснявах как ще реагира ,защото обикновено плаче,но този път се оказа,че е придобила опит и устойчивост.Много се радвам,че успя да победи себе си.Сега мобилизират приятели и съученици да гласуват за "Спаси талант".Скептична съм ,но не искам да я разочаровам.
                            Днешните емоции при мен приключиха и.....сега се готвим за утрешния бал или по-точно за днешния.

# 696
  • Мнения: 3 491
Дидиа,  много ми хареса Неда. Има излъчване на красива и самоуверена млада дама, въпреки че сигурно се притеснява. И пее нежно и отдадено. Аз не успях снощи да я гледам, защото се замотахме с кучетата с едни приятели, но я слушах тази сутрин. Красиво момиче с красива песен. Поздравления!
Сигурна съм, че ще продължи да се развива в тази посока.
Честит празник!

Последна редакция: пн, 24 май 2021, 07:49 от Amanda.D

# 697
  • Мнения: 4 970
Прекрасно, нежно дете! Много ми хареса, но беше по-притеснена от преди. За малко и аз да я изпусна заради разходка с кучетата. Дори още се занимавах с кучето, когато ММ ме викна да гледам. Знаеше, че я очаквам.
Честит празник на всички!

Последна редакция: пн, 24 май 2021, 08:32 от Betty L.

# 698
  • Мнения: 452
Честит празник!

# 699
  • Мнения: 7 452
Честит празник! Желая успех на всички наши деца !

# 700
  • София
  • Мнения: 3 468
Благодаря ви момичета за прекрасните пожелания Heart
Ще потърся видео с участието на Неда.Сигуна съм че е била прекрасна

# 701
  • Мнения: 8 263
Честит празник!
Да честитя със закъснение на всички призьори, рожденици и други таланти в темата Simple Smile
Ние бяхме два дена в Стара планина, прибрахме се снощи късно, та нищо не съм гледала. Качихме се в събота от Рибарица на х.Бенковски. Вчера качвахме от там вр.Вежен и после през х Вежен се спуснахме отново към Рибарица при колите. Два дена слънчево време, страхотни гледки, поизпотихме се, презаредихме батериите. Бяхме голяма компания и освен моите тийнове имаше още едно момче и едно момиче на тяхната възраст, с които са приятели. Та купонът беше на макс и за възрастни, и за младежта, а и кучето беше с нас да внася допълнителен колорит. Наборът малко поизгоря, защото е инат и не позволи да го напръскаме със слънцезащитен спрей.

# 702
  • Мнения: 7 452
Ето и нашата абитуриентка! От моя телефон толкова.От вълнение ли от друго нещо ли е ,но съм размазала всичко - само няколко снимки са на фокус.Чудя се как съм успяла да го постигна. Smiling Imp

                           
Скрит текст:

# 703
  • Мнения: 48 086
Красавица
Винаги може пак да се снима с роклята Simple Smile

# 704
  • софия
  • Мнения: 25 797
Честит празник!
Нека нашите букви и слово винаги бъдат изпълнени със смисъл и се гордеем с тях!
Винаги съм смятала, че 24. май трябва да бъде националният ни ден.

Не съм гледала телевизия тези дни. Утре ще гледам Неда.

Общи условия

Активация на акаунт