ОСМИ клас 2020/2021 - обратно в клас се осмокласникът завръща, не иска да кибичи вече вкъщи

  • 24 785
  • 729
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 6 188
Sssani, честит рожден ден! Да си здрава и по- често на това любимо място! Весел празник! Hug  И моята душа вече плаче за море.

Много благодаря за поздравите за моя младеж!

# 676
  • у дома...
  • Мнения: 3 095
Аманда, все още сме в Банско. Иначе можеше да ви заведем на Неделишкия манастир, а и ММ знае пътя за върха над блатото.
ТуиГ страхотни са младежите.

Това почивката било хубаво нещо. Ани и ММ плуват почти по цял ден, аз релаксирам на макс. Два дена бяхме само 5 човека гости и персонала ни размаза от глезене. Ама всяко хубаво нещо бързо свършва...

# 677
  • sofia
  • Мнения: 1 475
Просто майка, в кой хотел ви глезят така? Аз събирам инфо за хотели с хубави басейни.

# 678
  • у дома...
  • Мнения: 3 095
Просто майка, в кой хотел ви глезят така? Аз събирам инфо за хотели с хубави басейни.
Ривърсайд. Води се бутиков хотел. Близо е до центъра на Банско. Персоналът е много любезен и съдейства за всичко. Басейнът хич не е малък. Готвят много вкусно. Чисто е.

# 679
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Готови сме с смс-те за Неда 😘
ssani, честита да си! Бъди здрава, щастлива, обичана и все на такива хубави места да посрещаш рождения си ден! 😘
При нас нищо ново - снощи бяхме на бал, днес наборката е на гости на приятелка с преспиване, и сякаш е в лятна ваканция - нищо не е бутвала за училище, утре и вдругиден ще й скъся каишката и да сяда да учи.

# 680
  • Мнения: 48 052
Честит рожден ден!
И ние гледаме за Неда , успех!

# 681
  • Мнения: 4 970
Утре ще се разходим до Сливница с една приятелка и с децата - големият ми син и нейната дъщеря (които май са гаджета). Има събор и нашата школа по танци ще участва.
Joy
Е, как май, бе?
Значи, това е една любов от трети клас.  От наша страна. Девойката не проявяваше интерес. После имаха по едно гадже в гимназията и двамата. И сега на неговия рожден ден имаше целувки. След това обаче нямаше особено развитие. Тя учеше усилено за матурите и му казала, че не иска да бързат. Иначе са приятели от деца, до седми клас бяха съученици, заедно ходеха и на танци. На морета сме били заедно, по гости сме си ходили, приятелски семейства. Тя е споделила с майка си, значи нещо има. Сега след матурите ще видим какво ще се случи. Simple Smile

# 682
  • София
  • Мнения: 2 887
Малеее, Бети, колко хубаво! Връщам се в моите си ученически трепети, гаджета...якооо

# 683
  • София
  • Мнения: 7 076
Ох, Бети, много хубаво! 🥰

И аз, като Хелене, се върнах много години назад. Ехххх..., когато старата любоФ, ръжда не хваща! 🤗😍

# 684
  • Sofia
  • Мнения: 1 801
Сани, честита бъди! Здраве, късмет и спокойствие ти пожелавам!
Бети, много хубаво звучи за децата 🤗
Влизах да ви пусна зареждаща морска снимка, но прочетох страданията ви и ще пропусна, за да не ви дразня.

# 685
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Неда е!

# 686
  • Мнения: 1 683
Прекрасна. Елегантна. Талантлива.

# 687
  • София
  • Мнения: 9 130
Браво на Неда!
Беше май малко притеснена. Но има страхотно излъчване и хубава песен!
Стискам палци да иде на финал!

# 688
  • София
  • Мнения: 6 188
Прекрасна Неда!

# 689
  • гр.София
  • Мнения: 4 166
Гледаме на компютър и бтв сто пъти заби.  С. стои с пръст върху екрана на телефона си и спасява гледането. Но за Неда имахме късмет. Ами,чудесна е.

Общи условия

Активация на акаунт