ОСМИ клас 2020/2021 - обратно в клас се осмокласникът завръща, не иска да кибичи вече вкъщи

  • 24 780
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 7 201
Поглеждах ви по диагонал, но всъщност ви изпуснах.
Презаредихме чудно на Велека и Силистар. Разкошно е през май. Все едно се върнахме в доброто старо време.
А и тренингът от майските Гърции си е друго нещо - къпахме се лежерно в 17-градусова вода, та пушек се вдигаше. 😁

# 721
  • София
  • Мнения: 3 611
Уау, Ред, направо сте ескимосвали, иначе звучи чудесно, без частта с  къпането Satisfied
Дидия, Дени, на добър час на децата, прекрасни са (особено феята ).

# 722
  • София
  • Мнения: 6 169
Дени, страхотен млад мъж! Пълен напред! Hug Форумът "мачка" снимките в последните дни, надявам се утре като е работен ден вече да го оправят.

# 723
  • София
  • Мнения: 7 201
Ама то е нещо от типа "всичко е в главата". 😁
Просто в един прекрасен ден си дадох сметка, че нашата тригодишна, после четиригодишна и петгодишна дъщеря си се къпе без да ѝ е студено, и си казах "пък защо на мене да ми е", и взех, че се бухнах директно в ония ми ти 18-19 градуса. Ми изненада - екстра си беше водата.
Та така, към ден днешен и на 17, и даже на 16 проблем няма. Все пак стоя по петнайсет минути де, не с часове. Ама студено изобщо не е. А съм зиморничава. С други думи - агитирам ви. 🤣
ПП: Успях да прегледам малко назад. Прекрасни, прекрасни абитуриенти! ❤️ На добър час!

# 724
  • София
  • Мнения: 5 780
Много са хубави абитурентите! Много успехи, късмет и попътен вятър в морето на живота! 💕🍀
Честит празник! (не помня писах ли сутринта, срамота!)

# 725
  • Мнения: 7 404
denyil , успех на младежа - прекрасен е! Снимките в последно време са точно такива ,каквито ги описваш.Късмет е ,ако някоя излезе нормална.

# 726
  • Мнения: 6 615
Дени, прекрасен младеж! Успешен да е и късметът да е винаги с него!

# 727
  • Мнения: 4 970
Бети, твоят младеж случайно да участва в празничната програма на БНТ или съм се припознала?
Не, не е участвал тия дни по БНТ. Зает е с "частни партита", направо не се спира...
Прекрасни абитуриенти! Живи и здрави да бъдат!

# 728
  • София
  • Мнения: 3 464
Прекрасни абитуриенти.Попътвн вятър и успехи им желая.Снощи дойдоха много абитуриенти.Беше панаир на суетата, упражнения по броене до 12...Луди -млади.Сутринта някаква девойка снощна влетя в нашия хотел и упорито твърдеше че е настанена тук Simple Smile Упътиха я,че не знаеше на кой свят е
Ние днес правим последен плаж и следобед се прибираме към София.Не ми се тръгва...Подкрепям написаното от Ред.Водата е чудесна за всеки,който иска да я оцени и да й се наслади.И ние сефтосахме къпането.

# 729
  • Мнения: 4 970
Заповядайте в новата тема - https://www.bg-mamma.com/?topic=1337655.new#new

Общи условия

Активация на акаунт