ОСМИ клас 2020/2021 - Време не остана до финала, и осмокласната година - отлетяла!

  • 28 364
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 6 951
Споко, тези профили (3-ти и 4-ти) се решават на педагогически съвет година за година. И Ния иска И рисуване и се надява да се предложи. Само не си го представям как ще вземе решение. Тя иска 1000 неща: фе, ае (от тези няма мърдане), мат, ит, хоос, ии, ама можело и бел........ няма как да стане просто.

# 736
  • у дома...
  • Мнения: 3 093
Моята си харесва много двете учителки по испански и математичката. Последната госпожа щото не им пише двойки.

# 737
  • Мнения: 4 970
Мислите ли ново заглавие? Simple Smile
Моите младежи в събота заминават за Сандански от танците, с една нощувка.

# 738
  • Мнения: 48 051
Ами ние НЕ писахме никоя паралелка, в която 2, 3 ,4 или 18ти профил география точно заради нелюбим учител. И какво...ако ги сменят, ще сменим паралелката със сигурност. География няма да е. Което е жалко, защото се вълнуват и от пътешествия, и от природни явления.

# 739
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
"От юни вече не остана, душата осмокласническа за ваканция е зажадняла." 😊 И на майките също! 🤣🤣🤣
Малко дълго заглавие.

# 740
  • Мнения: 6 951
Хепи, аз не мисля, че ще ги сменят насилствено. Просто ще има опция всяко училище (ако го реши) да даде право на децата да си направят повторен избор в по-зряла възраст. Който избор може и да се повтори с този в 8 клас. Все си мисля, че това е акт в полза на децата.

# 741
  • Мнения: 4 970
При големия така се получи, че след като след 7 клас бяхме избрали БЕЛ и история за профили, тази година в 12ти клас изучаваше профил география. Просто ей така. За него нямаше значение, но... Имаше и други изненадани деца от класа, не бяхме само ние неразбрали. Явно не е било обявено.
Зазу, ти или аз - за новата тема?

# 742
  • София
  • Мнения: 9 129
Бети, ако ти се занимава, пусни я ти, че днес са ме обзели някакви минорни настроения и нищо не ми се прави Hug.

# 743
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Излезна ми спомен във фейса от 2014 г.
Скрит текст:
"Раздел "Умозаключения и откровения" автор Атанас В.
Мама ми казва понякога, че съм шемет. Но тя ме е родила!? Щом аз съм малък шемет, значи тя също е шемет, но голям! Може да не се проявява често, но като го направи, е здраво!"

Ох. От толкова рано ли ми е личало или детето дори на тази крехка възраст 8 години е било така прозорливо и аналитично.

Последна редакция: ср, 09 юни 2021, 11:11 от `ТуиГ

# 744
  • Мнения: 2 214
Мислите ли ново заглавие? Simple Smile
Епичната година е към своя край и осмокласника сега го чака рай! Joy

# 745
  • София
  • Мнения: 3 572
Докладваха за прякора на учителя по рисуване - Джони Мустака Simple Smile

# 746
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Нашия се казва Бонев, но му казват Бонбонев 😂 И му говорят с това име и на ти.  Човекът е над нещата и много пекан,  от това което съм слушала. Понякога говори с момчетата за риболов и мотори. Има дърворезбарско ателие и такъв клуб в училище води. Дори има работи с пирограф,  които искам да си купя.

# 747
  • Мнения: 4 970
Заповядайте в новата тема - https://www.bg-mamma.com/?topic=1344312.new#new

Общи условия

Активация на акаунт