ОСМИ клас 2020/2021 - обратно в клас се осмокласникът завръща, не иска да кибичи вече вкъщи

  • 24 812
  • 729
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 2 907
svetlaem, имате вариант да дойдете в Странджа, морето е близо за теб, а за тях е планината. Вечер е тихо, хладно.
Понеже по пътя Бургас - Малко Търново винаги засичаме колоездачи, които тренират професионално, винаги потръпвам като мина покрай тях с колата. Едно близко мое момче, което от години се занимава с колоездене, сега е отишло на Палма де Майорка да работи в хотел, където събира групи туристи, които желаят да карат колела и им прави велотурове. Превърнал е хобито си в работа, от която да вади и пари. Само сезонно е там, разбира се, иначе си е студент в София, знае и английски, така че много се радвам за него.

# 661
  • гр.София
  • Мнения: 4 177
ТуиГ, благодаря,че сподели клипа.Страхотни са!
Миласара, браво на младежа!
Стиснати палци за Неда.
Рени,бъди жива и здрава-)
И аз си мечтая за морето,а има още толкова време до август.

Последна редакция: нд, 23 май 2021, 15:55 от blanc

# 662
  • Мнения: 3 491
ТуиГ, прекрасни са:heart:!
Мони, да...
И аз мисля само за море..Днес се разходихме до Драгоманското блато, още не е възстановено. Пътеката не е с такава дължина, каквато е била. Разрушени са мостчета, тръстиката не навсякъде е зелена. Но чухме воден бик, което е доста интересно преживяване- кънти като под земята. Видяхме ръждива чапла. А Просто майка ме упъти за пътя, по който да се върнем, за което съм й много благодарна, защото беше далеч по- красиво и бързо. И накрая отидохме на езерото в Казичене, за да си представям, че съм на море:blush:

# 663
  • София
  • Мнения: 1 581
ТуиГ, много хубава двойка са танцьорите Flowers Hibiscus
Стискаме палци на Неда Flowers Tulip
От два дни се каня да погледна математиката и да видя как решава, ако има нещо да помагам и си оставам с каненето. На рационални дроби са.

# 664
  • София
  • Мнения: 3 471

Поздрави и от мен от най-любимото място Там,където се чувствам истински щастлива.Днес имам рожден ден и ви черпя виртуално-с море или напитка Simple SmileЩе преглътна годините . Тук депресия не ме лови Simple Smile

# 665
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Еха! Честита да си! Прекрасно място за посрещане на празника!

# 666
  • у дома
  • Мнения: 7 203
Sssani, честита да си! Весел празник!

Amanda, влюбих се в полянката с маргаритките! Пусни я и тук-да видят повече хора тази красота.
Helene,може ли предложения за конкретно място -не сме с претенции за лукс-може и на лични.

Последна редакция: нд, 23 май 2021, 18:10 от svetlaem

# 667
  • гр.София
  • Мнения: 4 177
Ssani, много щастливи моменти да имаш.Честит празник!

# 668
  • Мнения: 7 482
Sesani,честита да си - здраве и късмет! Flowers Four Leaf Clover Годините  са само натрупан опит!

# 669
  • Мнения: 3 491
Сани, честито помъдряване и тук. Да ти е слънчево и морско:heart:!
Светле, сутринта правих разширено почистване на телефона и уж само дублиращите се снимки трябваше да изтрия, но изчезнаха повечко. Това е лайка, но е толкова много и с такива големи цветове, че наистина прилича на поляна с маргаритки.

# 670
  • Мнения: 4 972
sssani, честит празник! Изглежда страхотно! Приятно изкарване!
Утре ще се разходим до Сливница с една приятелка и с децата - големият ми син и нейната дъщеря (които май са гаджета). Има събор и нашата школа по танци ще участва.

# 671
  • София
  • Мнения: 9 141
Туиг, страхотни са!
Ssani, да си жива и здрава. Често да ти се отдава възможност да се наслаждаваш на такива вълшебни моменти!
И аз обожавам морето. Чакам го с нетърпение. Мъжът ми го изстрадва заради мен Blush.

# 672
  • Мнения: 6 645
Milasara, браво на младежа!

ТуиГ, страхотти деца!

Didia, успех и късмет на Неда!

Рени, на честита са си!

Sssani, честита да си ! Все на желани от теб места да ходиш и да се чувстваш прекрасно както в  днешния ден!

# 673
  • София
  • Мнения: 5 795
Сссани, честита да си! Много поводи за усмивки,  пътешествия, здраве и любов! 🥂🍀🌞🥰 За годините... някои сме с повечко. Вече спрях да се впечатлявам. Важното е да сме живи и здрави.

# 674
  • София
  • Мнения: 7 097
Утре ще се разходим до Сливница с една приятелка и с децата - големият ми син и нейната дъщеря (които май са гаджета). Има събор и нашата школа по танци ще участва.
Joy
Е, как май, бе?
Тези неща се разучават до основи, особено щом с майката сте приятелки. И ако са гаджета, ще се правят само на приятели или деца на приятелки? Joy

Общи условия

Активация на акаунт