Ох, ваксини, ох, кеф! За всички ще има, голям кеф! 217-та НЕМСКА тема

  • 19 771
  • 744
  •   1
Отговори
# 75
  • Germany
  • Мнения: 2 042
Е ти па, ние да не сме на Луната 🤣 Кво ни е

# 76
  • Мнения: X
Еее, то е ясно, че тук, у форума, сте събрани само супер-дупер-яките. Ама българите в Германия далеч не е са 50, колкото потребители г/д пишат тук.

Нали разказах какво се случва в "българските" магазини. Хъхъх

# 77
  • Мнения: 6 612
Българите в чужбина са като българите в България - има всякакви.
Не правим контакт с някого, само защото е българин, но пък повечето ни български контакти в реала са изключително читави хора.

# 78
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Бибит, подготвяй новата тема, че както е тръгнало ...
Подготвям новото заглавие. Stuck Out Tongue Winking Eye

Сериал по Амазон или Нетфликс не ми трябва. Grinning
🤭

# 79
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Летище Пловдив работи ли?
Не намира дестинациите, които обслужва...

# 80
  • Мнения: X
Папа Панда едно време като тръгвах за Германия един човек ме посъветва да стоя далеч от българи в Германия.
Явно лош опит е имал човека. После и аз имах случки с българи случайно чули ме да говоря на български я на гарата, я на улицата и само дето на врата не са ми се хвърляли от радост.
Пък те тия български магазини са си баш турски. Колко съм се обяснявала едно време, че аз турски не мога да говоря. Е как не мога пък идвам от Бг, голямо чудене падаше.

# 81
  • Мнения: 6 612
Летище Пловдив работи ли?
Не намира дестинациите, които обслужва...
Миналата година имаше полети от/до Италия и Англия , също чартъри обслужваше, но много малко. Може вече да са му видели сметката. Жалко, беше ни много удобно.

# 82
  • Германия
  • Мнения: 8 106
Асе, възможно е в момента летището да е затворено за пътнически самолети и изчакват заради короната и не публикуват разписания.

# 83
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Точно до Италия търся....

Пепе, ама никъде няма описани дестинациите по принцип 🤔
За Корона също няма дума написана...

# 84
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Пловдивското не го ли затвориха отдавна? Имам предвид не официално, а че отдавна вече там няма горини полети. Движех се в пловдивски кръг по едно време и от тях знам.

# 85
  • Мнения: 7 255
Бг-мамските акаунти не са интересни за истинските хакери, та едва ли точно такъв е случаят.

Щото не знаят кво се случва в пощенската кутия, хъхъхъ. Компромати и далавери колкото щеш!

Аз само да ви кажа мотото, по което живея в Германия - без много запознанства и срещи с българи (балканци като цяло) в чужбина - няма много читави. Та, по-полека със срещи и запознанства, съветвам аз. Па вече вие си знаете. Joy

Съгласна, изхождам от опита си в последно време. С много сънароднички работя напоследък и ми писна от драми.
Каня се да си бия камшика, но имам друг проблем за решаване в момента, който ми е по-важен.

# 86
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
🤣

Абе има хора, скучно им е, сами си правят драми и проблеми.
Не е до националността ...

Незнам дали са го затворили летището, трябва да разпитам...

# 87
  • Мнения: X
Темата е за българи в Германия, за това обсъждаме тях. Не ме карайте да започна да коментирам колко нискоинтелигентни са 98% от германците и как дори за миене на тоалетни не стават. Joy

# 88
  • Берлин
  • Мнения: 4 720
Папа, пък ако аз почна по тази тема, ще ме баннат за години наред 😜
Наздравеееее. Студено ми е, обаче си пия 2-то мохито и си въобразявам, че ми е захладняло в морската вечер. И не е от шизофрения 🙄

# 89
  • Мнения: 5 262
Леле какво става тук с писането/ Следващо заглавие да не сложите @обичам шопската салата, ракия ледена да пия ....  @ че ще си го пазим за лятото .  
Аз цял ден маам по някакви блата и езера и мочури и какво ли не ... и дъжд ме пра и слъце ме гря и ни един замък на хълм не ми позволиха да погледна . Защото "Nein mamma ! "
И за капак прибирайки се с колата към улицата ни в началто на селото (на немски große kreisstadt, но на бг си е чисто село) за пръв път в живота си закъсняла 17 мин. за вечерния час на среща ми колата @Polizeibehörde@ ... викам си ето на! каквото има да става ще го видим сега . И тези като ми се зарадваха че се прибирам и като ми направиха път да мина и като ми засвяткаха и замахата и ми се заусмихваха ... направо се почувствах човек в тази пандемия , който е заобиколоен от човеци, които знаят какво е за българина 17 мин. закъснение. И то не нарочно. Наложи ми се по спешност да търся безиностанция защото някой тъпак сложил датчика за гориво на моята кола намалява наляво, на мъжа ми надолу  ... а аз моето си знам и другото не забелязвам...  и днес той си гелда филма в колата, аз си карам неговата кола и се оказва в един момент че карам на резерви и че неговите лампички не ме впечатляват нещо ... изобщо добре че бяха само 17 мин.

Bleu не знам защо французите искар пцр. Даже взех да се съмнявам вече, че французите и немците под пцр тест разбират едно и също. Значи те се качват на корсика ферис с безплатен за тях тест, който излиза ведната почти. Ами не може да е пцр. Защо ние да трябва да правим пцп. Ако научиш нещо моля те кажи, защото ми се струва, че французите разбират под пцр сертифициран ... и може да се мине с аптекарския. Но подозирам само . А и мен много ме интересува. Имам няколко много готини покани за франция и ми се ходи много .

Последна редакция: пт, 14 май 2021, 00:19 от bella_ciao

Общи условия

Активация на акаунт