Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 005
Най-ценния съвет получих от един бивш мениджър в началото на кариерата си в голяма компания. Получих изисквания за промяна на софтуер по телефона, след което клиента се отказа от направената промяна и си позволи да заяви, че не е поискал въпросната промяна да се прави. Тогава моят мениджър ми каза, че е най-полезно да се изискват всички изисквания по мейл, писмено, за да можем след това да се защитим. Познавайки клиента, в случая моя мениджър застана на моя страна, тъй като клиента е постъпвал по този начин и преди. Този съвет още помня и до днес и дори след обсъждане винаги изисвам писмено потвърждение за заявени промени или изисвания.

Последна редакция: вт, 18 май 2021, 16:34 от vaflichka

# 16
  • Мнения: 31 128
Най-ценният съвет, който получих като малка от баща ми е "от всяко безизходно положение има поне два изхода, а ако се замислиш и трети". Винаги търся изходите.

# 17
  • Мнения: 238
Най-ценният професионален съвет, който съм получавала и който действително много ми е помагал:

Опитвай нови неща. Търси хора, от които да се учиш. Не се страхувай от трудности и проблеми – те са подаръци и възможности. Да останеш в зоната на комфорт е най-опасното място. Само така  ще се развиваш успешно!

# 18
  • Мнения: 794
Най-ценно е било, когато на интервюта или стажове са ми казвали, че не съм добра в нещо или не мога да го правя. Имам два такива случая, в които съм постигала успехи.
На един стаж менторката все ми казваше, че статиите не се получават както трябва, не ми даваше съвети и не ми казваше какво конкретно да променя, някои материали дори не редактираше и оставаха неизползвани.
Радвам се, че не се отказах, защото на по-късен етап спечелих стипендия от есе.
Урокът е, че когато му отказват насоки, човек сам трябва да си бъде коректив и да следва и работи за целите си.

# 19
  • Мнения: 251
Съветите са много,винаги се стремя да се уча от всеки човек,с който комуникирам професионално или в личния си живот.
Любимият ми,обаче е :"Няма начин да няма начин."

# 20
  • Мнения: 246
Изтеглени са късметлиите, които печелят билет за онлайн конференцията ReVive.

Това са:

bonibon_
Earth80
julia robberts
Samoa
BonniBonn
 Дори 
bear999
Терзи - Лудетината
slanchezara
desi_shisha

Честито!

Очакваме печелившите да се свържат с нас до 25 май на e-mail: igra@bg-mamma.com като в тема на имейла си упоменат, че са победители в игратa на ReVive, в имейла напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума, и валиден имейл адрес, на който да получат билета за конференцията.

Благодарим на всички за участието в играта!

Последна редакция: чт, 20 май 2021, 13:45 от Mamma

Общи условия

Активация на акаунт