Тупкат с мънички сърца МАЙ-ските ни слънчица!

  • 11 474
  • 285
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 4 397
Незнам за обикновен, ама мисля че на 3Д може да се види вече  Laughing


Еее, аз 3Д имам предвид, много ясно! Grinning
Къде ще ходиш на 3Д, че и аз съм решила ама не заради пола а за да видя всичко дали е наред с бебо.
 И ако пола се видя няма да се сърдя  Laughing

# 271
  • Мнения: 3 248
Незнам за обикновен, ама мисля че на 3Д може да се види вече  Laughing


Еее, аз 3Д имам предвид, много ясно! Grinning
Къде ще ходиш на 3Д, че и аз съм решила ама не заради пола а за да видя всичко дали е наред с бебо.
 И ако пола се видя няма да се сърдя  Laughing


Нямам идея. Ще се допитам до моя Доки, защото си е спечелил доверието ми и разчитам на неговите напътствия. Надявам се и той да има 3Д, но не знам ... ще му звъня към понеделник, вторник ...  Peace

# 272
  • Мнения: 3 248
Честит рожден ден на Кимба 77!
Пожелавам ти само положителни емоции и с лекота да дочакаш месец май. Другите ми пожелания (в същия дух) са в ето тази тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=135911.0

А това е за теб! Heart Eyes


# 273
  • Мнения: 7 914
Luminosa,
 щом на мен ми се изказаха без да ги питам с 2Д в 11г.с. и 4 д.... значи на 3Д трябва да са по сигурни!
 Успех и ще чакаме розави или сини новини Hug


Кимба 77
Честит Рожден ден! Много щастие, късмет и усмивки ти желая!   bouquet

# 274
  • София
  • Мнения: 4 397
Благодаря ви момичета за хубавите пожелания   bouquet   Черпя виртуално всички ви  Hug

 
    
   


# 275
Кимба, Честит рожден ден и от мен! А на другия ти пожелавам да си имаш вече най-хубавото подаръче бебче, което да те гушка за рожденния ден.

И аз да се похваля, в четвъртък бях на доки - за пръв път му чух /видях пулса на моето бебче. Доки даже се учуди не сме ли го гледали досега, ама аз нали като отидох преди две седмици беше още рано, та ми беше неудобно да ходя през седмица. Даде ми даже и снимка. За следващия път обаче съм решила и мъжо с мен, че на него май още майтап му се струва.
Tony Bonbony, ти в коя седмица си се записала за ултразвуков скрининг. И колко по-рано си записа час. Аз съм решила да отида във Фемина края на 12 г.с. Има ли още някой който ще ходи там за ултразвуков?

# 276
  • Мнения: 3 089
и аз искам да отида, но ми се ще органогенезата да е приключила, аз да съм сигурна, че всичко е наред. а 12-та е още рано. не знам - може би 16-18 ще е. иначе ще се гледаме триизмерно, ама няма да се види всчико ли е ок.
а аз гласувах!

# 277
  • Мнения: 16
Здравейте, Дафни и другите момичета!

Относно ултразвуковия скрининг, аз ще ходя в края на 13 г.с., което всъщност е в края на другата седмица. Четох в сайта на Фемина, че това била най-добрата седмица специално за откриване на хромозомни аномалии. Но с часовете беше доста сложно - като се обадих миналата седмица се оказа, че имат часове чак за началото на ноември, при което аз изревах на умряло на дамата в телефонната слушалка и й обясних, че тогава ще съм далече от 13-та седмица, затова тя ми написа дублиран час, пък ако трябва ще се бия, ама щът-нещът ще ме гледат.
Това естествено не мисля да ми е последното изследване, защото така или иначе ще ходя и на биохимичния скрининг и на каквото трябва още.
Та момичета, ако сте решили да ходите на такова нещо - звънете по-бързо и си записвайте час, ако не във Фемина - на друго място, но аз май открих засега само при тях толкова ранно ултразвуково изследване.

Кимба 77, Честит Рожден Ден!
Най-добри пожелания, леко бременеене и здраво и усмихнато бебче през май!!!

Поздрави

Т.

# 278
  • Мнения: 18
Дайте координати на Фемина - телефон, адрес.

Кимба 77 Честит Рожден Ден! Жива и здрава и всичко най-хубаво!!!

# 279
  • Мнения: 3 248
МЕДИЦИНСКИ ЦЕНТЪР "ФЕМИНА"
България, София ПК 1202
ул. "Дунав" №47
тел. +359 (2) 983 30 20
тел./факс +359 (2) 983 57 97
моб. тел +359 (88) 903 05 95


Ето и сайта им, от където копирах адреса им:
http://mcfemina.com/

Аз лично, утре ще им звънна да поразпитам и да си запиша час. Момичета, може пък да се засечем някъде там! Heart Eyes

# 280
  • Мнения: 3 089
ду
тъкмо вчер аговорих с една прясна-прясна мама. тя твърди, че ултразвуковият скрининг бил голяма глупост. не виждала била смисъл. а за феталната морфология каза, че била задължителна - между 19 и 21 г.с. се ходело - тогава всички органи били вече оформени, но без да се обвити още с тъкан ( newsm78) и се виждали най-хубаво.
отивам да работя докато мъжът ми е тук, че после като остана сама с детето хич няма да мога да си отмятам страничките.
моля да се яви доброволец за пускане на следващата тема.

# 281
  • София
  • Мнения: 4 397
Luminosa Давай после инфо  Heart Eyes при кои си записа час колко струва. Аз четох из форума че Д-р.Марков е добър.
Аз си мислих сега да ходя да видя дали всичкое наред с бебо, ама май ще изчакам 20г.с.

# 282
  • Мнения: 96
Добро утро момичета.
Пак започна гадната работна седмица.Чета, че много сте писали и все интересно.На рожденниците- честито със закъснение, на концертаджийките-искрено ви завиждам за енергията и ентусиазма. За пола моята докторка каза, че сега не можцело да се каже със сигурност, трябва още да почакам.
ПО другите въпроси - аз смятам да отида само на фетална морфология при една от двете светилници, които ги спрягат, ще видя.Скрининги и други - май няма, не знам.
Аз имам чувството, че ще  е момченце, може мъжа ми да ме е заразил с неговите надежди за пола, но само сини дрешки гледам.
И така... цяла събота и неделя изкарах излежавайки се, ама колкото и да се концентрирам още не усещам да мърда нищо:((((Сигурно му е рано.
ОК аз се захващам за работа, щото има мноооооооооооооооооого.

# 283
  • Мнения: 96
ужас пуснах нова тема, аз бях ентусиаска миналия път, но е изплагиатсвана от миналата....извинете ме за което Sad, но нали трябва да имаме къде да си пишем, другия път ще вложа малко творчество, Хайде да си допишем тук и да почнем в другата после.

# 284
  • Мнения: 3 089
хайде, заповядайте в новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=136110.0

Общи условия

Активация на акаунт