Тупкат с мънички сърца МАЙ-ските ни слънчица!

  • 11 478
  • 285
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 1 877
Аз не знам защо сега си мисля, че ще имам момче  newsm78 Даже като говоря за бебето и говоря в мъжки род  Shocked
А с Йоанна много много исках да е момиче, но честно казано аз бях единствената без мнение по въпроса за това какво ще си имаме Simple Smile
Иначе на всички он-лайн калкулатори на пола ми се падна момче... Ама те със сигурност са врели некипели...
Звездичка, честно казано много ми е чудно как са видели пола на бебчето... На моите видеозони едвам се различаваха краченца и ръчички, а за пол не мога и да мисля. М/у другото Звездичка не е първата на която са й казали пола. Не знам дали помните, но Деси, която живее в Афганистан беше разбрала пола на бебето някъде в 7-8 седмица... И в щатите също го казвали много рано, но аз винаги си мислех, че се прави някакво изследване на хромозоми или нещо подобно, а не се познава само от видеозон...

# 256
  • Мнения: 7 914
majceto,
 аз още имам чувството за момче.... и който ме чуе как нагъвам туршии и кисели краставички и за сладко не се сещам... и как съм цъфнала в лице..... Rolling Eyes ... ще изчакаме още 2 месеца и тогава ще се убедя... той нали 3Д-то не греши? newsm78

# 257
  • Мнения: 7 914
Eiphnh, аз още като влязох и си поисках вагинално ехо....ии всичко се виждаше перфрктно дори оченцето, дори и  там където ще се образуват зъбки.... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ....

# 258
  • София
  • Мнения: 1 877
Звездичка, това наистина е прекрасно Simple Smile Изглежда там е доста по-напреднала техниката и затова... Супер и много се радвам за теб!

# 259
  • Мнения: 3 089
а, че то да не е 3д? еее, значи доки не е гадал на боб  Laughing

# 260
  • Мнения: 7 914
Eiphnh, не бе мила, нормален вагинален ехограф.... в БГ поне е на свободен достъп... а тук и да искаш няма... ако искаш има само коремен...и аз нали бях ходила там и не можаха да видят нищо от бебчо -  добре,че поне се чу сърчицето, а бях почти в осма седмица, а пък ме изкараха дори и в 6 и 1/2 ooooh!

# 261
  • Мнения: 7 914
majceto, не е 3Д а обикновен вагинален....ама бебчо по едно време като се заобръща на всички страни и ми се стори , че за момент беше и с дупе към нас... затова тя така компетентно се изказа Crazy

Сега погледнах снимката 2Д си е Peace

# 262
  • Мнения: 1 531
яяяяяяяяяяя  Crazy какъв готин ехограааф, чак с оченце и мстенца за зъбки, яяяяяяя  Hug
така ми се иска и аз на такъв да съм гледала  Heart Eyes
аз нямам усещане за пола - може би нарочно, що да се нагласям за нещо... и на дветеще се раддвам тооолкова много Flutter

# 263
  • София
  • Мнения: 4 397
Аз с първата си бременност бях 100% сигурна, че ще е момче, 6-то ми чувство беше вярно. Сега толкова много искам момиченце, че никакви чувства и усещания не работят  Laughing.
Но най- важното е да е живо и здраво бебчето и всичко да мине нормално пък каквото и да е то си е наше и си го обичаме  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 264
  • Мнения: 3 089
аз си мисля,ч е пак ще е девойка.
иначе кимба - права си - каквото и да е, и най-проклетото да е (но по-проклето от петра не може да е всъщност), ще си го гледаме и ще си го обичаме - нали си е наше.

# 265
  • София
  • Мнения: 4 397
majceto Ха ха да така е, живи здрави да са Peace
Аз засега си трайкам по въпроса за проклетията, моя за момче е доста кротък, а и като бебе беше доста поспалив пупупуп.
Ама то не е късно да почнат магариите  Mr. Green

# 266
  • Мнения: 3 248
Имам въпрос. Дано някой има представа и ми отговори. Praynig

Ако в края на идната седмица отида при Доки (тогава ще съм в 12 г.с.) би ли имало макар и минимална вероятност да се види пола на бебо?! Thinking Знам, че принципно е рано ... но нали малкото се развива по-бързо и не отговаря на седмицата си.
Знам, че има и значение позата, която е заело. Grinning

Много съм любопитна. Нямам търпение да го гушна - не знам как ще дочакам май месец. Blush

# 267
  • Мнения: 3 089
не знам - савова видя петра в 18 г.с., но пък ехографът в частния й кабинет не е много читав. предполагам, че на добър ехограф може и по-рано, ама чак пък толкова по-рано  newsm78

# 268
  • София
  • Мнения: 4 397
Незнам за обикновен, ама мисля че на 3Д може да се види вече  Laughing

# 269
  • Мнения: 3 248
Незнам за обикновен, ама мисля че на 3Д може да се види вече  Laughing


Еее, аз 3Д имам предвид, много ясно! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт