Смени жената 2021

  • 90 918
  • 1 708
  •   1
Отговори
# 1 650
  • Бургас
  • Мнения: 3 582
На мен пък ми направи много силно впечатление коментарът му: "Майка ми се опита да ме разврати с един албум на "Ъпсурт", но не успя." Там играе още много, много силен Едип. Има една майка, която сама говори за силната симбиоза и синергия, когато творят двамата през нощта.  Те са си едно цяло двамата...Бащата изобщо не е картинката, не само емоционално, но и физически е отсъствал, отсъства и сега. Можел е да направи повече, но явно да станеш баща на 58 е свързано и с известна умора и безразличие. А като добавим една свръхобгрижваща и фокусирана майка, която дори на разходка не пуска Руменчо с тати, за да не се загуби... Та, не съм оптимист за социалния и интимен живот на бъдещия юрист...

# 1 651
  • София
  • Мнения: 62 595
Неопитният печели пред свръхопитния. Не знам защо пропускате една малка подробност - бурният пубертет оставя отпечатък, и то сериозен. Цялата наивност на обичайните 14-годишни заминава, защото тъмният живот опорочава в пряк и преносен смисъл. Развиват някакъв цинизъм, който после маскират като някаква оправност. Само че не са оправни, те са цинични. Знаят твърде много за тъмната страна на живота. После ако ще да се правят на разкаяли се и поправили се, вече в мозъка всичко е записано в буквално и преносно. На 14 все още трябва да са наивни и да правят своите пуберски невинни простотии.
Разбирам, че е по-лесно да се посочи младия мъж като по-зле, много фройдистко-популярно звучи, но случките с младата жена в пубертета са много по-сериозни. Той все ще порасне в един момент, но тя няма да си върне наивността. Щом си е направила татуировка, значи е била поне на 16, а вероятно е продължило по-дълго.

# 1 652
  • София
  • Мнения: 17 283
Нито един плюс не виждам аз на младия Румен, ама нито един. При всички положения наживелият се и борилият се с живота печели в моята класация. Такива като Румен бих заобикаляла отдалече, липсата на житейски опит и самостоятелност са катастрофални (за мен де, не генерално).

# 1 653
  • Мнения: X
Принципно никой не се е родил с опит ама при него липсва и желание малко да се сблъска с живота. Не мисля, че е имал приятелка. Като за начало би могъл да излезе на квартира със съквартирант/и, да започне почасова работа нещо макар и не по специалността и да се сблъска с други млади хора, да ходи по различни събирания с връстници. Като не го влекат баирите може да се измисли друго, на море/басейн с приятели, нещо друго, което го вълнува, ако изобщо има такова. Като стане социален може и да има успех и с момичетата. Но така саксия у родителите си, които се държат за съжаление повече като баба и дядо, няма как да стане.

# 1 654
  • Мнения: X
Зорница работи в Кока кола. Поне според фейсбук профила ѝ. Детенцето им е много сладко.

# 1 655
  • Мнения: 8 806
Майката Цвета е за прихотерапевт.
Сови ще стават, ще си творят заедно през нощта... Да си гледа химията, големи учени, голямо нещо, от химик да станеш писателка? Вдъхновение? Нищо няма в интернет от тази писателка. Какво пише, стихове ли?

А Румен старши - само планините са му страст, другите неща - химия, наука, фармация, политика, "Отворено общество", митинги, партии, Народно събрание, пазач в Зоологическата - всичко това е било, за да отговори на повелите на времето, да бъде мъж, да излезе от Банско и да иде в София, да използва връзките си, да изкара звание  или пари. И щом дъщерите му ходят по експедиции, а Руменчо няма такива интереси, тоя го е отсвирил. Стар, не стар, ама пак ходи на експедиции, ако няма, на Витоша. Малко 82 г набори могат да ходят като него. Закусва, обядва човека, мани ги совите Simple Smile Цвета готви ли му или той сам си приготвя храната? Той -обаче се гордее с нея, че уж му била дъщеря Simple Smile) ха -ха

# 1 656
  • earth
  • Мнения: 1 334
Нито един плюс не виждам аз на младия Румен, ама нито един.
Интелигентен, образован, професионално амбициозен.

# 1 657
  • Мнения: 8 806
Нито един плюс не виждам аз на младия Румен, ама нито един.
Интелигентен, образован, професионално амбициозен.
за коя професия е амбициозен?

# 1 658
  • София
  • Мнения: 17 283
Това момче няма да се развие професионално, най-много баща му да го уреди в БАН и да си пише научни трудове на спокойствие.

# 1 659
  • Мнения: 1 573
Имах аз един съученик навремето, Стефчо - пълен отличник с майка такава откачалка.
Той от малък си беше такъв деформиран.
И други отличници имаше, че даже и аз завърших с отличен, въпреки многото ми отсъствия и откровени хлапашки простотии, които съм правила, но Стефчо си беше ей такъв като Руменчо.
Засичаме се със Стефчо и сега из града - ей, толкова смачкан и стар човек е. Просто не можете да си представите какво нещо е! Ходи си сам из улиците, тъжна гледка е...
Някакъв чиновник в държавна агенция е, няма семейство, сигурна съм, че все още знам къде живее - с техните в големия им апартамент. А сме по-близо до 40те си години, отколкото до 30те.
Просто много тъжно, наистина.
Чак мъжът ми не повярва, че това е мой съученик като ме видя да си говоря с него.

# 1 660
  • Мнения: 2 107
Аз вярвам във втория шанс и в способността на хората да се променят.
Ето Зорница си има хубава работа и семейство и се преборила демоните от миналото си.
Руменчо ще си намери някоя отракана  мадама и няма да се сети за майка си.

# 1 661
  • earth
  • Мнения: 1 334
Юрист, доколкото разбрах.


ПП Аз забелязах, че Руменчо се е ориентирал правилно в едно отношение - парите и положението привличат жените. Така че не го милсете много.

Последна редакция: нд, 17 юли 2022, 21:13 от morisay

# 1 662
  • Мнения: 3 589
хаха, ама той ги няма, няма и изгледи да ги има.
така че какво значи да се е "ориентирал"? 😃
и аз съм се "ориентирала", че саудитският принц има повече пари от мъжа ми. So f what?

# 1 663
  • София
  • Мнения: 62 595
Той ще се оправи, няма какво да го ожалвате - родителите му ще пуснат връзки и всичко, познанствата съществуват, а ако той е кадърен, ще набере точки много бързо. Такава му е средата, няма нужда да започва от нулата.

# 1 664
  • Мнения: 3 589
като го видяхме колко е оправен ...голяма оптимистка си
ще се даде той да го разврати някакво си положение и да му счупи стерилния похлупак - айде, бе
нали е минало време от предаването, няма ли да се извади някое доказателство къде е пробил и как се е реализирал след завършването?

Общи условия

Активация на акаунт