Смени жената 2021

  • 90 922
  • 1 708
  •   1
Отговори
# 1 665
  • earth
  • Мнения: 1 334
и аз съм се "ориентирала", че саудитският принц има повече пари от мъжа ми. So f what?
Това не е ориентиране, а констатация на тривиален факт. Неговото е ориентиране, защото професионално израстване и натрупване на пари е реалистична цел. Дали ще я постигне е друг въпрос. Но без цели и правилни приоритети далеч обикновено не се стига.

# 1 666
  • Мнения: 8
Чудя се така като ги насмете, какво ли ще е бъдещето на отношенията на Зорница със зълва и?
Иначе никъде не казва, че не я приемат, защото е имала бурни тийн години.
Възможно е да не я приемат, защото са очаквали той да продължи да има пълен фокус върху развитието си и виждат брака му като отклонение.  А Зорница я разбирам - такъв мъж не се пуска лесно. И все пак, и в двамата има нещо много симпатично и топло и мисля че имат големи шансове да са добре заедно.
Румен старши имаше страхотно чувство за хумор и седеше с достойнство. Малко прекаляват с интелектуалното у тях ама то на тая възраст няма да се променят. Младши при всички случаи далече от мама иначе няма място в живота му за жена. Тя майка му му е като жена...

Последна редакция: нд, 17 юли 2022, 23:25 от Belronika

# 1 667
  • Мнения: 11 012
най-много баща му да го уреди в БАН
В БАН заплатите са трицифрени. 50-100 лв над минималната

# 1 668
  • Мнения: 11 568
Сетих се за една роднина, на 40 е сега. Ми мето. Едно към едно с младши. Възрастни родители, айде тя е едно дете, почна работа в БАН за мизерна заплата, все с мама и тате, кореняк софиянци, на едно кафе не сядаше.
Запозна се с мъжа си на 30 г.,турчин. Как превъртя тая жена. Работа напусна, три деца роди, не работи, живеят си в Турция, бълва снимки на баклави, заведения, живот. Че и Руменчо. Ще го отрака някоя.

# 1 669
  • Мнения: 2 193
Руменчо ръсеше аутсайдерски лозунги за положението и парите, които граничат с откровен хейт. Защото той нито едното има, нито  - другото.
Коя ще е тая (втора) луда, дето ще закопнее за стационарния му компютър, вързан в соцкухнята  на майка му?!

# 1 670
  • Мнения: 4 075
Разрових се из фейсбук, много неща се намират там. Тези, които казаха, че Румен младши не е споделял планинарските страсти на баща си и затова не са близки, ще се окажат прави.
Намерих фейсбуците на единия зет и (май) една от дъщерите на бащата. Ами какво да ви кажа - и двамата яко планини, пътувания, имаха и снимки от Хималаите (отпреди няколко години мисля бяха). Нормално да са по-близки.
Тази снимка ми направи впечатление - СДС и демокрация? Да бе да! (Мъжът с него е въпросният зет)
Скрит текст:

# 1 671
  • Мнения: 3 617
Аз съм удивена как тук се заклеймява едно 14-годишно ДЕТЕ и едва ли не няма право да порастне, да се поправи, да се разкае. Как може да съдите за грешките на тийн преди 10-15 години? Наистина е абсурдно. Мисля, че историята с наркотиците е силно преувеличена, за да е по-драматично предаването. Със сигурност Зорница е била трудно дете, но от къде ти на 14 години пари за истински наркотици. Както споменаха някои, сигурно е пушила трева. Не, че одобрявам и я оправдавам, но не може да сравнявате трева с хероин. Мисля, че неразбирателството със семейството на Иван идва от опърничавият й характер. Явно и сестрата, и тя са устати и не се дават лесно.
Важното е, че Зорница е успяла да се откъсне от тази токсична среда и в момента има семейство, дом, прилична работа, обича народната музика и й доставя удоволствие да готви.

# 1 672
  • Мнения: 3 589
morisay щом неговата повърхностна констатация на някакво клише наричаш "поставена цел за професионално израстване и натрупване на пари", значи трябва да си пуснеш епизода отново.
Освен ако не смята да се замогне от спестяване на стипендия и неплащане на наем, храна и дрехи - тия неща мама ще му ги покрие. Той реално не харчи нищо, въпросът е колко ще може да печели. В екипа ми има четири човека под 30 години, единият е завършил право, единият кара второ висше, едното момиче се дипломира мин.година, другото точно е завършило в чужбина. И четиримата имаха трудов стаж, когато ги наехме, работили са докато учат. И съответно не започнаха на стартови заплати, а на по-високи (а при нас не са ниски по начало) , Без протекции на мама и тате, в момента имат доста висок стандарт за своите години. За тези млади хора  мога да кажа, че имат цели, амбиции, потенциал и ориентация.

# 1 673
  • earth
  • Мнения: 1 334
Имам малко свободно време, достатъчно за бърз разбор:

morisay щом неговата повърхностна констатация на някакво клише наричаш "поставена цел за професионално израстване и натрупване на пари", значи трябва да си пуснеш епизода отново.
Целта е професионалното израстване и натрупването на пари. Жените са мотивация (една от много, предполагам). Думата "констатация" е изполвана неуместно,  а прилагателното "повърхностна," неаргуметнирано.
Освен ако не смята да се замогне от спестяване на стипендия и неплащане на наем, храна и дрехи - тия неща мама ще му ги покрие.
Това изречение не е завършено.
Той реално не харчи нищо, въпросът е колко ще може да печели.
Очевидно.
В екипа ми има четири човека под 30 години, единият е завършил право, единият кара второ висше, едното момиче се дипломира мин.година, другото точно е завършило в чужбина. И четиримата имаха трудов стаж, когато ги наехме, работили са докато учат. И съответно не започнаха на стартови заплати, а на по-високи (а при нас не са ниски по начало) , Без протекции на мама и тате, в момента имат доста висок стандарт за своите години.
Това подкрепя моята теза, че с ум, образование, труд и целенасоченост, човек може да постигне висок стандарт. Защо си го написала?
За тези млади хора  мога да кажа, че имат цели, амбиции, потенциал и ориентация.
Хубаво, но не виждам как това доказва, че Руменчо не притежава тази качества. Пробвай пак.

# 1 674
  • София
  • Мнения: 62 595
Ваня, трудните тийнове, особено тези с девиантното поведение, се превръщат в трудни възрастни. Там нещата са били сериозни, щом са преляли до огромния феникс на гърба. В разни сълзливи клипове за  благотворителност може и да са деца, но в действителност нещата хич не са  размекващи сърцето. При подобно поведение се развиват много "хубави" качества, които си остават за цял живот. Отделно какъв опит са натрупали. Какво е правила можем да гадаем, но се съмнявам да е било само да бръкне в портмонето на майка си и да не се прибере една-две вечери.
Големи постановки са спретнали. Кой е вторият мъж на снимката със знамето?

# 1 675
  • Мнения: 2 107
Morisay се припизна в Руменчо, за това го защитава с зъби и нокти Парите никога не трябва да самоцел иначе цял живот ще си беден. В живота трябват знания, но и трябват умения за оцеляване, гъвкавост и общителност които Руменчо няма, защото не се пуснал от полата на майка си. Амбициозните кариеристи ще го изядат с парцалките. Тъжно е, но животът е много динамичен и жесток

# 1 676
  • Мнения: 4 075
Кой е вторият мъж на снимката със знамето?
Румен Воденичаров и зет му.

# 1 677
  • earth
  • Мнения: 1 334
bonbonka6, morisay от 19 годишна възраст живее сам в чужбина и се оправя сам в живота. Умните хора могат да мислят обективно и да изразяват мнения като се абстрахират от това с кого се припознават.

А ти хайде сега да започнеш да спазваш правилата на форума.

# 1 678
  • Мнения: 3 617
Andariel, и след като тези тийнове порастнат, те нямат право да се осъзнаят, променят и поправят? Те са лоши хора цял живот, не заслужават да са сред нас, да работят, да имат дом и семейство?
И точно, защото можем само да гадаем, не е хубаво така да заклеймяваме някой. За мен Феникса на гърба не означава, че е стигнала дъното. Феникса за нея може да значи, че се е осъзнала, че е променила отношението си към близките и родителите, спряла е с бурният живот и т.н, но не непременно, че е била най-голямата пропаднячка.
И какви “хубави” качества оставят такова поведение за цял живот? Продължава да пуши трева, да пие алкохол, да се друса? Какво толкова лошо остава в един човек след бурните му тийн години, което ще носи като кръст цял живот?

# 1 679
  • Мнения: 788
По темата с наркотиците - помните ли случая на Весела Тотева? Чиста от наркотиците над 15 години, обаче получи инфаркт и почина по време на сутрешния си крос .. явно е била скапана от дрогата. Не виждам друго обяснение жена на 40 години да умре от инфаркт при положение, че няма наднормено тегло и други рискови фактори. В този смисъл - дрогата си има дългосрочни последици. За мен няма понятие бивш наркоман. Веднъж посегнеш ли, после дори и да спреш, организма не се изчиства изцяло.

Общи условия

Активация на акаунт