Смени жената 2021

  • 90 919
  • 1 708
  •   1
Отговори
# 1 425
  • Мнения: 3 152
Останаха ми очите в къщата на Николай и Ася ли беше.
А дали Митко и Бети вече имат дете.
Къщата всъщност е партерен апартамент. Преди 1-2г се продаваше и сме го гледали за покупка. Така и не стигнахме до оглед, защото местоположението не ни устройваше. Даже като се замисля  май се продаваше и когато е сниман епизода или излезе малко след него.
При такъв апартамент и локацията бих преглътнала !!

# 1 426
  • earth
  • Мнения: 1 334
"Location, location,  location," казват брокерите на недвижими имущества.

# 1 427
  • Мнения: 39 313
Какво и е на локацията? Драгалевци. Не е Обеля 6.

# 1 428
  • Мнения: X
Във форума постоянно чета мнения как били “истински богатите”, как се държали, дали говорели за пари или не, колко имало или нямало показност, откъде идвали и как си били направили парите. Колкото повече чета, толкова повече се убеждавам, че истински богати хора някои са виждали само на картинка.

Брокер на недвижими имоти абсолютно никъде не е (живяла съм в 5 чужбини на 2 континента) елитна или уважавана професия. Иначе сигурно се изкарва добре ако си “брокер на звездите”, но това са абсолютните изключения, не правилото. Не бъркай истински богати хора, които измежду други бизнеси отдават примерно 5000 апартамента под наем (за което си имат персонал и не се занимават лично) с работата на обикновени брокери на недвижими имоти. Не виждам как човек може да твърди, че е амбициозен и да се разкъсва между брокерството и call center-a, нали не съм се объркала, това беше втората работа? Работи момичето и това е добре, ама чак амбициозна е силно пресилено.

# 1 429
  • Мнения: 2 193
Ако говорим за реализация, то Ели "бие по точки". Ели, с ресурсите които разполага, или по-точно - с които не разполага (или поне не ни показаха някакво специално образование и т.н.), си е стигнала до хубаво семейство, деца, приличен стандарт и хубав дом. При това, без да е топ красавица.
Бети, при все красиви сини очи, хъс и амбиция ще седи още да се лута готова ли е за дете или не. Образованието не й е донесло сигурност и спокойствие, на тоя етап поне. Годеникът и, макар и не лошо момче, ще чака тя да взема решенията в семейството. Лошо няма, стига да е готова на това.
Иначе беше хубаво, че добрият тон беше запазен. Общо взето - културен епизод, но незапомнящ се кой знае с какво. Като да е направен, за да изтупат от прахта някое от старите лица на Фермата и ... толкоз.

# 1 430
  • Мнения: 2 555
А според мен няма значение какво работи Бети, брокер или касиер, тук искаха да акцентират кое е по важно кариерата или децата.
Митко, мъжът ѝ ми се видя голям добряк и при всички случаи, мисля че ще е щастлива с него.
Какво ѝ е на локацията на къщата? 🙄
Хем си в гората, хем в града.

# 1 431
  • Мнения: X
Ако акцентът трябва да е на кариерата или децата, щеше да е хубаво да сложат някой с кариера… не вярвам неискането на деца да е заради “кариерата” в случая.

# 1 432
  • София
  • Мнения: 62 595
Бети компенсира и донякъде повтаря майка си. Като остарее и тя на свой ред като майка си ще има същите мисли за детето, което е подмятано насам-натам, защото мама е била заета. Тук май таткото ще е майка.

# 1 433
  • Мнения: 2 555
Да, така е. По скоро се наблегна на това, че много работи.
На две работи.
У мен остави впечатление, че не е сигурна дали иска деца точно от този човек, някак не видях да го обича до полуда. Просто е намерила удобство с него.
За това и се зарадвах по назад в темата на снимки от сватбата им.

# 1 434
  • Мнения: X
Какво и е на локацията? Драгалевци. Не е Обеля 6.

Според мен локацията е хубава, за който го устройва. Нас не ни устройваше, защото е доста стръмно и отдалечено там и е партерен апартамент, но иначе несъмнено е сред природата и е приятно. Ако помня правилно се намираше точно до комплекс Свети Георги, под борова гора.
Явно и те са търсели друго щом го продаваха.

# 1 435
  • Мнения: 3 152
Какво и е на локацията? Драгалевци. Не е Обеля 6.

Според мен локацията е хубава, за който го устройва. Нас не ни устройваше, защото е доста стръмно и отдалечено там и е партерен апартамент, но иначе несъмнено е сред природата и е приятно. Ако помня правилно се намираше точно до комплекс Свети Георги, под борова гора.
Явно и те са търсели друго щом го продаваха.
Свети Георги не е ли над Камбаните ?! Панчарево ?

# 1 436
  • Мнения: 350
Здравейте,
Къде мога да видя последния епизод ,за който говорите ?
Благодаря

# 1 437
  • Мнения: X
Какво и е на локацията? Драгалевци. Не е Обеля 6.

Според мен локацията е хубава, за който го устройва. Нас не ни устройваше, защото е доста стръмно и отдалечено там и е партерен апартамент, но иначе несъмнено е сред природата и е приятно. Ако помня правилно се намираше точно до комплекс Свети Георги, под борова гора.
Явно и те са търсели друго щом го продаваха.
Свети Георги не е ли над Камбаните ?! Панчарево ?

Има Свети Георги и в Драгалевци. Редови къщи са.

# 1 438
  • Мнения: 4 290
На Бети момчето е симпатично, но не и дава шанс да бъде майка. Тя е носещата в къщата, а той даже щял да излезе в майчинство. Имам чувството, че си търси повод да не ходи на работа. После ще си родят второ и така той до безкрай ще има оправдания. Бети може да иска да роди и да си остане в къщи, но с този мъж няма как да стане, той не и дава шанс да е майка каквато тя иска. Ако Бети беше женена за някой като Никола щеше да е родила 2 деца вече.

# 1 439
  • Мнения: 3 152
Какво и е на локацията? Драгалевци. Не е Обеля 6.

Според мен локацията е хубава, за който го устройва. Нас не ни устройваше, защото е доста стръмно и отдалечено там и е партерен апартамент, но иначе несъмнено е сред природата и е приятно. Ако помня правилно се намираше точно до комплекс Свети Георги, под борова гора.
Явно и те са търсели друго щом го продаваха.
Свети Георги не е ли над Камбаните ?! Панчарево ?

Има Свети Георги и в Драгалевци. Редови къщи са.

Ясно , хубаво местенце Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт