Любители на кучета - 118

  • 27 976
  • 750
  •   1
Отговори
# 645
  • Sofia
  • Мнения: 632
Миналите през кастрация да споделят,вечерта скимтяли ли са техните? Бела лежи и тихичко си поскимтява,гушнах ме я и пак продължава. Предполагам вече я е пуснала упойка/обезболяващи и я боли...
Направо ми се реве като я слушам

# 646
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Да, прискимтяват. Би трябвало да са обезболени за 24 часа.

# 647
  • Мнения: 2 450
Миналите през кастрация да споделят,вечерта скимтяли ли са техните? Бела лежи и тихичко си поскимтява,гушнах ме я и пак продължава. Предполагам вече я е пуснала упойка/обезболяващи и я боли...
Направо ми се реве като я слушам
  Милата...Лори беше с болкоуспокояващи 3 дни.Но въпреки това ,,плака"първата нощ.  Страхотно мишле плувец и Маги!!!Мокка , Нъки уникални италиански фотомодели!А Бизу и Каду са любими сладури/ много сладко наблюдават процеса на чистене...

# 648
  • Мнения: 2 625
И Тайра прискимтяваше и първия ден беше в много тежко състояние, но на следващия ден нищо и нямаше вече. Ще се оправи Бела, и скоро ще забравите за този ден! 🥰
(аз вече бегло си го спомням, а беше преди няколко месеца само 😁)

# 649
  • Sofia
  • Мнения: 632
Ми нищо не казаха за обезболяващи,само в петък за антибиотик,аз разпитвах какво може и не. То освен моята "издаваха" още 2 и беше лудница в клиниката. А тя е мъничка и пускат по 1-2 вътре. За City jungle говоря,които я знае.

Сега я водих да пишка,върви и спре,пак върви и така до нас. До вратата се тръшна да събере сили да стигне до леглото. Ама тя милата само трепере и от това ми се струва,че я боли още повече

# 650
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Със сигурност са й сложили обезболяване и за след операцията. На Швепса ме предупредиха, че е поставена инжекция за 24 часа и че няма нужда да давам нищо допълнително.

# 651
  • Sofia
  • Мнения: 632
Е да де,ама кои да пита... днес ми е някаква лудница просто.
Благодаря ви за отговорите,златни сте Heart
Утре ще кажа как мина нощта,надявам де да дремна 15тина мин,че от както малката е болна,съня е мираж...
Лека Kissing Heart

# 652
  • тук-там
  • Мнения: 5 699
Мокка не е скимтяла. Но тя много носи на болка, милата. Важно е да не ближе раната, бързо ще отмине болката.
Маги много сладко се е настанила на възглавницата Simple Smile
А Нъки спи главно в индришето, което мирише упойващо:

# 653
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Имаме проблем със следното. Като се караме на Чери, тя започва да ръмжи и хапе. Как да я отучим,. Опитваме с наградки, когато е послушна. Отклоняваме я с играчка за да не прави бели, но не помага.

# 654
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Имаме проблем със следното. Като се караме на Чери, тя започва да ръмжи и хапе. Как да я отучим,. Опитваме с наградки, когато е послушна. Отклоняваме я с играчка за да не прави бели, но не помага.
На колко беше Чери?
Ако е още много мъничка, карането не помага. Все едно да се караш на човешко бебе....

Последна редакция: чт, 10 юни 2021, 09:55 от Кришка

# 655
  • Русе
  • Мнения: 2 605
Ехх, докато се наумуват умните и ми дойде поръчката с препарата против бълхи и кърлежи и моето момче с 2 кърлежа тази сутрин. Тревожно ми е, извадих ги с главите си бяха, изгорих ги ритуално. Днес ми идват таблетките на Нексгард и едно на Канина за пръскане. Но видях и нещо хомеопатично за след кърлеж, дали да комбинирам ..Отново се извинявам , че вас питам, знам, че не сте ветеринари, но селския ветеринар нали викаше спокойно, та я докарахме до тук. А Драго само в двора стои, той в пръскан с Айкън преди 3 седмици, но явно дъждовете си казват думата.Днес моя ще пръска, сега пък отивам да чета коллко време не трябва да пускам младежа на опръсканата трева. Ох, дано е бил малкият дявол и всичко да е наред :0

# 656
  • Sofia
  • Мнения: 632
Минавам на бегом за отчет Blush
Нощта мина спокойно,не е скимтяла или друго. Сутринта излезе на бавна разходка около блока,но весела и се оглеждаше за познати при лай от някъде,само пишка. От вчера ми отказва храна и вода,но малко саламче гризна.
Разхожда се из апартамента,помахва с опашка и се трие във всяка повърхност,дразни я дрехата.
Все още ме гледа сърдито,че я оставих в клиниката и я боли сега. Определено е една идея по живичка от вчера.
И понеже има карма и съдба,мен през нощта така ме боля единия яйчник,че се препотих от болка...

# 657
  • под тепетата
  • Мнения: 9 299
Радвам се на новините за Маги и Бела! Все така да е!

# 658
  • Варна
  • Мнения: 10 560
Радвам се на новините за Маги и Бела! Все така да е!

Амин.

И Каду леко мина, критични бяха само няколко часа, докато мине болката, но Бизу я гушкаше постоянно, много беше мило от негова страна. ❤

Ще мине и замине.

# 659
  • София
  • Мнения: 8 564
Margaritka, дано и ти си по-добре! Ако те съмнява, че я боли и ако искаш, звънни в клиниката днес и питай дали трябва да даваш нещо обезболяващо. И те човеци, може пък нещо да са се ошматкали в лудницата.

Стискам палци днес докторите да кажат нещо хубаво на Маги!

Общи условия

Активация на акаунт