💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 8 - Финал

  • 54 946
  • 853
  •   1
Отговори
# 840
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 008
Смятам, че двойките трябваше да се ограничат с изявите си в предаването. Повечето ми бяха симпатични, но след края на сезона небивалиците, които се показаха, казаха  из социалните мрежи взеха да ми нагарчат вече. И все по - малко двойки ми останаха симпатични. Вземането на сериозно им изиграва лоша шега Simple Smile

# 841
  • Мнения: 8 890
Гледах специално лайф на Елена/Пламен+Стефания/Анджело, който е посочен малко по-нагоре.
Стефания поне един грим да си беше сложила за феновете, няма време момичето. Елена пък си направила едни вежди..., но се е старала. Пламен си гледа мач и между другото си говори пред феновете...
На въпроса на Пламен кои двойки не харесват, Стефания се измъкна с нещо " казахме кои са ни двойките, с който общуваме и са ни фаворити...", но така и не поиска да назове поне една двойка, Зрителю, сещай се.

# 842
  • SF
  • Мнения: 21 264
Смятам, че двойките трябваше да се ограничат с изявите си в предаването. Повечето ми бяха симпатични, но след края на сезона небивалиците, които се показаха, казаха  из социалните мрежи взеха да ми нагарчат вече. И все по - малко двойки ми останаха симпатични. Вземането на сериозно им изиграва лоша шега Simple Smile

Ти къде ги видя тези небивалици?
На мене не са ми интересни и не съм ги гледала. Не съм ги следвала в социалните мрежи и нищо не ми е нагорчало, но пък за сметка на това започвам да ги забравям.
Ако имат аудитория, желание и хората ги следват, е по-добре да използват момента да се популяризират - за удоволствие или пък да си го превърнат в бизнес, ако са много упорити и бълват видеа непрекъснато. Има ли кой да ги гледа и да ги следва, е лесно.

# 843
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 008
Смятам, че двойките трябваше да се ограничат с изявите си в предаването. Повечето ми бяха симпатични, но след края на сезона небивалиците, които се показаха, казаха  из социалните мрежи взеха да ми нагарчат вече. И все по - малко двойки ми останаха симпатични. Вземането на сериозно им изиграва лоша шега Simple Smile

Ти къде ги видя тези небивалици?
На мене не са ми интересни и не съм ги гледала. Не съм ги следвала в социалните мрежи и нищо не ми е нагорчало, но пък за сметка на това започвам да ги забравям.
Ако имат аудитория, желание и хората ги следват, е по-добре да използват момента да се популяризират - за удоволствие или пък да си го превърнат в бизнес, ако са много упорити и бълват видеа непрекъснато. Има ли кой да ги гледа и да ги следва, е лесно.
Нямам Инстаграм и се "информирам" за лайфовете и изявите им предимно от тук. Факт е, че никога не съм разбирала смисъла на лайфовете и, въобще, на подобен тип изява. Бла, бла, бла пред камери и говорене на глупотевини и клишета. Но проблемът може и да е в мен, защото съм от поколение, на което това му е безинтересно и, защото така и не успях нищо да изгледам до край Simple Smile Също така допускам, че в наши дни това може да е начин да изгряване на небосклона, /щом има аудитория, за която това е ок/,но опитът ми подсказва, че това "изгряване" е нетрайно и крайно неудовлетворяващо. Както казах изявите на повечето трябваше да си останат във формата Simple Smile

# 844
  • Мнения: 5 386
С тези изяви печелят пари, дозакрепват популярността си. Прясно -прясно : сега гледам е Инстаграм сем.Терзиеви - Пламен, Елена и дъщеря им, рекламират бг прах и капсули за пране. Не съм сигурна , че всичките се казват Терзиеви, дали имат граждански брак, но Елена е Терзиева.
Та така, докато едни плевят домати и ягоди в градината, за да се изхранят, то други рекламират и печелят, па макар и с фалш, преиграване , "клишета" и т.н.не зная с какво още, но печелят хората.
Полина имаше РД вчера / включване от дома й как получава букет от Мишо фараона/Днес е качила своя снимка в мн.близък план....Може и нея да я харесат за рекламно лице на нещо си. Но Пламен и Елена в това отношение - в рекламите, не се спират.

ПП
Даниел май още е сам, пак стори от колата без женско присъствие около него.

# 845
  • Мнения: 10 401
Пламен и Елена мисля, че работеха в рекламна агенция. Много ясно, че имат познания как се прави, както и познанства, които могат да им осигурят реклами. Не виждам защо трябва да плевят ягоди, за да се изхранват, след като имат професии и някаква популярност, която сами си създадоха. Щом, като има кой да ги гледа, защо не? Аз лично не съм ги гледала, прочетох тук, за мен има по-интересни неща за гледане.

# 846
  • Мнения: 5 386
Не, не трябва да плевят, всеки сам си намира пътя и начините за печелене.Това имах предвид, а не че аз ще им кажа как и с какво да се занимават. Постът ми бе по повод  пост над моя...
То и аз не плевя,  но и не рекламирам - не съм популярна. Обаче те да си правят каквото искат, аз техния рекламен продукт не го тача и няма да го купя.
 Елена бе графичен дизайнер в лайфстайл списание, Пламен  - не помня.
От миналия сезон Пл и Ел са най-активни, Емо и Кики също, но тях не ги следвам, попадам на тях в Тик-ток понякога.

# 847
  • Мнения: 8 890
Колкото и да е тъп един клип, има ли лайкове и  следващи автора - печели пари.
За съжаление няма кой да копае и ще ядеме квото има в магазина. Чужденците казват, че в БГ почвата е много хубава и каквото 'боднеш' се развива. Simple Smile 

# 848
# 849
  • Мнения: 4 144
Това той ли го постнал??

# 850
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Поли отговаря на въпроси





# 851
  • София
  • Мнения: 1 324
Това той ли го постнал??
Да

# 852
  • earth
  • Мнения: 1 334
Това в Инстаграм и подобни реклами ли са или антиреклами? Аз ако ги видя, продукта веднага бих го сложил в списъка с неща, които не трябва купувам/ползвам.

# 853
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Минахме 50 страници и ме подсетиха да пусна нова тема. Заповядайте в нея!

Общи условия

Активация на акаунт