Нашите second hand находки - тема 44

  • 89 808
  • 745
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 906
Забърсах няколко нещица днес в любимия парцалник
Рокля рипс

Чанте

Две коланчета

Тениска на котвички и точки

Пола в любимото леопардово

И дънково якенце

# 166
  • Пловдив
  • Мнения: 13 486
За полата бих убила 😂 шегувам се разбира се, но ти завиждам благородно за нея. От сума ти време издирвам леопардова дълга пола като твоята или тюлена.

# 167
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Аз пък си харесах якето, чантата и коланите. Честити да са ти находките. Simple Smile

# 168
  • Мнения: 6 150
Аз тениската и роклята. Айде, разпределихме ги ... може да ни ги пращаш. Grinning

# 169
  • Мнения: 1 147
Ааа и аз се нареждам за чантата Grinning шегувам се Simple Smile колко ти излезе?

# 170
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
За чантата ще стане бой,че и на мен ми хареса Yum Теда,всичко е много хубаво,със здраве да си ги носиш.

# 171
  • Мнения: 906
Да, чантичката е много сладурска и този коралов цвят ще ми  е чуден акцент за едноцветни визии. Не знам точно колко ми е излязла, но е лекичка, сигурно 6-7лв.

# 172
  • Мнения: 4 585
Благодаря за новата тема!
За картите на Мания питаше някой - сканира се картата, при покупка над 10 лв ти дава 1 точка, при събрани 10 точки ги обменяш за ваучер от 10 лв и си го харчиш със здраве в указания срок на валидност Grinning
Точките се зануляват в края на годината, така че трябва да се прави сметка да не се губят.

Хей, точките се зануляват на всяко тримесечие, не в края на годината. Т.е. следващото зануляване е в последният ден на месец септември.
Да, точно така се оказа и ми изгоряха 6 точки! Зануляват на всеки 3 месеца, а преди не беше така Confused

# 173
  • Мнения: 414
Ето и от София (аутлет Люлин 10)

Снимката е кофти, но си я правих за мен, следващия път ще се постарая повече Cold Sweat
В момента няма нищо .. 3-4 рокли за слаби жени хс нного красиви и с етикети .

# 174
  • Мнения: 4 585
То отдавна в този магазин трудно се открива нещо Confused А преди пандемията не беше така, дори в последен ден съм попадала на дрехи с етикет, здрави и с ярки цветове; обувки естествена кожа, също с етикет; дамски чанти… Сега няма…

# 175
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Чисто нов бански. Много секси стои. Blush



Като нова тениска, скъсена е, не е със стандартна дължина. Малкото петно е от вода. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 176
  • Мнения: 73
Чисто нов бански. Много секси стои. Blush



Като нова тениска, скъсена е, не е със стандартна дължина. Малкото петно е от вода. Stuck Out Tongue Winking Eye



Страхотни находки, браво! Влюбих се в банския 😍 Сещам се да попитам - откъде намирате бански в София или Пловдив по ВУ? 🤔

# 177
  • Пловдив
  • Мнения: 13 486
Бански има във Фреите в Пловдив /поне в левчето/, сигурна съм, че има и в другите, но все не ми остава време да ги проверя и тях, че са на главни булеварди и е кофти за паркарине.

# 178
  • Мнения: 47 988
От мен сандали от ремикс, всъщност съм доволна,40 лв, но пък нови

# 179
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Много са хубави, Хепи

Общи условия

Активация на акаунт