Как да разбира точна дата на зачеване

  • 2 139
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8
Благодя за отговорите на всички , по принцип да май и двамата не искат да стават бащи или не искат да с мен и аз вече незнам , че съм си много виновна ,че сама не се пазих факт е ,ама и не искам да правя аборт.

# 16
  • Мнения: X
Благодя за отговорите на всички , по принцип да май и двамата не искат да стават бащи или не искат да с мен и аз вече незнам , че съм си много виновна ,че сама не се пазих факт е ,ама и не искам да правя аборт.

Не се вини, така няма да си помогнеш.
Моят съвет е все пак да се направи тест за бащинство. Поеми отговорност и кажи истината.
Всеки прави грешки, но за тях не трябва да плащат децата. Това не е шега работа. Всеки от тях носи различни генетични данни. Не дай си боже един ден да се чудите за някое заболяване, което се предава по наследство.
Какво ще направиш тогава? Ще рискуваш живота на детето ли? А и цял живот да живееш с такава тайна няма да е лесно...

# 17
  • Мнения: 8
Да много сте права трябва да събера смелост и да кажа и да видя какво ще стане ,защото както казвате не може да се живее така😥

# 18
  • Мнения: X
Да много сте права трябва да събера смелост и да кажа и да видя какво ще стане ,защото както казвате не може да се живее така😥

Смело и без нерви и ядове. Те не са полезни за бебето!

# 19
  • София
  • Мнения: 38 475
Не, в никакъв случай не казвай, че имаш съмнения, че е от друг.
И аз мисля, че е от 25.04.

# 20
  • Мнения: 2 602
И аэ мисля, че е станало на 25.04. В първия случай овулацията ти трябва да е била около 5-10 ден, лф поне 18 дена, эа да стане (не толкова често срещано, да не кажем рядко), а във втория от 25.04. е била около 11-16 ден, лф 17-12 дена, което си е абсолютно нормално. Въпреки това е имало иэневяра и ти трябва да решиш дали не е по-добре да я приэнаеш.

# 21
  • Мнения: 18 958
Не бе, как ще признава.

# 22
  • Мнения: 2 602
Според мен момичето пита сериоэно, няма място эа ирония в темата. Grinning

# 23
  • Мнения: 18 958
Изобщо не съм иронична. На някой тъпунгер, който си мисли, че с подмиване жените се предпазват от бременност, само трябва да му каже, че е спала с друг. След това, и негово да е детето, ако е с нея, ще я тормози безкрайно, или ще го използва като предтекст да се отърве от отговорност и да я накара да направи аборт.

# 24
  • Мнения: 2 602
Не е толкова лесно да се отървеш от отговорност, камо ли в Германия искам да видя тоэи номер как става-никак. Естествено, ако момичето си търси правата и прояви эдрав раэум.

Аэ не бих могла да живея с такава тайна, а и эа да му иэневери явно не обича новия си приятел. Эатова е най-добре истината да иэлеэе наяве. Эа останалото ще се погрижи най-добре адвокатът на момичето и функциониращата съдебна система-ако става дума эа иэдръжка.

Колкото до аборта-ако тя не иска да прави аборт, никой не може да я накара насила. Но всеки си энае, нека тя си реши.

# 25
  • Мнения: 5 379
Момичето е задало, конкретен върпос, на който смятам, че получи някакъв отговор.
От тук нататък, как и какво ще прави тя ще си реши.
Не е нужно да се човърка повече по темата или да и се чете морал какво е редно и какво не.

# 26
  • Мнения: 8
Неска бях на аг и тя ми каза че няма как да се разбере с толкова малка разлика за жалост ,и реших да направя аборт и да не ми се налага да се чудя кой е от двамата и в крайна сметка ще страда детето и аз . Благодаря ви за вашето мнение и отделното време за мен.

# 27
  • Мнения: 5 273
Щом Неска си била, мисля че това е правилното решение. Странно, гинеколог не може да определи, ама в бг мама някои се пробваха.

Общи условия

Активация на акаунт