Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 74

  • 45 709
  • 741
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 5 832
Някой преди беше пускал линк към сайт, на който като погледнеш номера на ФДТ, който ползваш, ти даваше кои други марки и номера му съответстват. Някой евентуално да знае сайта?

# 241
# 242
  • Мнения: X
Катрис Камуфлажа много ми хареса,наистина е камуфлаж.Много силно покрива,не седи като маска.Доволна съм.
Това този в мъничката кутийка ли е или има някакъв нов? Онзи беше като вакса и ми образуваше слой, няма шанс да нося това нещо под очите си. Годините първо там се отразяват...

# 243
  • Мнения: 2 182
Катрис имат два камуфлажа.
Единия е течен с апликатор (като стандартен коректор), той е много покривен и подходящ за зоната под очите.
Другия е в контейнерче, по-сух. Той в никакъв случай не трябва да се ползва под очите. За прикриване на петна и пъпки е просто чудесен.

# 244
  • Мнения: 15 356
Ей този е

С пипетка е.Навсякъде се намазах ,много ми хареса.

# 245
  • Мнения: X
Благодаря, дами. Може да го прегледам, дано не се отнеса, че вляза ли в тези магазини и всичко забравям. Аз от Дъглас чакам коректор, за който приятелка ми каза, че е по-добър от прословутия коректор на МАС. Ще го видим утре.

# 246
# 247
  • Мнения: 15 356
И сетинг спрей на Катрис взех,ще ви кажа как е.
Калинче,за нищо .Много е точен,само по него се ориентирам и сега Катриса тъй го взех,ами заспа ми.

# 248
  • Мнения: 3 970
Любим фдт ми е този камуфлаж страхотен е ..

# 249
  • Мнения: 5 832
И сетинг спрей на Катрис взех,ще ви кажа как е.
Калинче,за нищо .Много е точен,само по него се ориентирам и сега Катриса тъй го взех,ами заспа ми.
Не съм убедена да ти кажа. Въведох си ФДТ, кокто ми пасва идеално, изкара ми един, който имам, но ми го дава с поне три номера по-светъл, което е просто невъзможно. Иначе на другите налипни, които имам, горе-долу нацели номерата.

Този камуфлаж ок ли е за суха кожа?

# 250
  • Мнения: 5 080
Фон дьо тена не се казва кавъридж, не камуфлаж. Камуфлаж си е класическия им коректор, който е в опаковка като гланц за устни.

# 251
  • Мнения: 15 356
Ох да,моя грешка ,кавъридж е.
Калинче,при мен е нямал грешка ,ама а де .
Значи кавъриджа, камуфлаж от мен наречен ,не мисля че е за суха кожа .Моята обаче от смесена към мазна се засуши ,нормална е сега и ми е ок .Ако някоя дама със суха кожа е пробвала нека да каже .
И коректора камуфлаж всех,не съм го пробвала още.

# 252
  • Мнения: 5 832
Ох да,моя грешка ,кавъридж е.
Калинче,при мен е нямал грешка ,ама а де .
Значи кавъриджа, камуфлаж от мен наречен ,не мисля че е за суха кожа .Моята обаче от смесена към мазна се засуши ,нормална е сега и ми е ок .Ако някоя дама със суха кожа е пробвала нека да каже .
И коректора камуфлаж всех,не съм го пробвала още.
Според мен не е, сега го загледах и видях, че е матиращ. Моята също беше смесена към мазна, но изведнъж стана суха в последната близо година. Не знам защо, нищо не съм променяла, но на места е толкова суха, че сякаш ще се сцепи.

# 253
  • Мнения: 15 356
Годинките май .И аз не съм променяла нищо

# 254
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Момичета, някой ползвал ли го е?



Отдавна ползвам шампоани и балсами на марката, доволна съм.
Но точно този показания не съм.

Общи условия

Активация на акаунт