Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 74

  • 45 814
  • 741
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 5 289
Ей това ВВ кремче е прекрасно, можеш да го погледнеш. Купих го от Лили след препоръка на приятелка.
Скрит текст:

# 226
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
ВВ кремчето ме заинтригува...как са цветовете,защото най-вероятно ще поръчам онлайн?
Със светла кожа със жълтеникав оттенък съм.


Момичета , с каква кожа сте Вие?

# 227
  • София
  • Мнения: 22 788
Писах за CC крем, защото за такъв питате. Ползвам CC крема на Lumene. Изобщо не лъсвам през деня. Със суха кожа съм. Ползвам цвят медиум.

Последна редакция: вт, 08 юни 2021, 20:46 от Amiamo

# 228
  • София
  • Мнения: 5 289
ВВ кремчето ме заинтригува...как са цветовете,защото най-вероятно ще поръчам онлайн?
Със светла кожа със жълтеникав оттенък съм.
Цветовете са двата стандартни - light и medium. Аз взех medium. Екстра ми е, не е тъмно, не е оранжево. Лек, с приятен аромат, средна покривност. Тестери нямаше, но аз знаех, че не е тъмен. 10-тина лева някъде е. И само да вметна, не съм под 20, и не съм с акне, но ми харесва.Grin

# 229
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Благодаря Ви.

# 230
  • Мнения: 15 356
Камуфлажите на Катрис си взех ФДТ и коректор,кажете че стават за нормална кожа .И спрей за грим и червила и сенки и какво ли не награбих и поръчах още🙄

# 231
  • Мнения: 85
Препоръчвам CC крем на It cosmetics ❤️

# 232
  • Мнения: X
Еха, предпочитам Double Wear за тези пари!

# 233
  • Мнения: 2 179
Препоръчвам BB крема на Миша или на Noreva (в България се намира само онлайн)
Ако решиш да пробваш фнт - останах много приятно изненадана от Есенс - stay all day…трябваше ми за повод и не исках да хвърлям много пари в нещо,което не ползвам, а се оказа страхотно попадение и е лек.
А продуктите на under twenty са изненадващо хубави - аз взех за проба пробиотичния мист тоник Simple Smile

# 234
  • Мнения: 1 684
Момичета, някой ползвал ли го е?

# 235
  • Мнения: 1 949
Тези сенки взех от дм  много са блестящи и не се разпрашават при мен.
(всичките снимки се обърнаха при качването)

# 236
  • София
  • Мнения: 5 193
А продуктите на under twenty са изненадващо хубави - аз взех за проба пробиотичния мист тоник Simple Smile
В Лили ли ги кма тези продукти?

# 237
  • Сливен
  • Мнения: 4 053
Да

# 238
  • Мнения: 3 417
Някой беше похвалил маслото от моринга ?
Бихте ли споделили какъв ефект точно има . Как да се ползва ефикасно.
Също видях някакво конопено масло . Ако някой го е ползвал за суха и атопична кожа дали има ефект.

# 239
  • Мнения: 15 356
Катрис Камуфлажа много ми хареса,наистина е камуфлаж.Много силно покрива,не седи като маска.Доволна съм.

Общи условия

Активация на акаунт