Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 74

  • 45 843
  • 741
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 15 339
Ивче, аз пък в Елитис днес видях нови сплаш маски и измивни гелове на Ревюел, но се спрях. И мен натрупаните количества взеха да ме напрягат, нямат изразходване, а срока им тече. Имам запаси за години напред, даже и да траят дълго, пак не виждам как ще ги изразходя. И да нямаш е гадно, и да трупаш като катерица също. Пусти баланс, бяга ми по тъча. Но все пак предпочитам да имам. Grinning Пп Обаче сега четейки за сплаш маските май ще грабна някоя. Ми ко, трябва да се пробва. Joy

# 271
  • Мнения: 36 002
само създавате на хората покупки! Angry Kissing Heart

# 272
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 724
За маски пък не ща да чуя... спрях да описвам, че ако извадя запасите и ще се хвана за главата.
Две кутии от Лореалските - скраба с какао и една с юзу всъщност, две от Revolution Skincare - с авокадо и с динята, две на Origins, поне 10-12 сашета, 4-5 от Ейвънските от Swedish Spa, 2 от Care с банана и авокадото, Nuxe Very Rose, Glow Recipe Avocado. 2 минита на Yves Rocher.... Не искам да отварям шкафа наистина. Smiley

Откъм кремове за лице уж нямам много, но пак не са и малко. Един привършвам, два отворени /дневен и нощен/ на Mixa, както и на Hada Labo Tokyo. В шкафа чакат и Diadermine с Garnier с бяло грозде. Отделно мажа и два слънцезащитни. Просто.... пък за измивни гелове да не говоря. Поне 5-6 парчета и такива, плюс 2 олиа, а тях ги хабя бавно.

Ето ги новостите.... и на Eveline видях бронзиращите продукти.



Червилата на Maybelline малко скъпички ми се видяха. Номер 499 мацнах на ръка и ми хареса, че беше между розово и леко керемидено.

https://shop.lillydrogerie.bg/conf-may-0040

# 273
  • Мнения: X
Отново има лосиона от юбилейната серияяя Heart Eyes

# 274
  • Мнения: 3 984
Кутията копакабана зареждат ли я че в кварталния дм имаше една и беше хванала паяжини отделно някой беше бъркал с мръсни пръсти..

# 275
  • Мнения: 2 183
Продуктите на марката на Лили - Velnea са едни от най-гадните продукти, които съм ползвала и всичко е отишло в коша.
Ако трябва да съм конкретна:
Лак за коса - Отвратителна миризма. Ама хора, наистина отвратителна. На нещо много гнусно и застояло. Не се бях сблъсквала никога с толкова лоша миризма при козметичен продукт. Директно отиде в боклука.
Лосион за тяло - Бих го описала като ароматизирана вода. Много воднист, не попива и никаква работа не върши. Аромата е супер химичен, изкуствен и неизпипан. Уж ванилия и кокос - по-скоро го докарва на изветряла дъвка Турбо. Дори на краката не можах да го измажа. В коша.
Гел за бръснене - Отново проблема с миризмата. Мирише на лакочистител и препарат за почистване на тоалетни, много химично. Опаковката е много зле. Едвам изкарва продукт. А самия гел не създава пяна при разтриване, а седи воднисто.
Памучни тампони - харесвам и ползвам само зелените им. Розовите са ужас, драскат лицето много и са доста твърди.
Марката на ДМ (Балеа) може да не правят кой знае какво, но поне на мирис и вид го докарват.
Като цяло страня и от двете марки, защото за мен лично са излишно дадени пари. Преди трупах много - нов продукт, нова опаковка, хвалби тук. Харчех си парите, а при мен никакъв ефект нямаха техните продукти. Все едно дали ще се намажа или измия с някой техен продукт. Събираха прах в шкафовете, а аз продължавах да купувам. Е, спрях с тях.


И за да не е толкова негативно мнението ми, ето едни лосиони за тяло, които са повече от чудесни.
Скрит текст:
Страхотни и дълготрайни аромати и добра хидратация. Усещам ги над 5 часа.
Вторият е dupe на Brazilian Bum bum. Копакабана на Балеа мирише сходно също, но показания се приближава повече до оригинала, хидратира повече, а мисля, че е и с по-добър състав.

Последна редакция: сб, 12 юни 2021, 00:03 от Меmento

# 276
  • Мнения: 3 417
Когато ида в ДМ все уж за тези лимитирани серии да погледна си казва и винаги забравям.

# 277
  • Мнения: 976
Продуктите на марката на Лили - Velnea са едни от най-гадните продукти, които съм ползвала и всичко е отишло в коша.
Ако трябва да съм конкретна:
Лак за коса - Отвратителна миризма. Ама хора, наистина отвратителна. На нещо много гнусно и застояло. Не се бях сблъсквала никога с толкова лоша миризма при козметичен продукт. Директно отиде в боклука.
Лосион за тяло - Бих го описала като ароматизирана вода. Много воднист, не попива и никаква работа не върши. Аромата е супер химичен, изкуствен и неизпипан. Уж ванилия и кокос - по-скоро го докарва на изветряла дъвка Турбо. Дори на краката не можах да го измажа. В коша.
Гел за бръснене - Отново проблема с миризмата. Мирише на лакочистител и препарат за почистване на тоалетни, много химично. Опаковката е много зле. Едвам изкарва продукт. А самия гел не създава пяна при разтриване, а седи воднисто.
Памучни тампони - харесвам и ползвам само зелените им. Розовите са ужас, драскат лицето много и са доста твърди.
Марката на ДМ (Балеа) може да не правят кой знае какво, но поне на мирис и вид го докарват.
Като цяло страня и от двете марки, защото за мен лично са излишно дадени пари. Преди трупах много - нов продукт, нова опаковка, хвалби тук. Харчех си парите, а при мен никакъв ефект нямаха техните продукти. Все едно дали ще се намажа или измия с някой техен продукт. Събираха прах в шкафовете, а аз продължавах да купувам. Е, спрях с тях.


И за да не е толкова негативно мнението ми, ето едни лосиони за тяло, които са повече от чудесни.
Скрит текст:
Страхотни и дълготрайни аромати и добра хидратация. Усещам ги над 5 часа.
Вторият е dupe на Brazilian Bum bum. Копакабана на Балеа мирише сходно също, но показания се приближава повече до оригинала, хидратира повече, а мисля, че е и с по-добър състав.

Как пък може някой да се впечатлява от аромати на лосиони за тяло???? Че и дълготрайни били.... За тази цел има парфюми!!!

# 278
  • Мнения: 15 339
Има ароматни лосиони по трайни от парфюм. Впечатлителни са. Особено за по близък контакт.

# 279
  • Мнения: 976
Има ароматни лосиони по трайни от парфюм. Впечатлителни са. Особено за по близък контакт.

Я сподели Джасте Wink Ползвала съм такива в сет с парфюм но не споделям мнението ти...

# 280
  • Мнения: 1 693
Да ви кажа,много харесвам маската на Агива с маслина,но с роза е ужасна.Т.е миризмата ,усвщам я поне два дни до следващото измиване.
Препоръчайте ми фиксиращ крем ,или матиращ стилизант за коса.Вече съм отново с къса,истински къса коса и ми трябва нещо такова.Както и обла четка с метални зъби ,но малък диаметър.
Бобчи, виж това. При мен върши добра работа, но го ползвам главно като си връзвам косата на опашка де Sweat Smile

# 281
  • Мнения: 2 183
Ами ей така - лесно. Впечатлявам се.
Както и повечето жени. Ненапразно лосионите са ароматизирани, а производителите работят в посока по-добри, дълготрайни и разнообразни аромати.
Подходящият лосион за тяло може да бъде чудесно допълнение към парфюма.
Пък ти парфюма не знам къде си го пръскаш, но аз със сигурност не си го поливам по цялото тяло, за разлика от лосиона. Wink

# 282
  • Мнения: 15 339
Аноним, класиката в жанра - Бетина Барти и част от парфюмните лосиони на Ейвън. Но Бетина Барти са ненадминати. Тесорито също са брутални.

# 283
  • Мнения: 12 960
От лосионите на Велнеа имам точно един вид хидратиращ с помпа, вярно са писали на него че е бързо попиващ. Сложила съм си го на бюрото на работа и го ползвам за крем за ръце по амнайсет пъти на ден, че хем си мия ръцете много пъти, хем и хартии разлиствам през цялото време. За тая работа ми е идеален просто, попива за секунди и няма силна миризма. Хидратация някаква много впечатляваща не видях де, но и не избрах този за суха кожа. Все пак ми е достатъчна да не си усещам ръцете толкова сухи до следващото миене. Хем помпата удобна, хем и почти без пари, не мога да се оплача. От същата серия бях занесла на моя близка с много суха кожа (съответно за нея взех за такава), много го хареса и сега е на втората бутилка от него.
Парфюмирани лосиони много зависи, ако ароматът е траен се смесва с парфюма и понякога се "бият". Не говоря когато са от една серия, разбира се. Май предпочитам лосионът да не мирише силно или трайно, но аз съм така и за рол-он за под мишниците. Пречат ми ако са силни аромати, ще си сложа парфюм и няма да го смесвам с тях.

# 284
  • Мнения: 116
Лосионите за тяло на Севънтийн за мен са много трайни.

Общи условия

Активация на акаунт