Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 74

  • 45 817
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 020
Предимно хидратиращ. Прави кожата мека и свежа.
Момичета, хвалената маска на Балея с кактуса какъв точно ефект има, че всички са луди по нея?

# 706
  • София
  • Мнения: 5 289
Новата True skin на Катрис прахообразната харесвам, а на Макс Фактор прахообразната пък е жестока, има и много ефирни частички.Smirk

# 707
  • Мнения: 5 102
Бобчи, на Аура свободната пудра 04 номер, с леки частици, които изпадват, но кожата е като след фотошоп. В момента даже е на промо в лили на 5 и нещо.

# 708
  • София
  • Мнения: 5 289
И на Аурата имам ама са по едри частиците, фотошопа обаче при мене не работи.Laughing

# 709
  • Мнения: 15 356
Аурата и Катрис ще взема .Благодаря !

# 710
  • Мнения: 2 179
Момичетата ползвали ли сте това ?
Скрит текст:

# 711
  • Мнения: 3 417
Това е против акне или

# 712
  • Мнения: 2 179
Анти-акне серум с микроигли се води…притеснява ме да не “разнася” пъпчиците и замърсяванията вместо да ги лекува

# 713
  • Мнения: 1 306
Момичета, някоя от вас ползвала ли е на биотрейд слънцезащитата пюр, че много го хвалят, хем е грижа ,хем предпазва от слънцето и е приятна цена, аз съм с нормална кожа.
Лицето ми изгоря след обилно, двукратно нанасяне на въпросната “слънцезащита” и престой около два часа навън, при неособено силно слънце. В темата за слънцезащита имаше и други подобни оплаквания.

# 714
  • Мнения: 50
Нямаше ли нещо като "скандал" около точно тази слънцезащита? Дето се оказа, че почти няма SPF, пък камо ли 50 Thinking

# 715
  • Сливен
  • Мнения: 4 053
Аз нямам оплаквания от пюр скин.В почивните дни сме трамбовали по 2-3 часа по улиците с малкия,дори нямам лек загар.

# 716
  • София
  • Мнения: 22 794
Mumy, може ли снимка на? прахообразната пудра на Макс Фактор?

dani-ela-80, моля за снимка на свободната пудра на Аура.

# 717
# 718
  • София
  • Мнения: 22 794
petyovaa, благодаря за снимките. Simple Smile

Мисля, че преди време, в момент на "лудост" купих 4-те цвята на пудрата на Аура. Признавам си, не съм ги ползвала. Ще ги прегледам. Щом и на Макс Фактор е хубава, ще я видя и нея.
Благодаря!

# 719
  • Мнения: 5 102
Амиамо, от всичките цветове като формула само 04 е ок. С другите ставаш като стафида, и при мен е така, и други го споделяха.

Общи условия

Активация на акаунт