Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 74

  • 45 873
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 138

ББ крем Missha номера 27 и 23. И двата цвята на живо не са толкова наситени. Може и да си въобразявам, но мисля, че 27 е една идея по-тъмен от 23. Дано съм полезна на някой с избора.

# 691
  • София
  • Мнения: 5 193
Може ли да закачим обяснение за пустата Миша в първия пост, че мине се не мине и отново се започва да се коментира за нея?🙄😒

# 692
  • Мнения: 191

Дезодоранта ми харесва, по-добър е от Nivea, който ползвах преди него, за цената няма да коментирам.. А някой знае ли дали другите им дезодоранти оставят следи по дрехите? Реших се най-сетне да ги пробвам тези прословути ампули и за пръв път взимам помада. Определено ми харесва помадата, отнема ми малко повече време за оформянето на веждите, но може би с времето се свиква, тъй като до момента съм ползвала само моливи. Измивния гел е много приятен, кожата става чиста и много хидратирана. А относно почистването първо с мицеларна вода ли се почиства лицето или първо с измивен гел?

# 693
  • Мнения: 13 082
Първо мицеларна вода и след това гел. Има хора, които правят и обратното, но за мен не е ок. Мицеларната вода все пак не е грижа за кожата, за да не се отмива.

# 694
  • БГ
  • Мнения: 1 280
Здравейте,
препоръчайте ми хубав черен молив за очи който да се нанася лесно и да не се размазва след 2 часа, ако е възможно Simple Smile

# 695
  • Мнения: 1 950
Откакто спрях да ползвам мицеларна вода за махане на грим, миглите ми не се чупят и падат. Ползването на кофти спирала не включвам тук.

# 696
  • Мнения: 1 468
Здравейте,
препоръчайте ми хубав черен молив за очи който да се нанася лесно и да не се размазва след 2 часа, ако е възможно Simple Smile
Малко нахлувам в темата, но.. За молив не мога да не се изкажа.
Аз ползвам от доста години Rimmel scandal eyes. Перфектен е за мен! Наситено черен, мазен, не се размазва, обаче... Спират продажбата на марката в Дм, та алтернативата е поръчка от интернет. Има го в Парфимо и Нотино.

# 697
  • Мнения: 13 166
Скрит текст:
Дезодоранта ми харесва, по-добър е от Nivea, който ползвах преди него, за цената няма да коментирам.. А някой знае ли дали другите им дезодоранти оставят следи по дрехите? Реших се най-сетне да ги пробвам тези прословути ампули и за пръв път взимам помада. Определено ми харесва помадата, отнема ми малко повече време за оформянето на веждите, но може би с времето се свиква, тъй като до момента съм ползвала само моливи. Измивния гел е много приятен, кожата става чиста и много хидратирана. А относно почистването първо с мицеларна вода ли се почиства лицето или първо с измивен гел?
Интересно, не съм пробвала този спрей но същия рол-он техния ми е любим откакто го купих за пръв път. Не разбрах дали този оставя следи по дрехите или питането е по принцип за всичките видове.

# 698
  • Мнения: 185
Момичета, някоя от вас ползвала ли е на биотрейд слънцезащитата пюр, че много го хвалят, хем е грижа ,хем предпазва от слънцето и е приятна цена, аз съм с нормална кожа.

# 699
  • Мнения: 206
Здравейте! Препоръчайте ми измиващ гел/лосион/пяна за почистване на лицето. От скоро започнах да тренирам и ми се запушват порите, което води до акне - използвам мицеларна вода и през ден-два и скраб за лице, но ми се иска нещо, което мога да използвам след всяка тренировка.

# 700
  • Мнения: 2 598

Дезодоранта ми харесва, по-добър е от Nivea, който ползвах преди него, за цената няма да коментирам.. А някой знае ли дали другите им дезодоранти оставят следи по дрехите? Реших се най-сетне да ги пробвам тези прословути ампули и за пръв път взимам помада. Определено ми харесва помадата, отнема ми малко повече време за оформянето на веждите, но може би с времето се свиква, тъй като до момента съм ползвала само моливи. Измивния гел е много приятен, кожата става чиста и много хидратирана. А относно почистването първо с мицеларна вода ли се почиства лицето или първо с измивен гел?
Точно този дезодорант го ползвах от време на време за разнообразие, но го развалиха. Преди беше доста по-добър, нямам проблеми с изпотяване по принцип, но постепенно усещах разликата.
Момичета, някоя от вас ползвала ли е на биотрейд слънцезащитата пюр, че много го хвалят, хем е грижа ,хем предпазва от слънцето и е приятна цена, аз съм с нормална кожа.
Да, през пролетта го ползвах, лятото също ще върши добра работа. За мен си заслужава.

# 701
  • Мнения: 3 417
Тези капсули на Балнеа с витамин С ама никога ги няма налични - даже и място празно не откривам - всеки път като ида отивам да проверя и няма и няма

# 702
  • Мнения: 85

Супер доволна от този и не пресушава кожата изобщо!

# 703
  • Мнения: 6 008
Момичета, хвалената маска на Балея с кактуса какъв точно ефект има, че всички са луди по нея?

# 704
  • Мнения: 15 356
Пречоръчайте ми прозрачна пудра,харча я повече от хляба.Лумене и Есенс съм ползвала  по n пъти .Искам нещо ново

Общи условия

Активация на акаунт