Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 74

  • 45 833
  • 741
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 50
По-миналата седмица се сдобих с това гелче:



Много интересен продукт - за пръв път ползвам подобно нещо. Масажира се на мокро лице и се образуват малки частички, поразително приличащи на кир Grinning, които обаче действат като много нежен физически ексфолиант. В съчетание с AHA киселините, се оказа добър пилинг.  Има и вариант със слуз от охлюв, който скоро мисля да пробвам. Взех го от лили за под 4лв.

# 526
  • Мнения: 15 356
Бубанка,от къде е маската?
Матиращият тоник,както и един със зелен етиет на ревюел много ми харесват.

# 527
  • Мнения: 35 997
от елитис

# 528
  • Мнения: 15 333
Бубе, дай после отзив за сплаш маската.

# 529
  • Мнения: 4 221
Аз си търся дълбоко почистващ душ гел. Открих в нета само тези на Нивея с глината,хубави ли са и кой мирише най-хубаво?

# 530
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
От къде е сплаш маската? Много ми е мерак да пробвам, но не ми се дават 60лв за корейска.
П.П. Видях от къде е. Елитис са ми на куцо място, ама може да се прежаля.

# 531
  • София
  • Мнения: 3 951
От кой фдт на bourjois сте доволни? Да не лъщи, но да и не е много матиращ, защото въпреки основата, която слагам, никой матиращ не ми стои естествено.

# 532
  • Мнения: 85
Много време ползвах 1-2-3, много бях доволна, но след две бременности кожата ми е доста суха вече и ми идва матиращ...🌹

# 533
  • Мнения: 13 082
1-2-3 е много хубав. Аз много съм го хвалила. И единствения с хубав жълт подтон, който съм намерила в дрогерията. Всичко е или оранжево или розово.

# 534
  • Мнения: 15 333
Аз идвам да похваля маската на Балеа с хиалурон:

Скрит текст:
Вчера я купих, днес я изпробвах, супер е. Така хубаво ми напомпи лицето, кожата стана сочна и напоена. Консистенцията и е леко течна, между крем и гел с лек превес на кремообразната текстура. Без отмиване е, но на шията ми направи лек кир ефект(на лицето не) и може и да трябва отмиване. След като почистих маската, сложих малко (то толкова ми беше останало в бурканчето) от кислородната терапия на Ейвън и завърших на цяло лице с околоочния гел на Ревюел от Хидралифт серията, комбинацията стана трепач. Така ми се освежи и напои кожата, че без проблем сложих по сухия фдт на Есенс, който направо заспа върху кожата, без да я засушава. Grinning

Последна редакция: чт, 24 юни 2021, 12:20 от Джаста Праста

# 535
# 536
  • Мнения: 4 221
Аз да се оплача от тази слънчезащита. Не купувайте ,не става.Изгоря ми лицето с нея ,самостоятелно ползване без нищо отгоре,че и детска се води !Ужас!
Скрит текст:
Уж не съм капризна и с чувствителна кожа,но каквото и на Балеа да съм пробвала не ми е харесало.
Вселената сигурно се опитва да ми каже, че съм родена за лукс ,а не за ефтинджос 🤣.Ще започна вече да я слушам.Ооо... Диории ,идвайте при мен 😂!

# 537
  • София
  • Мнения: 1 408
Скрит текст:
Аз идвам да похваля маската на Балеа с хиалурон:

Скрит текст:
Вчера я купих, днес я изпробвах, супер е. Така хубаво ми напомпи лицето, кожата стана сочна и напоена. Консистенцията и е леко течна, между крем и гел с лек превес на кремообразната текстура. Без отмиване е, но на шията ми направи лек кир ефект(на лицето не) и може и да трябва отмиване. След като почистих маската, сложих малко (то толкова ми беше останало в бурканчето) от
кислородната терапия на Ейвън
Скрит текст:
и завърших на цяло лице с околоочния гел на Ревюел от Хидралифт серията, комбинацията стана трепач. Така ми се освежи и напои кожата, че без проблем сложих по сухия фдт на Есенс, който направо заспа върху кожата, без да я засушава. Grinning
[/spoiler]
Джаста Праста, как изглежда това бурканче? Благодаря.

# 538
  • Мнения: 1 950
Днес в лилито нямаше никакви интересни червила, нито на молив, нито в гилза. Тестери да не говорим.. На флормар не можах да намеря нито едно едничко червило. И да се намажа с тестер, с какво да се изтрия!? Няма кърпички, никога и не е имало. С омазаните си пръсти да ровя в чантата си да изпомажа всичко, за собствени кърпички, а после в ръка ли да си я нося мръсната кърпичка, или в чантата?! Издразних се, много. Ама взех този молив за очи. На моята кожа и подтон е чудесен.

# 539
  • Мнения: 3 417
Препоръчайте ми някакъв слънцезащитен продукт , който мога да купя от ДМ и естествено да е добър .

Общи условия

Активация на акаунт