Безупречен и чист дом – мисия възможна с продуктите на ACE!

  • 12 515
  • 388
  •   1
Отговори
# 375
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Днес ще ви представя ACE срещу котлен камък.
Снимките тук ще са доста по-малко от предните ми ревюта, предполагам разбирате и причината Simple Smile
Опаковката е характерна за този вид препарати – с извита като човка гърловина, с която лесно се достига и под ръба на тоалетната чиния. Капачката има защита срещу любопитни ръчички – за да се отвори, трябва да се притисне на обозначените за това места и едва след това, да се завърти и отвори.
АСЕ срещу котлен камък е зелено-син на цвят и лесно се вижда къде е попаднал препарата! Това е чудесно решение, защото при прозрачни такива, аз лично обливам по няколко пъти, за да съм сигурна, че ще се почисти еднакво навсякъде.

Друго решение на производителя по опаковката, което също много ми хареса е това, че гърлото на бутилката не е с една голяма дупка, а с 6 мънички. Това спомага за по-развомерно и пестеливо нанасяне.

Нанесох препарата и го оставих да действа около половин час (на опаковката пише, че 15 минути са достатъчни), след което с четката за тоалетна минах по цялата ѝ повърхност и под нивото на водата. Резултатаът е чудесен – никъде няма следи от варовик, а дори и под нивото на водата тоалетната чиния е почистена перфектно.

Не съм усетила никаква миризма при използването на ACE срещу котлен камък и това го отчитам като плюс, защото обикновено препаратите за тоалетна, които използвам имат остра и неприятна миризма.
Оценката ми за ACE срещу котлен камък е 10/10!
Добре обмислена опаковка с 6 дюзи, лесно нанасяне и изплакване, зелено-синия цвят са перфектните решения за такъв тип препарат! Естествено, когато говорим за почистващи препарати най-важното нещо е резултата,а при АСЕ срещу котлен камък той отново е безупречен!

В следващият ми пост ще представя на ACE тоалетно блокче!

# 376
  • Мнения: 2 666
Обичам да чистя и да ми е чисто

# 377
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 810
sweet_maniche , благодаря ти за страхотните ревюта! Simple Smile

Чувствам се надъхана да чистя и да пробвам всички препарати от ревютата ти! Simple Smile

# 378
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Благодаря Simple Smile
Радвам се, че съм вдъхновила някого!

# 379
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 810
Определено. Остава да постигна и резултатите ти като качество на почистване. Smirk

# 380
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Не ми е любимо, но се налага. Гледам да включвам и домочадието така става доста по-бързо, а и е забавно.

# 381
  • Мнения: X
Обичам да чистя. Единствено миенето на прозорци ми е омразно.

# 382
  • Мнения: 772
Не ми е досадно, обичам да ми е чисто и подредено. Simple Smile Старая се да няма излишни вещи, за да ми е по-лесно чистенето и ми е важно да се пази чисто и да се чисти на момента. Пускам си музика и си оправям, където трябва. Simple Smile

# 383
  • София
  • Мнения: 4 588
Досадно и нелюбимо занимание ми е. Това, което ме улеснява, е редовното почистване, за да се избегне натрупване, и използването на качествени и ефективни препарати.

# 384
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Дойде ред и на личните ми впечатления от последните препарати ACE, които получих, а именно – АСЕ тоалетно блокче.
Сложих АСЕ тоалетно блокче още първата седмица, за да видя колко време ще издържи. При положение, че вкъщи сме 4 човека и децата тогава ходеха все още на училище, а мъжа ми си беше на работа (уточнявам, защото през деня вкъщи оставах само аз), ароматизатиорът АСЕ издържа точно 19 дни.
Следващото блокче, което сложих изкара 2 седмици, но мъжът ми вече беше в отпуска, а и едното дете го взимахме на обяд от училище.
Сините блокчета са с приятен морски аромат, който се усеща при всяко отваряне на вратата на тоалетната, а розовите – на евкалипт.
АСЕ тоалетно блокче лесно поддържа чистотата и свежестта на тоалетната чиния като предотвратява образуването на котлен камък. Приятният му аромат се усеща при всяко пускане на водата, а съдържанието на белина осигурява необходимата дезинфекция, отстранявайки микробите и бактериите!
Лично аз, останах малко разочарована от АСЕ тоалетно блокче МОРСКИ БРИЗ, защото забелязах сини следи от него, по повърхността на тоалетната чиния.

С ACE тоалетно блокче ЕВКАЛИПТ И ЦВЕТЯ няма подобни следи, а ароматът му е също чудесен!
Да, следите се изчистиха се без проблеми с AСЕ срещу котлен камък, но бих купувала останалите два аромата от ACE тоалетно блокчеевкалипт и цветя и цитрус – хигиената е безупречна, и ароматите са прекрасни.

Благодаря на екипите на BG-mamma и ACE  за гласуваното им доверие към мен!

По време на почистванията и добиването на впечатления, изслушах  почти 2 книги!
Това е моят начин, да направя задължителното почистване на апартамента по-приятно и дори чакано Simple Smile

# 385
  • Мнения: 241
Обичам да ми е чисто,но чистенето ми е досадно.Използвам качествени препарати и не се затрупвам  с вещи.

# 386
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 810
Скрит текст:
Дойде ред и на личните ми впечатления от последните препарати ACE, които получих, а именно – АСЕ тоалетно блокче.
Сложих АСЕ тоалетно блокче още първата седмица, за да видя колко време ще издържи. При положение, че вкъщи сме 4 човека и децата тогава ходеха все още на училище, а мъжа ми си беше на работа (уточнявам, защото през деня вкъщи оставах само аз), ароматизатиорът АСЕ издържа точно 19 дни.
Следващото блокче, което сложих изкара 2 седмици, но мъжът ми вече беше в отпуска, а и едното дете го взимахме на обяд от училище.
Сините блокчета са с приятен морски аромат, който се усеща при всяко отваряне на вратата на тоалетната, а розовите – на евкалипт.
АСЕ тоалетно блокче лесно поддържа чистотата и свежестта на тоалетната чиния като предотвратява образуването на котлен камък. Приятният му аромат се усеща при всяко пускане на водата, а съдържанието на белина осигурява необходимата дезинфекция, отстранявайки микробите и бактериите!
Лично аз, останах малко разочарована от АСЕ тоалетно блокче МОРСКИ БРИЗ, защото забелязах сини следи от него, по повърхността на тоалетната чиния.

С ACE тоалетно блокче ЕВКАЛИПТ И ЦВЕТЯ няма подобни следи, а ароматът му е също чудесен!
Да, следите се изчистиха се без проблеми с AСЕ срещу котлен камък, но бих купувала останалите два аромата от ACE тоалетно блокчеевкалипт и цветя и цитрус – хигиената е безупречна, и ароматите са прекрасни.

Благодаря на екипите на BG-mamma и ACE  за гласуваното им доверие към мен!

По време на почистванията и добиването на впечатления, изслушах  почти 2 книги!
Това е моят начин, да направя задължителното почистване на апартамента по-приятно и дори чакано Simple Smile

Благодаря ти, лично за мен освен забавно беше и изключително полезно всяко твое ревю. Някои от препаратите съм ги пробвала, но с удоволствие ще повторя след твоите много подробни ревюта! Simple Smile

# 387
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 778
С удоволствие

# 388
  • Мнения: 5
360-градусово почистване на тоалетната чиния! Премахнете варовика с помощта на ACE Почистващ гел за тоалетни и предотвратете образуването на нов котлен камък с ACE Ароматизатор за тоалетна, който придава невероятна свежест при всяко пускане на водата.




Благодарим на всички за участието в дискусията "Безупречен и чист дом – мисия възможна!" Дойде време да обявим победителите!

Специални благодарности на sweet_maniche, която разказа и показа нагледно как почиства дома си с продуктите на ACE.
А сега казваме "Честито!" на:

DayInMay
*Elina*
New B
SwissT
Джоди
krassi14
Questar
daydream
Ренко
niama_me
jenda76
nikeli10


Очакваме печелившите да се свържат с екипа на BG-Mamma до 01.07.2021 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат, че са победители в игратa на "ACE" и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума, и координати за получаване на наградата:
- имена
- адрес за доставка (личен, служебен или офис на Спиди)
- телефон


До нови срещи!

Последна редакция: пн, 28 юни 2021, 18:51 от Редактор**

Общи условия

Активация на акаунт