Весели ритничета от ОКТОМВРИйските мъничета! - Тема 8

  • 26 602
  • 773
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 59
На първа ФМ пак при Тодоров ли ходи ,аз днес съм при него ,за втора ,нямам търпение ,и този път е по голямо ,та и таткото ще се радва да види записа. А и ще ми потвърди пола сигурно ,първия път ми каза 80% момиче.
Ако е към мен въпроса, аз пропуснах първата ФМ, че тогава сменях АГ и не бях много наясно с нещата, пък и нямах много финансова възможност. Иначе си следя при лекар в Хасково, също е мн готин, но не е чак такъв специалист по феталните.

# 706
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 301
La Libellule, Пламен и Петър? 🙄

Тези не ми харесват. Май ще се откажа от буквата.

# 707
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 096
Аз харесвам Преслав и ако си нямахме Преслава това щеше да е името.
На моят тийн онлайн обучението му се отразява супер,но ние сме различен случай.До 15.06 е онлайн,но у дома всеки е учител по нещо Simple Smile

# 708
  • Мнения: 278
Хм ... с имената и ние до никъде не стигаме... някога мечтаех да имам дъщеря и да се казва Виктория..обаче минаха няколко години и се народиха много Виктории 😅 сега избираме между Лора, Изабела и приемам предложения 😃 Много ми се иска да не познавам никой с името което ще изберем...

# 709
  • Мнения: 700
Лора много ми харесва😍
Аз за момиче харесвам и Яница, Вяра,Радост, Елица,Алексия.Кучето сме го кръстили Кая и все и повтарям, че е с най-хубавото име 😁.
Тази книга за кърменето ми изглежда плашещо дебела .Ако беше нещо към 200 страници, по-добре щеше да ми звучи😂Имам за толкова неща да уча, ако само на него му отделя толкова време не знам за друго ще имам ли сили.Но ще помисля и може и аз да я взема все пак.

# 710
  • Мнения: 1 266
Момичета, много ви благодаря за подкрепата ❤️ След като цял ден ревах, сега като ви прочетох и някак се успокоих. Друго е да знаеш, че не си сам ❤️ Довечера и таткото ще се заеме, моите родители също, защото той е много близък с тях, сестра ми. Общо взето всички ще впрегнем усилия и вярвам, че ще се оправят нещата. Междувременно пих един магнезий, хапнах плод, но все още ме боли корема и главата. Дано мине това чувство по-бързо.
 
Относно имената с П, аз винаги съм харесвала Павел, което значи "силен и хубав", също харесвам Преслав, което пък е "да бъде прославен". Имат хубаво значение 🍀
Аз пък се чудя как да кръстя нашата госпожица. Каката е на свекърва ми, сега е редно да е на майка ми, но с Й май харесвам само Йоана, което за сега е фаворит.

# 711
  • Мнения: 151
Ние също с имената сме на камък. За сега сме на Божидар и Лъчезар. Приемаме предложения,  като държим да не започва с буквите В,И,П,Н,К Grinning , за да не се сметне,че е кръстено на някого.
А за тинейджърите в тази възраст са така. Имам племенник и е наредил двойките също.

# 712
  • Мнения: 228
Дъщеря ми е на 11 и също редовно послъгва за какво ли не. Според мен от страх го правят и си мислят, че няма да ги хванем. Онзи ден съм ревала докато я моля да ми каже истината, която вече знаех. Просто исках да си пречупи езика и да признае, да разбере че ако каже истината ще постъпи правилно и няма да има последици, но уви... Накрая не издържа и я нашамарих здраво, не за друго а за лъжата. Като че ли разбра защо се стигна до там. Много мога да разкажа, ама не ми се вдига кръвно от нищото. Иначе е много добро дете, ама ме вбесява като лъже и хитрува. Нормално е според мен да се ослушват в тази възраст и да мислят, че могат да вземат всички решения сами.
За името - ако беше момиче си имам измислено от преди да забременея, обаче е момче и нищо не ни идва с таткото на ум. Аз много искам да не е често срещано, но и да не е нещо от сорта на Марсел, Ричард и т.н. Да е българско или поне да не е крайно странно за нашата държава. Ето например съпругът ми се казва Траян - не познавам друг с такова име, но и не ми е крайно чуждо като звучене

# 713
  • Мнения: 1 038
Относно имената бях харесала за момче Адриан,Самуил,Калоян,Борис,но чакаме момиче и не мога да се спра конкретно.Харесала съм Лора,Карина и Бояна

# 714
  • София
  • Мнения: 4 732
По повод лъжите, скоро казах на моето дете на 4г е.......когато има проблем казваш на мама и тате и ние ще помогнем и няма да ти с караме...... Ще решим проблема заедно 😊
Искам като порастне да казва,, трябва да кажа на мама да ми помогне "а не,, няма да казвам на мама за да не ми се кара"

# 715
  • Мнения: 116
Здравейте момичета! Днес минах втората фетална морфология при д-р Даскалов! Ще си имаме син💙💙💙 Доктора даже се пошегува вика "Добре дошла в отбора на свекървите" посмяхме се, изключително отношение, бебчо е добре, какво друго да иска човек! Ние нямахме име за момче, само за момиче. Та искаме нещо с буквата В. На мамите които имат неразположения желая скоро всичко да се оправи💙💙💙

# 716
  • София
  • Мнения: 4 732
Колко плати за ФМ?

# 717
  • омъжена
  • Мнения: 589
Здравейте и от мен! Аз имам голям проблем с най-големия на 12 г., който рязко понижи успеха, започна да лъже и получавам оплаквания от училище. Днес пак ме излъга и толкова много се ядоса, че още не мога да успокоя кръвното и пусла. Бебето стана не спокойно, а мен ме сви корема. От 1 час плача и не мога да се успокоя. Не знам какво му става, какво да го правя и как да поправя нещата. Беше любимец на всички, добро и спокойно дете, а сега... Явно и от хормоните и от безсилие днес се карах, чак го обидих. Сега не ми е добре и се тревожа, че тези емоции ще се отразят на бебето. Моля мамите с големи деца за съвет, минали ли са през подобно нещо и как са се справили.
Здравей. и моята е на 12 години.До година предстоят матури и изкара 3 слаби оценки2  няма да казвам по какво 4е ме е срам.Лъже,показва ми дом от миналата година и като видях датата 6тях да я на6амаря за малко. Мм е с вис6е и аз така не съм била и като вдигнах кръвното от расправии ходих да говоря с госпожата,но разбрах 4е проблема си е в нея. Та пих 4аи от лайка разходих се малко на 4ист въздух. И най- важното взела съм и телефона без които казва -не мога да живея И всеки ден да сяда пред мен да 4ете разказвателните до края на годината демек о6те 15 дена и да види6 как на другата седмица си оправи оценката с 4 не е 6 но пак по добре от 2.така4е накажи го не6то. И не се пре4упвай за6тото са адцки хитри направо то не са молби, то не е мазнене,то не е рев .Но не се давай. за6тото и аз бях пред нервен срив. Успех.
Каза 4е си имам води да не се притеснявам било нормално да имаме по обилен секрет даже и слузест. Незнам 6те му се доверя все пак тои бе6е открил миналата ми бременност 4е водите са ми намалели и я извади. Сега 6те се промивам с смрадлика малко.И 4етвуртук сме на МОРЕНЦЕ. малко

# 718
  • Мнения: 1 428
Бърз ъпдейт от мен бях на док подобрени кръвотоци,бебчо е много голям (малко да намаля яденето,шок и тесто) , шийката е над 3.5 см на последния беше 3.64,но за нея това не е скъсяване, защото от 16та до сега е с 2 мм разлика в 23+6 съм та така иначе болките които ви казах,че все едно ще излезне нещо отдолу са защото малкия си държи ръцете под главата (на спа е човекът) ии лактите са му върху шийката ми

# 719
  • София
  • Мнения: 4 732
Аз пък бях на стоматолог преди няколко дни и каза че неможе да ми помогне защото положението ми е много зле!
Прати ме на хирург в 7 поликлиника при др Ташков, е нямаше го но попаднах на друг др Касабов и останах много доволна, подходи много добре
До края на юни ще извадя всички корени след това започвам доколкото мога да лекувам другите зъби и до септември колкото успея толкова само знам че ще си ги оправя до др лято
Та искам да ви попитам вие как сте със зъбите?

Общи условия

Активация на акаунт