Лунна диета - тема 4

  • 56 387
  • 746
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 425
На линия съм и тази седмица. Simple Smile Успех на всички!

Успех! Аз съм се настроила да го изкарам с вода и мурсалски чай, без подсладител🙂 Въпроса ми е , ако ми стане лошо, тъй като ми е за първи път,  мога ли да добаря айрян със сол или ще е грешка 🙂

Прясно изцеден сок може, кокосова вода също. Ако нещо се озоря (ниска кръвна захар) обикновено едно от тези двете пия.

# 151
  • Бургас
  • Мнения: 616
Здравейте, и аз се присъединявам към вас. След толкова много празници има нужда от пречистване и лунната диета е идеална за това. Успех на всички лунуващи.

# 152
  • Sofia
  • Мнения: 26 478
Здравейте, дали ще е фатално ако стартирам от 20.50ч, че последно тогава ядох?
чак пък фатално...
Ще приключиш днес в 20,50ч и всичко е ОК

До 14,30ч съм пила- 3 липови чая,1 кафе,фреш от морков,лимонада от лим.сок и сода,водата от буркан с кисели краставички 😁

Последна редакция: пн, 10 яну 2022, 14:22 от Doli

# 153
  • Мнения: 11
Хей, как върви лунуването? При мен като за първи път минава супер, отчитам го като успешен, защото остана много малко вече 😊😊😊 Изкарах го само с малко кафе ( попринцип го пия с мляко без захар, но нали млякото е забранено и без него ми беше гадно 🤢), малко вода и мурсалски чай без подсладител. Не беше много леко, но се преживява 🙂 Питането ми е, вие кога се мерите за да видите резултатите? Аз не очаквам, въпреки стриктното спазване да са уаууу , тъй като съм пред МЦ 🤔 Но поне да видя как вървя и като приключи лунното гладуване си минавам на НВ-ВМХ до следващото 😁😁😁

# 154
  • Мнения: 7 758
много добре, ще го правя до утре сутринта, днес и на фитнес бях
меря се на следващата сутрин

браво на теб Simple Smile

# 155
  • Мнения: 11
Бравоо! Аз няма да издържа до утре сутринта, поне една зелена салата ще хапна ( гладна съм си признавам си )  и на кростренажора днес не смея да се кача😁 , но и аз утре ще се премеря 😊😊😊 Другия път надявам се да ми е по-лесно и да започна да свиквам 😊😊😊

# 156
  • Sofia
  • Мнения: 26 478
Аз ще хапна в 20,30ч малко мусака,че трябва да си пия глюкофажа 🤨
Карах 3х20мин велоергометър.
Студено ми е на краката.С три чифта чорапи съм 😏
Не се меря.

# 157
  • Бургас
  • Мнения: 616
Аз снощи започнах малко по-късно, така че ще продължа до сутринта. Днес съм на чай, вода и едно кафе.

# 158
  • Мнения: 4 602
Хоп и аз тук. Аз имам много за слаляне и си мисля първо на някоя моно диета да мина, а с лунната да задържа постигнатото.

# 159
  • Мнения: 2 641
Никой ли няма днес Simple Smile аз съм на вода до утре сутринта

# 160
  • Мнения: 1 425
Тук съм и аз. Държа се за сега на зелен чай и вода само 😀

# 161
  • Бургас
  • Мнения: 616
И аз съм на линия. До тук едно кафе, чай и вода 😃

# 162
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 850
И аз днес съм с вас. Едно кафе, два чая и вода досега. Съвсем начинаеща съм. Миналата седмица ми беше за първи път, но издържах 24 часа. Тогава обаче часовете бяха по-благоприятни - вечерях рано в деня и на другия ден пак вечерях, но по-късно. При това пълнолуние ще ям чак утре. Дано издържа довечера вкъщи.

# 163
  • Мнения: 7 758
вчера до 10 тази сутрин бях аз, нищо, че не е по луната
успех, девойки Trophy

# 164
  • Пловдив
  • Мнения: 1 041
Здравейте,
и аз съм днес с вас, за пръв път тази година 😀
От сутринта до сега едно кафе, чай и вода. Планирам хранене чак утре. Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт