🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 16 (Tема 1)

  • 41 871
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 732
Не ми харесва вида на Фицата! Преди 3 седмици го видях на живо и останах изумена, от клошарската му визия! Беше с малко детенце на детската  площадка в Южния парк! Признавам си, че едва го познах .
Когато си публична личност най-малкото което трябва да направиш за себе си, е са се погрижиш за визията си.

Стефания е много свежа.

Последна редакция: ср, 09 юни 2021, 10:39 от Бубoлина

# 721
  • Мнения: 9 225
Стефания - много добър пластичен има ..някои знае ли къде ходи?
определено не е при онази дето ги прави на нея да приичат, има ботокс/филъри и леко е пипана

# 722
  • Мнения: 9 578
Когато си публична личност най-малкото което трябва да направиш за себе си, е са се погрижиш за визията си.

чак пък да трябва - глупости. ще си ходи както му е кеф, щом се чувства добре и не му пречи на работата.
стефания според мен е доста семпла интелектуално, че и скучна ми се чини.

# 723
  • София
  • Мнения: 4 429

съжалявам, че чак сега видях, че има проблем



Филип Аврамов-Фицата

Черешката на тортата (08.06.2021)
Сезон 16 Епизод 13


Скрит текст:



























директните линкове, са без реклами и забрани за гледане извън България

Скрит текст:
отварят се без добавки на МОБИЛНИ ТЕ

  в браузър на КОМПЮТ ЪРА
- след инсталиране на разширението за Хром
HLS Player - m3u8 Streaming Player
или Native HLS Playback



с влачене и пускане на бутона(линка)
   във VLC player
или в   321 Med ia Play er Clas sic
връзки и  


 видеата, могат да се гледат и на телевизор.
  ето как...

 


за предаване на телевизора през VLC




 и предаване(изпращане) на ТВ-то от браузъра



 Линковете се отварят и след премахване на записите от ТВ сайтовете.
В спойлера е показано, как се отварят тези линкове.

Последна редакция: ср, 09 юни 2021, 11:00 от Mari_Mar

# 724
  • София
  • Мнения: 12 540
Актрисата и драматург Здрава Каменова ще превърне кухнята в своя сцена днес в „Черешката на тортата“. Здрава е майка на четири деца, а дали ще се радва на помощ от семейството си престои да разберем. Тя ще посрещне своите гости на много специално за нея място.

Менюто й включва: салата от детството, поднасяна й от баба Здравка – варени цвекло и морков, праз лук, майонеза и варено яйце. Тя ще зарадва гостите още с питка с късмети, разядка от извара, майонеза, кисело мляко, орехи и печени чушки. Основното ястие ще бъде кюфтенца с лапад и гарнитура каша от зеленища, а за десерт – бисквитена торта.

# 725
  • Мнения: X
Много майонеза, много нещо! И много ретро ми звучи менюто. Ма, да видим.

# 726
  • Мнения: 9 578
е, на две места има само майонеза. да не говорим, че може и да е малко като количество. ако е снимано в студено време или гостите обичат повечко спиртец си е съвсем ок. менюто е нормално, не ми е ретро. важното е как ще се направи и поднесе. бисквитената торта също зависи каква ще е. може да е скучна класическа с нишесте, но може и да е някаква яка /например тип щастливеца/.  като цяло се учудвам колко не могат да готвят масово участниците.

# 727
  • Мнения: 7 235
Когато си публична личност най-малкото което трябва да направиш за себе си, е са се погрижиш за визията си.
чак пък да трябва - глупости. ще си ходи както му е кеф, щом се чувства добре и не му пречи на работата.
стефания според мен е доста семпла интелектуално, че и скучна ми се чини.


Съгласна съм с болднатото. И за Фицата, и за Стефания. Тя ми се струва доста постна, ако мога така да се изразя в кулинарна тематика Grinning

Скучна ми е тази групичка като цяло.

# 728
  • Мнения: 1 289
И аз да се включа с коментар. Много досадно беше готвенето на Филип снощи. Напъваше  се  да бъде оригинален и интересен, но не му се получаваше-на мен ми беше скучен и флегматичен. Не знам защо всички (или повечето)комедийни артисти си мислят, че като изговорят някоя дума с гримаса и наблягат на гласните или или съгласните, ще е смешно. На мен ми идваше в повече. За външния му вид няма да коментирам, казали сте всичко.
Стефания въобще не я познах,  даже не помня как изглеждаше в оня сериал милата. Но и тя както вече отбелязах има тоя навик да набляга на гласните, да гримасничи и да  говори на срички, което на мен не ми е смешно, а малоумно за възрастен човек, па било то и артист. За готвенето какво да кажа, ами не е като за черешка на тортата, съжалявам. Това с чушките и ракията сме го гледали вече при Иван Ласкин, лека му пръст, върви като за пикник.

# 729
  • Sofia
  • Мнения: 26 534
Утре ще гостува в бтв при Деси и Сашо с първата си жена.

# 730
  • Мнения: 13 800
За говоренето с акцентиране на срички и гримастиченето, ами те са преди всичко театрални артисти! Нормално е да им е изнесен гласът и мимиката да е в повече, за да се виждат и чуват добре от всяка част на залата. Професионална деформация просто Simple Smile
Иначе и на мен компанията ми е скучна. Няма спойка между тях, вероятно не са близки помежду си, не се и познават особено. Пренавито ентусиазирани и позитивни са ми.
Но поне не се заяждат един с друг и се държат възпитано. И си похапват добре Wink

# 731
  • софия
  • Мнения: 25 702
Жените би трябвало да се познават добре и да общуват активно. Имат общ проект. Подозирам, че и за това са заедно в една седмица Черешката - да го популяризират.

Последна редакция: ср, 09 юни 2021, 13:21 от zvаnchе

# 732
  • Мнения: 5 794
Интересно, че на жените не им се получава комуникацията.
Фицата не го харесах вчера, не се прояви като домакин, не предразположи и не обгрижваше гистите си.

# 733
  • Мнения: 6 493
Как да не се познават?
Даже са леко отегчени от взаимната си компания...малко като "Пак ли трябва да сме готини и забавни?"
Имат си свой хумор и естествено участието им е за да се рекламира нещо определено. Я представление, я къща в която ще кипи творческа дейност, ако има пари да се завърши...случайно така една дуетна песен ще излезе.
Този сезон е тотална скука!
Пържена риба, печено пиле, плодова салата. Днес майонеза.

# 734
  • Мнения: 13 800
Те няма начин да не се познават, все пак България е малка и артистите ни не чак толкова много Simple Smile Но не са близки, не са приятели и им личи, това имам предвид.
Този сезон явно ще бъде сезонът на артистите. Лошо няма! Последната година не беше никак лесна за тях.
А това, че не могат много да готвят, нормално ми се вижда. Все пак са артисти, не кандидати за Мастършеф Simple Smile
Да не говорим, че и да искат да готвят, кога да се въртят в кухнята хората, след като по вечерно време (в нормалните години) са ангажирани в театъра, през деня тичат по репетиции, снимки, озвучаване, кастинги. И кафенето, разбира се Wink

Общи условия

Активация на акаунт