Всичко за Instagram / Инстаграм – 2

  • 43 346
  • 439
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 751
Дано не е с Айфон тогава! 😂 Може да му пишеш да го попиташ, за да ти е спокойно 😂 Ох, извинявай, ама и аз съм попадала в такива ситуации, то не е смешно, ама.. 😀

# 151
  • Мнения: 6 350
Barbabeau, темата е за инстаграм, буквално в заглавието не 1, а 2 пъти пише инстаграм... кви месинджъри и уатсапи 😅
Хах, ами аз пък помислих, че съм в темата за бързи въпроси.
Както виждаш, права бях, че всеки отговаря, както му хрумне. Включително и аз.

# 152
  • София
  • Мнения: 274
Мерси, Angelovam. Ако в край на сметка го е видял от известията, но не го е прочел в чата и не е видял скрийншота, значи сигурно го е яд, че е изпуснал да види и съм предизвикала интереса му 🤣 Белким това му даде смелост да направи първата крачка 😅

# 153
  • Мнения: 751
Ее, питай го за телефона де! 😂 Все от някъде трябва да започне всичко!! 😀 Хаха, майтап, ама успех, успех 🙂 То нещо ако е писано, ще се случи така или иначе. 😀🤗

# 154
  • Мнения: 1 331
Здравейте. Четох, четох, но ...кога Инстаграм закрива профил на някого? Във ФБ има докладване, но трябва много хора да докладват, съдържанието да е в разрез с правилата...тук как става закриването ( от страна на Инстаграм) на профил на някого?

# 155
  • Мнения: 517
Здравейте! На няколко пъти ми де случва някой да ми хареса историята и после не ми излиза в листата от зрители-това от ботове ли се прави, някой знае ли как може да се получи?

# 156
  • Мнения: 1 145
Здравейте, ще се радвам, ако някой може да ми отговори или помогне.
Един от профилите, които следя и ми е близък приятел, публикува сторитата. До скоро ги виждах, но вече няколко пъти ми излиза, че има ново стори, но когато вляза да го видя, изписва, че е е недостъпно.
Човекът казва, че не ми е забранил достъп, дори иска да промени нещо в настройките, ако трябва, но не знае какво.

# 157
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 158
има mute story - да не си го натиснала случайно. отиваш на профила и задъжраш върху въпросния профил, така се вижда дали има mute

# 158
  • Мнения: 1 145
Не, вероятно не е това. Проблемът е в другия профил, не в моя, защото и друг човек се оплака от невъзможността да вижда сторитата на същия човек.

# 159
  • Wonderland
  • Мнения: 741
Може да е просто бъг в инстаргам, често се случва и при мен да не виждам нечие стори, което знам, че съществува; или пък да съм отворила някое стори и като се върна да гледам в профила вече да не ми излиза. Тествала съм от няколко служебни профила, бъг.

# 160
  • Мнения: 28 123
Rapunzzell, отваряш history -> manage history, горе има търсачка, пишеш името
и ще се появи сред първите.

# 161
  • Мнения: 54
А може да видя кой ми е гледал профила?

# 162
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 158
Такава функция не знам да има. така че според мен , не.

# 163
  • Wonderland
  • Мнения: 741
Rapunzzell, отваряш history -> manage history, горе има търсачка, пишеш името
и ще се появи сред първите.

Не съм сигурна какво ми обясняваш, защото аз нямам въпрос 😅

# 164
  • Мнения: 495
От известно време искайки  да последвам някой ми изписва това и не става. Знаете ли каква е причината?
Try Again Later
We restrict certain activity to protect our community.

Общи условия

Активация на акаунт