UEFA EURO 2020 (11.06 - 11.07.2021) - тема за коментари

  • 47 576
  • 1 674
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 27 132
Да, да, имаше палци горе и се видя, че е с маска, т.е. е жив.
Но след това какво се случва. Би трябвало да е в реанимация в момента, но няма новини. Вярвам, че ще се оправи момчето.

# 46
  • Мнения: 2 942
За щастие Кристиан Ериксен е в съзнание и състоянието му е стабилно.

# 47
  • София
  • Мнения: 27 132
Сега чета в Ройтерс, че е в съзнание в болница и състоянието му е стабилно, а той в съзнание. Ох, добре.
уфф Simple Smile

# 48
  • Мнения: 3 398
Дано се оправи момчето!

# 49
  • Мнения: 2 942
Какво нещо е живота, как внезапно може да се случи всичко. За това трябва да се цени всеки миг от живота. Ще се оправи Ериксен той е млад. Това не е първи такъв случай. Във футбола има отвреме навреме подобни случаи, които са завършвали дори фатално. Натоварващ е професионалният спорт. А във футбола календара е много сгъстен и се подлагат на големи натоварвания футболистите. Може би е добре, Уефа да помисли за някаква реформа и намаляване на бройките мачове които играят футболистите на година, защото играят по 60, 70 мача на година, а това е голямо натоварване заедно с тренировките. В последните години зачестиха подобни случаи. В миналото преди да се комерсиализира футбола, клубове, първенства, телевизии, рекламодатели, спонсори,   букмейкъри, и целият бизнес който съпровожда футбола, всички да имат интерес да се играят все повече и повече мачове, са се играли по малко мачове на година, по 40, най много 50, и се съхранява организма на футболистите, и в миналото такива случаи не е имало. В последните години зачестиха. Та не е лошо Фифа и Уефа да помислят за някакви реформи в календара, намаляващи натоварването и бройките мачове които играят футболистите на година за съхранение на тяхното здраве.

# 50
  • European Union
  • Мнения: 1 379
Тесла, не е само броят мачове, а и химията, която приемат.

Да се запиша в темичката, въпреки че след случката май не ми се гледа футбол.

Моите фаворити са Германия и Швейцария.

# 51
  • Мнения: 12 391
Присъединявам се към вас да коментираме Европейското и дано занапред коментираме хубави неща, защото това, което се случи на терена, беше истински кошмар.
Радвам се, че момчето е добре, дано да се възстанови бързо и съотборниците му да се отърсят от преживения ужас.

Иначе вчера Италия безкрайно ме зарадва, поздравления на Манчини, че е създал такъв чудесен отбор. А появата на Тоти и Неста, макар и само за секунди, беше истинска радост за фенското ми сърце Grinning

Последна редакция: сб, 12 юни 2021, 21:00 от Mosquita

# 52
  • София
  • Мнения: 30 107
Кошмарни кадри на Евро 2021. В потрес съм. Стискам палци на момчето.

На мен пък ми се стори, че въобще не стигна до топката. А датчаните ваксинирани ли са?
Ако не се лъжа май повечето футболисти са ваксинирани преди Евро 2021 още в клубните си отбори.

# 53
  • Мнения: 2 942
Много странно решение. Мача ще се доиграе. Аз не знам как ще се настроят футболистите да го доиграят мача. Пък и като послание някак си не е ОК, след случилото се да се доиграе мача днес, но не знам.

# 54
  • София
  • Мнения: 30 107
Много странно решение. Мача ще се доиграе. Аз не знам как ще се настроят футболистите да го доиграят мача. Пък и като послание някак си не е ОК, след случилото се да се доиграе мача днес, но не знам.
Сериозно? Е нямам думи!

# 55
  • Мнения: 4 075
Тесла, интересно е, че самите футболисти са го поискали това да се доиграе мача.

# 56
  • София
  • Мнения: 30 107
Тесла, интересно е, че самите футболисти са го поискали това да се доиграе мача.
Еми .... може би и Ериксен да е пожелал така, ако изобщо е в състояние да говори момчето, де. Дано!
Ужас за родителите му, за жена му, която май е била на трибуните.

# 57
  • Мнения: 2 942
Може би ако самият Ериксен така е пожелал, баща му е написал че той е в съзнание, и е вън от опасност. Но ако не е така мача не бива да се доиграва. Мачове са прекратявани и отлагани за далеч по маловажни неща, като лоши метеорологични условия, то не че не може да се доиграе мача но като послание пред света не е ОК, след такава ситуация да се доиграе мача все едно нищо не е станало, освен ако Ериксен не е пожелал така.

# 58
  • Мнения: 10 757
Изненадва ме това решение. Може да искат да го доиграят в негова чест. Но как ще се съберат след такъв шок. Но пък от друга страна това показва, че Ериксен е добре и съотборниците му също, до някаква степен.

# 59
  • София
  • Мнения: 30 107
Изненадва ме това решение. Може да искат да го доиграят в негова чест. Но как ще се съберат след такъв шок. Но пък от друга страна това показва, че Ериксен е добре и съотборниците му също, до някаква степен.
Дано да е добър знак, че той е добре. Hands Plus1

Общи условия

Активация на акаунт