Анатомията на Грей- II част

  • 15 958
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 620
Рони!  newsm17
Чакам с огромно нетърпение.  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 374
и аз се абонирам Peace

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Брей, тези двамата много насериозно взели ролите! Из клюките пише, д-р Бърк се оправдал как за пръв път забелязал какви сини очи имал д-р Мечта (толкова отблизо не го бил заглеждал Laughing )
Ще гледам и аз следващия път дали са толкоз хубави Grinning, на мен все нещо леко отнесени ми изглеждат.

# 18
  • Мнения: 389
Вчера изтеглих серията от TorrentPortal, но ми дава, че файла е повреден и я тегля нананово. Изложих се  Tired

Моля, простете ми  Praynig

Очаквайте включване малко по-късничко, когато изтегля другия файл, който да се отваря  Peace


Благодаря!  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 254
съвсем прясно зарибена съм. Embarassed
има да наваксвам,но мисля че бързо ще ви настигна Wink
заредила съм се с DVD-та ...

# 20
  • Мнения: 1 639
Ето ме и мен  Grinning
Изтеглих си епизода , но не съм намерила време да го игледам още  Crazy

# 21
  • в къщи
  • Мнения: 467
Някой може ли да ми каже,откъде да дръпна субтитри за 4-та серия.Аз съм от тия дето все чакаха Рони да разкаже,ама сега хванах моя хубостник да ми я изтегли,а нямало субтитри.Помагайте,МОЛЯ! Praynig

# 22
  • гр.София
  • Мнения: 269
Някой може ли да ми каже,откъде да дръпна субтитри за 4-та серия.Аз съм от тия дето все чакаха Рони да разкаже,ама сега хванах моя хубостник да ми я изтегли,а нямало субтитри.Помагайте,МОЛЯ! Praynig
Все още няма преведени субтитри за този епизод.... Очакват се в най-скоро време  Peace

# 23
  • в къщи
  • Мнения: 467
Някой може ли да ми каже,откъде да дръпна субтитри за 4-та серия.Аз съм от тия дето все чакаха Рони да разкаже,ама сега хванах моя хубостник да ми я изтегли,а нямало субтитри.Помагайте,МОЛЯ! Praynig
Все още няма преведени субтитри за този епизод.... Очакват се в най-скоро време  Peace
Мерси за инфото!  bouquet  Ама всички вие на английски ли гледате бе хора?!Въййй,колко съм изостанала! smile3555

# 24
# 25
  • Мнения: 389
Серия четвърта  Party

Грешките, които ни учат какво всъщност искаме ...

Трудно е да се примириш със загубата на това, което е най-съвършен инструмент на твоето изкуство, чрез което ти се определяш. За съжаление ръката на доктор Бърг не се възстановява добре. Според Шепърд се оправя чудесно, Кристина е убедена, че съвсем скоро всичко ще е наред и той ще се върне на работа, но ръката му все още трепери, а той не иска да й каже, защото смята, че тя всъщност вижда в него само д-р Престън Бърг, блестящия хирург, че го обича само заради това и че само благодарение на ръцете си той е това, което е.

Марк, пластичния хирург се премести да работи в Сиатъл Грейс, с което можете да си представите какъв смут внесе в душите на повече от един човек. Алисън беше дотолкова стресната и объркана, че се остави да бъде изгонена от стаята от една родилка, която настояваше, че "няма да е като тези бъзли, които се оставят да ги убедят за секцио". Дерек също не се зарадва особено, а и Миранда, която откри в неговото лице безкрайно арогантен колега, който й взима пациентите и даже не я пита.

Един от пациентите във филма беше търговец на коли, който се възстановяваше след операция. При визитацията обеща на Миранда Бейли никакво пържено, алкохол и цигари, тя се съгласи да го изпише и тогава нещастника реши, че докато я няма може да запали цигарка в болницата. Кислородната му бутилка избухна и му обгори лошо лицето.

Алекс реши, че щом д-р Слоун е там вече може да спре с АГ занимавките, да се разкара от Алисън и да се прехвърли като стажант по пластична хирургия, но беше неприятно изненадан, че Марк го ползваше основно за да му носи кафе. Алисън го пусна да си ходи, но го предупреди, че познавайки Марк, скоро ще му липсва.

На Мередит й стана лошо и на два пъти повърна на пода, с което си навлече подозрения, че е бременна, но както вече знаете се оказа възпален апендицит. Дадоха й лекарства, докато я подготвяха за операцията, тя изпадна в някакво розово настроение и успя да наръси цял куп глупости. Нарече Миранда Бейли "красавице", мънкаше на Кристина как тя й била най-добрата приятелка в целия свят и дори успя да привика Алисън за задушевен разговор, за да разбере как навремето е разбрала, че Дерек е Единствения. Алисън, разбира се, не се зарадва особено, но говори кротко и спокойно с нея, почти приятелски. Защо? "Защото когато действието на лекарствата мине, ти няма да помниш нищо". Най-сладкия момент беше, когато Фин, Дерек и Джордж  се случиха едновременно в стаята, а надрусаната Мередит чуруликаше как това били "нейните момчета" и как всичките се целували чудесно. Операцията мина добре.

Дерек говори с шефа Уебър, за да разбере какво е чувствал той, когато е оставил майката на Мередит. Той му каза, че ако е продължил с нея, щял да бъде натоварен с твърде много вина, че да си отиде е било по-доброто решение и че това го е направило по-добър човек. За него това решение е било плод на любов. Да обичаш достатъчно, за да пуснеш някого. Дерек взе пример и отиде да каже на Мередит, че се отказва и я оставя с Фин, защото той е чудесен мъж и наистина я харесва. А когато Дерек си отиде, Мередит разбра какво всъщност е искала ... и каза на Фин, че всъщност, иска или не, сърцето й е на Дерек.

Бащата на Дени намери Изи. Крещя й, обвини я, че е била със сина му заради парите. Как така, четири години медицински университет и изведнъж в деня, когато се сгодяват с Дени, тя напуска? Подозрително!!! На двамата им се наложи да преодолеят болката си и да си кажат истините. Той - защо не е бил до Дени в последните му месеци, а тя - защо е оставила всичко заради него. Той й даде запис от телефонния му секретар. Дени им се е обадил след операцията да им каже, че се е сгодил за чудесно момиче и че иска да си хванат първия самолет, за да отидат и да се запознаят с нея. И чек за 8,700,000 долара.

Джорж се издъни пред Кели в предната серия и нещата се влошиха още повече в тази. Тя го заряза и вечерта в бара покани Марк в хотела.

Родилката се принуди да роди със секцио, а на обгорения търговец на коли му се наложи да приеме, че не е важно как всъщност изглежда, а че има любяща жена и добри колеги, които ще са с него по трудния път на възстановяването.

Това е засега ... най-важното от филма ...


Поздрави и извинения за закъснението ...


# 26
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Рони Бонбони   bouquet   bouquet   bouquet
Какво щяхме да правим без теб!

# 27
  • в къщи
  • Мнения: 467
И аз БлАГодаРя на Рони  love001!Вчера ми дръпнаха сериите,но още не съм намерила време да ги гледам.
 Само не разбрах:Изи не е ли вече лекарка,напуснала ли?

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 339
Да се абонирам за темата- не следя какво пишете, защото още не съм теглила нито една серия. Предпочитам да ги изтегля на куп  Grinning Колко ще са сериите от сезона?

# 29
  • Варна
  • Мнения: 4 969

 Само не разбрах:Изи не е ли вече лекарка,напуснала ли?
Не й трябва вече да работи каквото и да е.Изи е милионерка  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт