Колко често се виждате с родителите си?

  • 6 102
  • 142
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 19 091
Никоя жена не мисли, че има друга жена, докато не го разбере по някакъв начин.

Но има нещо по-важно. Ако не иска да е с теб, какво значение има с кого иска да е? Мисли за себе си. Ти какво искаш? Мъж, който е тръгнал наляво, няма да го накараш да тръгне надясно. И какво правим?

# 136
  • Мнения: 15 321
Аз по-скоро съм на мнението на Кака Сийка. Не иска да е с мен и съответно не е. На този етап няма любовница, но вероятно може и да се появи. Ама при три жени и поведението да се повтаря, та съм склонна да си мисля, че друг е "калпавият космонавт".
Кои са трите жени? Не прозвуча да сте вие с майката и лелята. Да не си му третата поредна?

# 137
  • Мнения: X
Аз не вярвам, че човекът е все по командировки и с майка си и нейната сестра на село. Това ако ми го пробута моя мъж, няма да мине.

Е, и аз мислех да питам, тези ягоди какви са такива, че през цялата година се копаят, поливат и берат, ама...
А защо реши, че имат само ягоди? На село винаги има какво да се прави, освен може би зимата, ама тогава пък дърва се цепят, въглища се носят и т.н.

Щотото бабата не живее на селото, а само ходила за ден да си гледа градината. Защо да цепи дърва всяка събота и неделя? Къде да ги носи тези въглища?
Мъжът ѝ я викал следващата седмица да берат/ядат ягоди. Моята баба като ходеше да си гледа градината на вилата, 2 дни месечно не ѝ стигаха. Само да кажа. Поливания през седмица... ако е сяла кактуси.

G&B, сори - аз работя интелектуален труд, не на полето!

# 138
  • Мнения: 18 979
Ако наистина си му третата жена, просто емпирично си доказала, че хората не се променят. Човекът си има неговите разбирания за живота и пет, и седем жени да смени, все ще е същия. Няма виновни, само различни схващания за смеен живот.

# 139
  • София
  • Мнения: 12 006
Аз по-скоро съм на мнението на Кака Сийка. Не иска да е с мен и съответно не е. На този етап няма любовница, но вероятно може и да се появи. Ама при три жени и поведението да се повтаря, та съм склонна да си мисля, че друг е "калпавият космонавт".
Т.е. ти си му трета жена, така ли? Ако е така, не е трябвало въобще да се захващаш с него. Деца има ли от другите жени?

# 140
  • Мнения: 46 666
Ако един мъж зарязва мен и детето ни през седмица, въобще няма да ми пука дали е заради майка, баща, друга жена или работа. На първо място е семейството, така са ме учили и моите родители, така е научен и мъжа ми. Всичко останало се приспособява към него. Ако е работата - намира се друга, която не изисква отсъствия. Ако са болни родители, наема се човек или ги местим близо до нас.
Има ли желание, има и начин. Ако няма такова, причини да се мотае насам-натам, колкото искаш.
В комбинация с нервен и избухлив, въобще не виждам светлина в тунела.
По описаното, не се надявай на промяна, остават само 2 възможности - примиряваш се и живееш както не ти харесва или си взимаш живота в ръце и търсиш човек, с когото гледате в една посока.

Последна редакция: сб, 29 май 2021, 15:05 от Не се сърди, човече

# 141
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 313
Чуваме се веднъж седмично по скайп. Не сме се виждали от миналата година, но май ще изчакаме до следващата - живот и здраве, живеем в чужбина.

# 142
  • София
  • Мнения: 12 570
Като ви чета се чудя според вашите стандарти аз дали имам семейство, защото мъжът ми не ми е хванат за полата вече 17 години. Машинист е, ако не знаете как работят - да ви кажа - както го пише нарядът.
Като пътуваше до Варна и Бургас го нямаше по 3 дни вкъщи. Като е на по-близки дестинации - по 12-15 часа. И точно обратното на всичките ви прогнози - детето ми има много силна връзка с баща си. Нищо че отсъства, че спи преди и след нощно и не покрива никакви стандарти за прекрасен баща според ССФ. Но е.
Бях много близка с майка ми, но нея вече я няма. Трети месец. Докато беше жива обаче всеки ден си говорехме, понякога вечер по 1 час. Поне няколко пъти в седмицата минавах през тях - да я видя, да занеса нещо, да си поговорим. Съпругът ми никога не е имал нищо против. Напротив. Той също много я обичаше. Неговите родители починаха отдавна.
В случая на авторката - нищо не можеш да направиш. Камо ли насила да закараш мъж на семеен терапевт. Ако има нещо, което съм се научила в този живот е, че колкото повече натягаш една ситуация и колкото повече мрънкаш, толкова повече един мъж ще ти прави напук. Просто защото мъжете не обичат да им се казва, отбелязвам да им се казва, какво да правят.

Общи условия

Активация на акаунт