Американски колеж - двадесет и трета тема

  • 53 888
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • софия
  • Мнения: 25 446
Тръгнали сме по пътя 🙂 През ваканцията ме изненада, че е избрала (може би) какво иска да учи - звуков инженер. Останах безмълвна. Почти има страх от математиката, харесва физика. Каза, че ще я учела тая математика. И профила ще трябва да смени.
Не знам. До сега никога не е знаела какво би учила и работила.

# 736
  • Мнения: 607
Zvanche,
Има лека светлин в тунела. Влюбена е в учителите по БЕЛ (редовен и зип), по АЕ, химия, Биология. Класната по музика и тя била номер 1😄 Други предмети не е имала. Т.е. всичко е ТОП!
Май е понаучила сградите. Днес за пръв път е обядвала там. Само още другарчета си няма, но и те ще се появят😄

# 737
  • В офиса
  • Мнения: 4 012
Heart
От engineering при Йънгс до Мakerspace в ТУ Делфт...точно днес слушах възторжени отзиви какво има там и какво може да се прави. Та, посятото семенце покълва в изненадващи посоки Simple Smile

# 738
  • софия
  • Мнения: 25 446
Zvanche,
Има лека светлин в тунела. Влюбена е в учителите по БЕЛ (редовен и зип), по АЕ, химия, Биология. Класната по музика и тя била номер 1😄 Други предмети не е имала. Т.е. всичко е ТОП!
Май е понаучила сградите. Днес за пръв път е обядвала там. Само още другарчета си няма, но и те ще се появят😄
О, имат обща класна и еднакво отношение към нея 🙂 А Светлина е ... разкошна светлина!
Ако прецените и искате, могат да се разговорят с мрън и да се присъедини към тяхната група 🙂

# 739
  • Мнения: 607
Даааааааа! Страхотна жена според Мира.
Иначе си е избрала Философията на живота.
Говорих с нея нищо да не записва първия срок, за да може да се адаптира-дума не даде да се издума. Това бил цитирам: най-якият електив😄

Нещо ми направиха с детето тези хора😄😄😄

О, имат обща класна и еднакво отношение към нея 🙂

# 740
  • Мнения: 1
Моля за информация дали всяка година им се сменя класа? Сега синът ми е 9 клас и е с нови съученици. Разбира се, има и ученици от предходната година.

# 741
  • Мнения: 2 298
Да, всяка година ги разместват. В 11 и 12 клас според профила, който са избрали.

# 742
  • София
  • Мнения: 6 182
Да, всяка година ще ги "разджуркват" според възможностите, които дава избраният втори чужд език и профилът. Естествено се случва и повторения да има, особено след като само 30-на деца са избрали да учат френски, например.

# 743
  • София
  • Мнения: 16 193
Разджуркването не пречи на създаването на дълготрайни приятелства.
....


Пуснах нова тема, заповядайте: https://www.bg-mamma.com/?topic=1369394.msg43491445#msg43491445

Не успях да се оправя с някои от линковете, защото последният пост в тази тема е мой и сайъта не ми позволява цитиране Simple Smile. Ако някое добро човече сложи поне една точка тук след моя пост, ще се справя Simple Smile. Мерси.

Последна редакция: сб, 18 сеп 2021, 21:05 от Sharky*

Общи условия

Активация на акаунт