С какво ви дразнят свекървите? – 127

  • 26 731
  • 763
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 28 983
Не, те го натякват това от години. Ние си решихме кога е дошъл моментът, но това юркане е отвратително.
Така е - престани да ги юркаш да ви гледат детето.

# 601
  • Мнения: 101
Не ги юркам да ми гледат детето, а да помогнат, когато е необходимо.

# 602
  • Мнения: 9 903
А, ако случайно живеехте в различни градове, на прилчини разстояния помежду си кой щеше да го гледа? Или тогава щяхте да си останете невъзпроизведени поради липса на безплатни гледачи?

# 603
  • София
  • Мнения: 28 983
Добре, ще перифразирам - престани да ги юркаш. Съгласна съм, че е отвратително, така че престани да го правиш.

# 604
  • Мнения: 101
Така ли ? Значи, тя може да носи отговорност за чуждите деца, понеже работи в детска градина, но не и за внучето си?! Или то там е друго, нали е работа...

# 605
  • Мнения: 10 993
Да, може. Не си тази, която ще й държи сметка какво работи и дали да гледа чуждо дете, дори и да й е внуче.

# 606
  • Варна
  • Мнения: 36 813
Разбира се, че е друго. За това й плащат. Ти що не й плащаш?

Да не говорим, че там отговорността е споделена, а децата в градината са на 3+ години. Изобщо няма паралел.

П.П. Ти май много си й набрала. Оставам с впечатлението, че наистина сте очаквали основно тя да го изгледа.

# 607
  • Мнения: 18 940
Е жената по цял гледа деца, а вие искате и вашето да гледа? тя кога да си почине изобщо??

# 608
  • Мнения: 1 416
Вие въобще четене с разбиране знаете ли какво е???? Учи се във втори клас!
Жената много ясно каза, че се налага да ходи на лекар!!! След раждане понякога се разбъркват хормони, има гинекологични усложнения, калцият се дърпа от зъбите и възникват стоматологични проблеми и т.н. Мъжът й и майка й работят, кой лекар ще те приеме след 18 ч????
И какво е толкова ужасно да гледаш бебе??? Аз моите гледах на 20 и 22 по д-р Спок, може би малко разглезени, но щастливи израстнаха. Захласване от рев, задавяне, падания, рани и други подобни никога не са имали. С каквато нагласа тръгнеш, така се стичат нещата! Аз бях уверена, че всичко ще е наред и така си и беше! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 609
  • Мнения: 9 903
Значи, там е ключа за палатката. Ако беше чистачка, вероятно щяхте да я викате да чисти, респективно, ако беше готвачка да готви. Щом работи в детска градина, сещайте се.

# 610
  • Мнения: 101
Ми да взема да й плащам, сигурно тогава ще й дойде желанието. И ние не сме от желязо и имаме нужда някой да ни отменя и ако моята майка вземе, че откаже и тогава на кой можем да разчитаме?! Никой не е длъжен да го гледа, така е, но и ние сме хора и искаме глътка въздух и малко да починем. Тук явно само свекърви отговарят, освен Малечка Палечка.

# 611
  • Мнения: 18 940
Намираш си някоя гледачка и й плащаш за няколко часа. Толкова е по-лесно, че няма накъде.

Е ако и майка ти откаже, ще стане Третата световна направо и как ще оцелеете? Simple Smile

# 612
  • Варна
  • Мнения: 36 813
Авторке, на колко е бебето?

# 613
  • Мнения: 9 903
Да си починете от гледането на дете, което е още съвсем малко бебе? Бързо се изморихте, а имате още поне 18 години.
Моите са на 19г и 15г. за протокола, да не ми кажеш, че не знам за какво говоря.

# 614
  • София
  • Мнения: 28 983
Детегледачките са за това. А ако работех в училище, дг или ясла, щях да имам нужда от много глътки въздух, не от една.

Общи условия

Активация на акаунт